reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witajcie w nowym tygodniu :)
Tak jak przypuszczałam było cięzko - ale dałam radę i przeczytałam wszystko :):)
Jestem po imprezowym weekendzie i powiem wam że czuje się jakbym imprezowała miesiąc bez przerwy :)
Mimo że zabawa przednia - to nogi do dziś bolą :) i całe ciało takie "ciężkie"
Więc dzisiaj dzień luzu...:)

Najpierw chciałabym nawiązać do wątku zamkniętego.

No my musimy jakoś wytrzymać bez ślubu, maleństwo odlozylo nasze plany i teraz musimy wszystko odwoływać.
Tylko teraz się zastanawiam czy chce urządzać wesele...
A co do selekcji..to chyba w praniu wyjdzie .
Ja bynajmniej nie czulabym się komfortowo "wybierać " , która z dziewczyn ma mniejsze prawo być na grupie zamkniętej niż ja..

Właściwie zgadzam się z Tobą. Wydaje mi się że lepiej zacząć z listą którą mamy - niż robić selekcję. Kto by się jej podjął? Ja czułabym się nie komfortowo zamykając komuś drzwi przed nosem:(

Może lepiej zrobić tak jak wspominałyście - później usuwać osoby które nie będą zaangażowane. Np nie wiem miesiąc się nie odzywają WCALE. Wtedy mamy jakieś podstawy :) co sądzicie??

@Kiniawk ,@Moni_89 macie racje - forum jest dodatkiem do naszego życia. Odskocznią :) Ja mam już tylko jedną pracę / wcześniej dwie. niby jestem w domu, niby jest czas ale nie jestem wstanie czasem nadrobić. Byłam w sobotę - jak weszłam dzisiaj rano i zobaczyłam ilość stron... :o :oops: Ale nadrabiam:) problem jest taki że zazwyczaj jak przeczytam to 30str to wątki są wyczerpane więc nic nie dodaje.
Stąd są osoby które udzielają się mniej niż inni i nie uważam żeby trzeba było je skreślać z wątku zamkniętego na starcie.

Wiadomo że jeśli ktoś poprosił o dodanie do wątku a nie pisał WCALE to na jakiej podstawie mamy taką osobę wpisać na listę? - ale takich przypadków chyba nie jest aż tak dużo.

Oczywiście dostosuję się do Waszej decyzji, znaczy do większości :)


Za wizytujące trzymam kciuki !!! :) :)
Czekamy na same dobre wieści. ja sama mam wizytę równo 14+0 w czwartek :)

Wyprawka... hmmm mnie też to wszystko korci... :) czekam na potwierdzenie kim jest mój bąbelek.. czy faktycznie ma siusiaka :)

Czy któraś z Was robiła już taką listę wyprawową??
Chętnie bym zerknęła jeśli mogę - mam wrażenie że ja nie ogarniam tego tematu :)

wg @Kffiatek co to za wózek za 7,5 tyś..??
 
reklama
Witajcie w nowym tygodniu :)
Tak jak przypuszczałam było cięzko - ale dałam radę i przeczytałam wszystko :):)
Jestem po imprezowym weekendzie i powiem wam że czuje się jakbym imprezowała miesiąc bez przerwy :)
Mimo że zabawa przednia - to nogi do dziś bolą :) i całe ciało takie "ciężkie"
Więc dzisiaj dzień luzu...:)

Najpierw chciałabym nawiązać do wątku zamkniętego.



Właściwie zgadzam się z Tobą. Wydaje mi się że lepiej zacząć z listą którą mamy - niż robić selekcję. Kto by się jej podjął? Ja czułabym się nie komfortowo zamykając komuś drzwi przed nosem:(

Może lepiej zrobić tak jak wspominałyście - później usuwać osoby które nie będą zaangażowane. Np nie wiem miesiąc się nie odzywają WCALE. Wtedy mamy jakieś podstawy :) co sądzicie??

@Kiniawk ,@Moni_89 macie racje - forum jest dodatkiem do naszego życia. Odskocznią :) Ja mam już tylko jedną pracę / wcześniej dwie. niby jestem w domu, niby jest czas ale nie jestem wstanie czasem nadrobić. Byłam w sobotę - jak weszłam dzisiaj rano i zobaczyłam ilość stron... :o :oops: Ale nadrabiam:) problem jest taki że zazwyczaj jak przeczytam to 30str to wątki są wyczerpane więc nic nie dodaje.
Stąd są osoby które udzielają się mniej niż inni i nie uważam żeby trzeba było je skreślać z wątku zamkniętego na starcie.

Wiadomo że jeśli ktoś poprosił o dodanie do wątku a nie pisał WCALE to na jakiej podstawie mamy taką osobę wpisać na listę? - ale takich przypadków chyba nie jest aż tak dużo.

Oczywiście dostosuję się do Waszej decyzji, znaczy do większości :)


Za wizytujące trzymam kciuki !!! :) :)
Czekamy na same dobre wieści. ja sama mam wizytę równo 14+0 w czwartek :)

Wyprawka... hmmm mnie też to wszystko korci... :) czekam na potwierdzenie kim jest mój bąbelek.. czy faktycznie ma siusiaka :)

Czy któraś z Was robiła już taką listę wyprawową??
Chętnie bym zerknęła jeśli mogę - mam wrażenie że ja nie ogarniam tego tematu :)

wg @Kffiatek co to za wózek za 7,5 tyś..??
Mam listę wyprawkową na bazie tego co czytam w książce mamy dla mamy.. Mówię, tam jest wszystko heh
 
Ostatnio koleżanka podesłała mi taką listę : jest tego ogrom :)
wyprawka.jpg
 
Widzisz - muszę się w końcu za tą książkę wziąć !!
Ja tak samo, dużo dobrych opinii czytałam o tej książce.

A z listą wyprawkową może któraś mama miałaby ochotę się podzielić, nawet fotę zrobić jak macie zrobioną, gdzieś w jakimś notesie. [emoji4]

U mnie druga ciąża, ale jakoś nie mam weny. I nie wiem od czego zacząć.
 
Ja tak samo, dużo dobrych opinii czytałam o tej książce.

A z listą wyprawkową może któraś mama miałaby ochotę się podzielić, nawet fotę zrobić jak macie zrobioną, gdzieś w jakimś notesie. [emoji4]

U mnie druga ciąża, ale jakoś nie mam weny. I nie wiem od czego zacząć.
Ja to się wstydzę hahah ale zaraz usiądę do kompa to podeślę moją w pliku. :p tylko się nie śmiejcie bo to z ilością i cenami.. A ja świeżak jestem hahah
 
Daje sobie to za zadanie do końca tygodnia.
Muszę tylko wcześniej skończyć Milenium które czytam, polecam jeśli ktoś ma wolną chwilę - świetne książki :)
 
reklama
Ja to się wstydzę hahah ale zaraz usiądę do kompa to podeślę moją w pliku. [emoji14] tylko się nie śmiejcie bo to z ilością i cenami.. A ja świeżak jestem hahah
Oo kurczę z ilością i cenami to pełna profeska [emoji1]

Ja jak coś wymodzę z listą to też się podzielę, może komuś to pomoże. ;)
 
Do góry