reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
@MB91 ile ja to się naczytałam o tych zabiegach zbierających i unoszących piersi... babo! doszłam do wniosku że jednak lepiej nie mieć i sobie zrobić. :) wydaje się bezpieczniejsze :)
Co nie zmienia faktu że również mam to na uwadze :D
 
Ze swojej strony polecam z calego serca biustonosze do karmienia firmy "alles mama" szczególnie model "caffe latte"

Ja w pierwszej ciąży tylko wyrzucilam pieniadze na biustonosze z hm, lidla i tym podobnych. Pozniej kupilam jeden z "alles mama" za pierwszy zaplacilam chyba 90zl u braffiferki a pozniej juz na allegro za 60zl zamawialam. Tylko te nosilam do konca karmienia. Naprawde są wartę każdej złotówki
 
@MB91 ile ja to się naczytałam o tych zabiegach zbierających i unoszących piersi... babo! doszłam do wniosku że jednak lepiej nie mieć i sobie zrobić. :) wydaje się bezpieczniejsze :)
Co nie zmienia faktu że również mam to na uwadze :D
Ja tam uważam, że nie ma co czytać za dużo :p Zwlekałam lata z korektą nosa. W końcu zrobiłam operacje i była to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. :) Zero bólu, a inni pisali, że ból tragiczny itd. Każdy organizm jest inny i tym się jeszcze łudzę hihi :D
 
Dziękuje. Teraz 3 tygodnie czekania ba wynik więc tak naprawdę nie mam czasu martwić się ciaaza ) w sensie nie myśle ,,za dużo,, poza tym wszystko boli bo miałam trepanobiopsje wiec pobranie szpiku z kością :/ Daj Boże aby nic bie wyszło i będę szczęśliwa. Napewno czeka mnie przetaczanie krwii w ciazy bo anemia rośnie :(((

Trzymaj się ciepło. Trzymam kciuki żeby wyniki były takie jakie chcesz!

Chcialam zapytać czy rosną[emoji23][emoji23][emoji23]???

No właśnie nie za bardzo [emoji36]

A ja byłam dziś u fryzjera i farba za mocno mi włosy złapała i mam prawie czarne włosy.. Podobno to dlatego że użyłam wczoraj head &shoulders... Ponoć otwiera łuski więc miejcie to na uwadze w przyszłości. Trochę jestem zła ale co zrobię.. Wymyje się z czasem. Zawsze miałam jaśniutkie blond włosy do mniej więcej mają 2019.. Wtedy fryzjerce coś nie poszło (już ją zmienilam) i wypaliła mi włosy. Zaczęły mi wszystkie odpadać masowo i zostawały mi tylko jakieś 10 cm.. Z włosów do ramion... Ileż było łez..
Teraz krótkie i zakaz rozjaśniania bo nie wszystko jeszcze odrosło..
A się wygadalam..
 
Ja z B do Dużego D doszłam w ciąży z Zuzą. Teraz już też się powiększyły do C i już zmieniłam biustonosz.
Niestety ja wiem, że po tej ciąży moje piersi będą jeszcze w gorszym stanie niż poprzednio po ciąży, dlatego zbieram już na operacje :) Nie tyle powiększenia co ściągnięcia nadmiaru skóry i może do ładnego, pełnego C :)

W pierwszej z 75B urosły na 75E
I zostało 75C małe
Teraz urosły na 75DD i chyba zaraz bede musiała kupić 75E
Kupuję w pepco bo tanie a i tak na trochę tylko

Do KP specjalnie nie kupowałam w pierwszejbi teraz też nie mam zamiaru.

Ja z 65e doszłam do 65h [emoji14]

To kręgosłup obciążony co nie?

@MB91 ile ja to się naczytałam o tych zabiegach zbierających i unoszących piersi... babo! doszłam do wniosku że jednak lepiej nie mieć i sobie zrobić. :) wydaje się bezpieczniejsze :)
Co nie zmienia faktu że również mam to na uwadze :D

Też myślałam o zabiegu czy kosmetykach unoszacych bo mam obwisłe i mam asymetrię prawie o rozmiar. Chociaz teraz w ciąży się zrównały.
A przed pierwszą ciążą były równe.
 
Trzymaj się ciepło. Trzymam kciuki żeby wyniki były takie jakie chcesz!



No właśnie nie za bardzo [emoji36]

A ja byłam dziś u fryzjera i farba za mocno mi włosy złapała i mam prawie czarne włosy.. Podobno to dlatego że użyłam wczoraj head &shoulders... Ponoć otwiera łuski więc miejcie to na uwadze w przyszłości. Trochę jestem zła ale co zrobię.. Wymyje się z czasem. Zawsze miałam jaśniutkie blond włosy do mniej więcej mają 2019.. Wtedy fryzjerce coś nie poszło (już ją zmienilam) i wypaliła mi włosy. Zaczęły mi wszystkie odpadać masowo i zostawały mi tylko jakieś 10 cm.. Z włosów do ramion... Ileż było łez..
Teraz krótkie i zakaz rozjaśniania bo nie wszystko jeszcze odrosło..
A się wygadalam..
Przerabiałam to kilka lat temu, kiedy podczas rozjaśniania spalono mi włosy. Musiałam ściąć do wysokości mniej więcej ucha :( Współczuje !!!
 
reklama
Do góry