reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
W pierwszej z 75B urosły na 75E
I zostało 75C małe
Teraz urosły na 75DD i chyba zaraz bede musiała kupić 75E
Kupuję w pepco bo tanie a i tak na trochę tylko

Do KP specjalnie nie kupowałam w pierwszejbi teraz też nie mam zamiaru.



To kręgosłup obciążony co nie?

Niee. Wcale takie ogromne nie były. Po prostu mam maly obwód więc takie rozmiary wychodza. Bo im wiekszy obwod tym miseczka wieksza.
W sieciowkach kupowalam 75c a u braffiterki mi wyszedl 65e [emoji14]
 
W pierwszej z 75B urosły na 75E
I zostało 75C małe
Teraz urosły na 75DD i chyba zaraz bede musiała kupić 75E
Kupuję w pepco bo tanie a i tak na trochę tylko

Do KP specjalnie nie kupowałam w pierwszejbi teraz też nie mam zamiaru.



To kręgosłup obciążony co nie?

Niee. Wcale takie ogromne nie były. Po prostu mam maly obwód więc takie rozmiary wychodza. Bo im wiekszy obwod tym miseczka wieksza.
W sieciowkach kupowalam 75c a u braffiterki mi wyszedl 65e [emoji14]
 
Dziewczyny dzisiaj miałam wizytę. Milion postów temu pisalam, że odkleja mi się kosmowka co przeżywałam okropnie przez te tygodnie. Dzisiaj Pani doktor stwierdziła, że jest dumna, że wzięłam do serca jej wszystkie zalecenia (końska dawka luteiny, duphaston, odpoczynek) i wszystko jest już dobrze, przykleiło się. W „nagrodę” dostałam mnóstwo zdjęć ale jedno mam nietypowe - wiec podrzucam na forum
 

Załączniki

  • 29682BEB-1C4D-4673-B25F-ED34ACA3DBCC.jpeg
    29682BEB-1C4D-4673-B25F-ED34ACA3DBCC.jpeg
    931 KB · Wyświetleń: 98
@Anitta013 innej wiadomości od Ciebie się dzisiaj nie spodziewałam :D Cudownie! :)

@Dmalw będzie dobrze! Zobaczysz :)

Ja chciałam na przyjazd męża trochę posprzątać mieszkanie, zaczęłam myć podłogi i koniec. Nie mogę się wyprostować ani zgiąć... do tego potworny ból między łopatkami, coś mi na bank przeskoczyło jak wkładałam małą do fotelika... :(
 
reklama
Dziewczyny dzisiaj miałam wizytę. Milion postów temu pisalam, że odkleja mi się kosmowka co przeżywałam okropnie przez te tygodnie. Dzisiaj Pani doktor stwierdziła, że jest dumna, że wzięłam do serca jej wszystkie zalecenia (końska dawka luteiny, duphostan, odpoczynek) i wszystko jest już dobrze, przykleiło się. W „nagrodę” dostałam mnóstwo zdjęć ale jedno mam nietypowe - wiec podrzucam na forum
Ale czad! Półkule widać, nosek i rączki :D
Dobrze, że wszystko dobrze :)
 
Do góry