reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Cześć dziewczyny ja dopi3ro po pracy wróciłam do domu. Po drodze zahaczyłam o zakupy. No szczęście szybko poszło. Rano byłam na badaniach przed wizytą i już od wtedy czuję dyskomfort w brzuchu. Ogólnie boli mnie strasznie w miejscu po CC i podbrzusze. W pracy ledwo siedziałam. Teraz leżę i wierzę że przejdzie. Dziś zaczęłam 14 t 1 dzień ma któraś z Was w tym okresie takie dziwne uczucie w brzuchu? Aż mnie tak zabolało w ciągu dnia jakbym kopniaka dostała choć wiem że to w tym okresie raczej nierealne.
Intensywny dzień pewnie ... odpocznij teraz.
Ale wiesz tak naprawde zaczęłaś 2 trymestr wiec wszystko intensywnie sie tam rozciąga.[emoji4]
 
[
To masz identyczniw jak ja a ktory tydz dokładnie
Dziś jest 11+1

Wujek Google mówi, że jest to możliwe i normalne mimo, że bardzo rzadkie :)
Ha, ha... ostatnio rozmawialiśmy o tym z mężem. On mówi, że się boi za mocno ścisnąć, bo jeszcze coś poleci. Odparłam, że to jeszcze dużo za wcześnie.
A tu taka niespodzianka na forum :oops: Nawet się nie przyznaję w domu, bo się potem nawet do mnie nie zbliży ;)

Odbiegając trochę od tematu bolacych piersi...
Mnie też nie bolą [emoji4] i cieszę sie z tego powodu... tak dla poprawy Waszego samopoczucia.
Chcialam zapytać czy rosną[emoji23][emoji23][emoji23]???

Rosną, rosną! Już się czuję bardzo ciasno w moich biustonoszach, ale nie wiem kiedy powinnam kupić nowe, bo nie wiem ile jeszcze urosną?
 
Odbiegając trochę od tematu bolacych piersi...
Mnie też nie bolą [emoji4] i cieszę sie z tego powodu... tak dla poprawy Waszego samopoczucia.


Chcialam zapytać czy rosną[emoji23][emoji23][emoji23]???
Moje trochę urosły [emoji1787][emoji1787] niedawno przestalam karmic i nie wiem czy przed 1 ciążą też miałam takie małe [emoji1787] czy po prostu po takim czasie zapomniałam [emoji1787] no ale teraz troszke urosły [emoji87]
 
@Dmalw rozumiem ze już byś chciala żeby rosły??

Ja jestem raczej ciekawe ILE JESZCZE[emoji41]
moje zrobiły sie pełniejsze i sutki bardzoej ciemne wiecznie sterczace[emoji2956].. nie ukryja sie tak latwo[emoji23]
 
Ja znowu z dziwną sytuacją. Znowu chyba coś mi się wydaje, albo coś dzieje się za szybko. Chyba mam wycieki mleka. Już rano zauważyłam delikatną mokrą plamke na prześcieradle. Przy obiedzie otarłam się skutkiem o krzesło i pojawiła się mała mokra plamka na bluzce (chodzę bez stanika, bo mnie drażni i w sumie lubie). Czy to jest możliwe i normalne, że już moje piersi zaczynają produkować mleko? W pierwszej ciąży miałam tak w 18 tygodniu. Teraz 14
Ja miałam w poprzedniej ciąży pierwszy wyciek w 16 tyg więc też dość wcześnie , musiałam od tamtego momentu chodzić z wkładkami laktacyjnymi,najgorzej bylo wieczorami ,kiedy spało się bez stanika i brudzilo koszule. A w pierwszej ciąży , która niestety obumarła w 9 tyg ,
ale nim się o tym dowiedziałam to zabieg mialam w 11+0 ,dwa dni po tym zaczęło mi lecieć i byłam w ogromnym szoku ,nikt mnie nie uprzedzil ,że tak może być .
 
@nicelady.. pamietam moja znajoma jak była u mnie w 5 miesiącu i była przerażona kiedy przestana rosnac wiec cos czuje ze kilka zmian biustonoszy nas czeka[emoji23][emoji23][emoji23]
 
Ja z B do Dużego D doszłam w ciąży z Zuzą. Teraz już też się powiększyły do C i już zmieniłam biustonosz.
Niestety ja wiem, że po tej ciąży moje piersi będą jeszcze w gorszym stanie niż poprzednio po ciąży, dlatego zbieram już na operacje :) Nie tyle powiększenia co ściągnięcia nadmiaru skóry i może do ładnego, pełnego C :)
 
reklama
@nicelady.. pamietam moja znajoma jak była u mnie w 5 miesiącu i była przerażona kiedy przestana rosnac wiec cos czuje ze kilka zmian biustonoszy nas czeka[emoji23][emoji23][emoji23]
A ja nie dość ,że mam małe piersi to jeszcze mimo tego ,że właśnie od 16 tyg nosiłam wkładki bo mi lecialo to staniki nosiłam tylko troszkę większe teraz mam bardzo tkliwe piersi ,ale no jakos mi nie chcą rosnąć a myślałam ,że chociaż w ciąży bede miała baloniki. Na razie mam po prostu pełniejsze , jak przed okresem , ale do zmiany rozmiaru jeszcze dużo brakuje
 
Do góry