reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

U mnie od kiedy jestem w ciąży trochę urosły. Tzn szczególnie w pierwszych tygodniach. Teraz czasami w ciągu dnia są pełniejsze, a czasami zwykłe. Ale sutki faktycznie mam ciągle sterczące i jakby szersze
@Dmalw rozumiem ze już byś chciala żeby rosły??

Ja jestem raczej ciekawe ILE JESZCZE[emoji41]
moje zrobiły sie pełniejsze i sutki bardzoej ciemne wiecznie sterczace[emoji2956].. nie ukryja sie tak latwo[emoji23]
 
reklama
Cześć dziewczyny,

Mam nadzieję, że u Was wszystko w porządku? Ja od wczoraj mam okropne bóle brzucha (takie jak w czasie okresu, tylko silniejsze) Biorę paracetamol i staram się nie podnosić starszej córki, ale z tym różnie, bo do samej zmiany pieluchy trzeba ją podnieść, tak samo do krzesełka do karmienia
Miała któraś takie bóle w okolicach 11 tc?

Imbir trochę złagodził mdłości. Jest mi jeszcze niedobrze, ale bardziej znośnie i dziś w nocy udało mi się nie obudzić z powodu nudności. Natomiast owoców, soków nadal nie jestem w stanie ruszyć. No i ten posmak nadal odczuwam, okropieństwo.
Przyszedł też list od położnej, że w badaniach krwi wyszła anemia i mam do odebrania leki w aptece.

Jak Wasze badania? Postaram się coś nadrobić z postami, ale jest tego tyle, że nie wiem, czy jestem w stanie .
 
[



Rosną, rosną! Już się czuję bardzo ciasno w moich biustonoszach, ale nie wiem kiedy powinnam kupić nowe, bo nie wiem ile jeszcze urosną?
Ja w pierwszej ciąży chyba 2 czy 3 razy kupowalam wieksze, po porodzie tak samo zreszta a później z czasem wracalam do tych mniejszych bo mimo kp malaly z czasem
 
Ja z B do Dużego D doszłam w ciąży z Zuzą. Teraz już też się powiększyły do C i już zmieniłam biustonosz.
Niestety ja wiem, że po tej ciąży moje piersi będą jeszcze w gorszym stanie niż poprzednio po ciąży, dlatego zbieram już na operacje :) Nie tyle powiększenia co ściągnięcia nadmiaru skóry i może do ładnego, pełnego C :)
Ja z 65e doszłam do 65h [emoji14]
 
Ja w pierwszej ciąży chyba 2 czy 3 razy kupowalam wieksze, po porodzie tak samo zreszta a później z czasem wracalam do tych mniejszych bo mimo kp malaly z czasem

Mnie w poprzedniej ciąży urosły o 3 rozmiary. Teraz od 4 miesięcy zmalały o 2 rozmiary. Nie są też bolesne ani wrażliwe. Karmię piersią już 15 miesięcy.
 
Mnie w poprzedniej ciąży urosły o 3 rozmiary. Teraz od 4 miesięcy zmalały o 2 rozmiary. Nie są też bolesne ani wrażliwe. Karmię piersią już 15 miesięcy.
Taak z czasem kp maleją, ja tez powoli wracałam do mniejszych rozmiarow. Myślę że u ciebie są takie ze względu na kp. Moje tez takie byly jak karmilam i dlugo później, nawet przed okresem. jak zaszlam w ciążę nadal były miekkie i nie bolaly co mnie dziwilo bo w pierwszej ciąży juz od owulacji bolały
 
Wrzucę Ci cały mój wynik, dostałam coś takiego Zobacz załącznik 1040006Zobacz załącznik 1040008

Czyli ja mam inaczej. U mnie nie ma kości nosowej w danych a u Ciebie jest. I teraz jak tu porównywać wyniki w internecie [emoji85][emoji3] jak każdy lekarz inaczej. W każdym razie uważam że możemy być spokojne.
Adjustments.JPG
 
reklama
Do góry