reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ja regularnie korzystam z Aliexpress 👍👍 nałogowo kupuję skarpetki, mam zapas na dobre 2 miesiące 😅 teraz chciałam upolować jakąś fajną sukienkę o luźnym kroju 🙂
Co do imion to mi bardzo podobają się krótkie imiona- Adam I Iga. Narzeczony jest na nie 😉 wspólnie zdecydowaliśmy, że chłopiec będzie Jędrkiem.

Jak coś dojrzysz to pochwal się też szukam.

Ja słyszałam o Aliexpres ale jakaś taka ciemna w tym jestem.
Podobno wiele super rzeczy można kupić za małe pieniądze.
Mi mąż zabrał laptopa do pracy i nie mam jak zamówić a mam kilka rzeczy w koszyku.
W tamtym roku 11 tego zamówiłam mnóstwo rzeczy, ozdoby świąteczne przyszły po nowym roku :cool2:.
Ja korzystam z apki w telefonie szybko i wygodnie płacę blikiem. :)
 
Ja też mam Alexandra, i tak samo jak Ty z nim ciąża super, żadnych dolegliwości. Teraz dramat no i prawdopodobnie księżniczka, lekarz dziś mi powiedział, że na 80 %
Z Alexem tez mi na prenatalnych powiedział, że chłopak i się sprawdziło, więc teraz też w to mocno wierzę, że będzie dziwczynka.
Idąc tym tropem powinnam nosić pod sercem chłopaka 😊 Z córką czułam się dużo gorzej w ciąży 🤷🏻‍♀️
 
bo Leon to w tym roku mega modne było ze nazywali tak chłopców. Ja ciagle słyszę ze ktoś nazwał syna Leon lub Leo
Być może :p Nie mam znajomych, które mają tak małych chłopców i nie pracuje w żłobku.. :D
Ojej ja mam na imię Monika i od zawsze nienawidzę tego imienia :/
No ja mam kumpele Monikę i jakoś tak wśród moich rówieśników to było bardzo popularne, tak samo jak Marty, Jagody, Klaudie, Karoliny, Ole.. Teraz u dzieci takich w wieku żłobkowym - przedszkolnym to bardziej Marysie, Michaliny, Lilki, Agatki, Zuzie, a z chłopców Olki (i wielkie urozmaicone imiona pokrewne od Aleksandra), Tymony, Maksy, Mateusze ooo i jeszcze Ksawery to też popularne wśród dzieci
 
Być może :p Nie mam znajomych, które mają tak małych chłopców i nie pracuje w żłobku.. :D
No ja mam kumpele Monikę i jakoś tak wśród moich rówieśników to było bardzo popularne, tak samo jak Marty, Jagody, Klaudie, Karoliny, Ole.. Teraz u dzieci takich w wieku żłobkowym - przedszkolnym to bardziej Marysie, Michaliny, Lilki, Agatki, Zuzie, a z chłopców Olki (i wielkie urozmaicone imiona pokrewne od Aleksandra), Tymony, Maksy, Mateusze ooo i jeszcze Ksawery to też popularne wśród dzieci
My jak chodzimy z córka na zajęcia rozwojowe to spotykamy jeszcze dużo dziewczynek o imieniu Asia, Ania, a z chłopców to dużo Marcelow, Szymonow, Antosiow
 
A tak przy okazji płci, porownywalyscie sobie kalendarz chinski? Mi się w obu przypadkach sprawdzila płec dziecka jak narazie , także cos w tym jest . Wiadomo te kobietki które zaszly w ciaze na granicy i wieku i miesiąca wyznaczonego na tym kalendarzu mogą mieć niezgodne z nim wyniki, ale patrząc ogóle mi i moim koleżanka duzo razy się sprawdzil ten kalendarz hihi :D
 
reklama
A tak przy okazji płci, porownywalyscie sobie kalendarz chinski? Mi się w obu przypadkach sprawdzila płec dziecka jak narazie , także cos w tym jest . Wiadomo te kobietki które zaszly w ciaze na granicy i wieku i miesiąca wyznaczonego na tym kalendarzu mogą mieć niezgodne z nim wyniki, ale patrząc ogóle mi i moim koleżanka duzo razy się sprawdzil ten kalendarz hihi :D
To tak można? :o
 
Do góry