reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Witam z rana przy herbatce w pracy. Zemdkilo mnie dzisiaj przy myciu zębów. Zmieniłam pastę i chyba to ma znaczenie .. jutro mam wizytę i już się denerwuje. W ciągu miesiąca po przytyłam z kilogram, muszę opanować się z jedEbiem. Brzuch mam już jak w 20 tygodniu.Trzymam kciuki za wszystkie wizytujace w dniu dzisiejszym.
Ja tez mam brzuch jak na 6 miesiąc. Ludzie mi kładą rękę na brzuchu żeby mi gratulować :D a nie wiedza ze to tłuszczyk którego jakoś się teraz nie da wciągnąć a maluszek ledwo co wystaje nad linia majtek :D
 
Zasiłek macierzyński to bodajże 1000 zł, o ile dobrze się orientuję. Ale to coś innego niż wypłata w przypadku urlopu macierzyńskiego.



Wiesz co ja mieszkam w mniejszej miejscowości i nie mam takich fajnych lumpów. U mnie co lepszego znajduje w sh to zara, next lub nutmeg (też super jakość). Newbie jak żyje nie trafiłam nigdzie.
A często chodzisz po lumpeksach? Bo jakby Ci się coś fajnego dla dziewczynki trafiło na 80-86, to mogłabyś wziąć w ciemno dla mnie, ja bym przelewem zapłaciła za rzeczy i wysyłkę. [emoji1]

Ja raczej rzadko, może teraz jak się lepiej czuje to będę mogła podróżować. Bo takie w których bywa newbie są 40 min drogi komunikacja no i trzeba dotrzeć na samo otwarcie w dniu nowej dostawy. Ale czasami w innych też bywa newbie- moja bratowa jest mistrzem wyszukiwania ich rzeczy.
Jak coś znajdę to będę się odzywać :)
Mojej bratanica nosi teraz 86 i mają dużo newbie-mogę zapytać czy będzie sprzedawać :)
 
Ja tez mam brzuch jak na 6 miesiąc. Ludzie mi kładą rękę na brzuchu żeby mi gratulować :D a nie wiedza ze to tłuszczyk którego jakoś się teraz nie da wciągnąć a maluszek ledwo co wystaje nad linia majtek :D

U mnie też bąbelek wypchał tłuszczyk - i już go nie wciągniesz :)

Ale powiem Wam, że kobieta w ciąży jest piękna :) więc nie ma się co tych brzuszków krępować :) tylko prezentować !! :)
 
reklama
Do góry