reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Niecale 6 cm szczęścia!!!
received_1170467039822909.jpeg
 
reklama
Ja tak mam, szczególnie dzisiaj. Nie śpię od godziny 1 w nocy, tak naprawdę Bóg wie czemu, o 4 nad ranem złapał mnie taki głód, że myślałam, że zwariuje, później to samo o 7, później o 12...az w końcu zrobiłam obiad i o mało co go nie zwróciłam. Teraz leżę z herbatą i ledwo co żyje i jeszcze pokłóciłam sie z partnerem. Straszny mam dzisiaj dzień, a tutaj już prawie drugi trymestr :( mega mam przez to doła, wczoraj czułam się nieźle i myślałam, że może w końcu coś się zmieni, ale niestety walczę dalej
Dobrze, że tutaj jesteście i widzę, że nie tylko ja czasami miewam takie głupie myślenie. To od razu podnosi na duchu. Hormony szaleją!
Mhm... a to dopiero 12 tydzien. :( Nie moge się doczekać maja.
Ale tak jak piszesz, dobrze wiedzieć, że ktoś ma podobne objawy... bo sama już myślałam, że jakaś deprecha mnie łapie :(
 
Ja się chętnie zamienię;D a nas pobudka o 5 standard a noc przespana to ja już nie pamietam co to :D
O kurczę, nie ma co, musisz notorycznie chodzić niewyspana. Współczuje. [emoji42]
Ja to nie mam na co narzekać. Od 3 miesiąca moja zaczęła przesypiać całe noce. Teraz kładę ją 19 i normalnie spałaby do 6.30-7.00. Ale chyba jej te zęby tak dokuczają, że spać nie może.
Ale co lepsze, to ja nie musze w ogóle usypiać mojego dzieciaka. Całuję, kładę ją w pokoju, daje mońka, pieluszke do przytulenia, przykrywam i wchodzę, a dziecior sam mi zasypia bez żadnych protestów. [emoji1][emoji1][emoji1]
 
GYNCENTRUM - Klinika Leczenia Niepłodności i In Vitro. Diagnostyka Prenatalna to ta klinika. Ale siedzibę maja tez w galerii handlowej.

Jeśli chodzi o pobudki to moja ma jakiś kryzys ostatnio az mnie to martwi od 1 w nocy budzi się do 3 co 15-20 minut ... napoje sie I do dalej
 
Dziś mialam zalatwic badania A skończyło się ze zrobilam kawe bo tak mnie bolała glowa ze stwierdziłam że nie dam rady pozniej w pracy... Badania zrobie jutro
 
reklama
Do góry