reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Maju, crl 6.38, a nt 2.7 [emoji53] Boję się że krew tylko pogorszy sytuację [emoji22]
I jeszcze jedno pytanie - zapomniałam powiedzieć lekarce, że przyjmuję luteinę. Czy to może mieć znaczenie?

Trzymam kciuki za wszystkie wizytujące [emoji8]
Samo nt nic nie znaczy. Czy byly jeszcze jakies inne zle parametry? Co z koscia nosowa? Jakie bylo tetno?
U mnie w tej pierwszej ciazy z wada genetyczna oprocz nt byly jeszcze inne nieprawidlowosci. No i do tego beznadziejna biochemia.
A jakie u was bylo nt? Mialysmy w ten sam dzien prenatalne tylko ja na pelne wyniki musze czekac az do 21.11. Masakra tyle jeszcze czekania.
 
Ja z braku czasu mało się odzywam , dziś prenatalne na 15.15 i taki mnie stres dopadł że miejsca nie mogę sobie znaleźć ... Jeszcze dwie godziny czekania . Mam nadzieję że wrócę z dobrymi wieściami bo ciągle zamartwiam się że na początku ciąży przechodziłam bostonke i coś mogło się stać maleństwu.

Trzymajcie za nas kciuki :)
 
Jesteśmy na tym samym etapie
Screenshot_20191031-130802_HiMommy.jpg
 
Ja mam pytanie do tych , które już rodziły. Korzystałyście z takiej opcji po porodzie, że tatuś może zostać z Wami na dobę?

Nie słyszałam o tej opcji. Jednak raczej w nocy bedzie ciężko gdyż ktoś synem musi się zająć.

Ale my nie chcemy zakładać grupy na fb! Tylko na forum -tyle, że zamkniętą. Nadal będziesz się wyświetlała jako "nicelady" i dopóki nie wrzucisz zdjęć to będziesz anonimowa. :)

Ja myślałam że chcecie na fb grupę zrobić.
 
Podziwiam że dajesz radę, mnie każdy dotyk piersi boli dlatego odstawiłam syna przed zajściem w ciąży. No ale karmilam ponad 2 lata więc i tak dużo;)

U nas podziałalo dopiero jak spałam w drugim pokoju. Jak syn mnie widzial to sie darl w nieboglosy. Tydzień spał z tatą i zapomnial o kp ;)
U nas identyczna metoda zadziałała i bardzo dużo tłumaczenia. Dzieci są na prawdę bardzo mądre. Odstawiłam jak córka miała 18 miesięcy.
 
reklama
Do góry