reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Bardziej chodziło mi o to, że na FB jest nazwisko i inne "facebookowe" dane ;)
Póki co, dla mnie idealnym wyborem jest to miejsce :)

Ale my nie chcemy zakładać grupy na fb! Tylko na forum -tyle, że zamkniętą. Nadal będziesz się wyświetlała jako "nicelady" i dopóki nie wrzucisz zdjęć to będziesz anonimowa. :)
 
reklama
ja bym tylko ze swojej strony chciala zachecic dziewczyny z Warszawy i okolic zeby daly znac w drugim wątku, który jakiś czas temu zalozylam.

Wiem, wiem, znów podziały ale chodzi tylko o to żeby zebrac się w kupę jak będziemy planować nasze spotkanko w realu, żeby tutaj wszystkim nie spamowac ;)
 
No to mnie pocieszyłaś, bo z tamtego nie dało się słowa wycisnąć, a wizytę u mojego lekarza prowadzącego mam dopiero na koniec listopada, więc bym się zamartwiała
Miałaś rano genetyczne? Wszystko w porzadku? :)
Ja ten swój wynik 1:2586, rozkminiam tak, że ustawiam obok siebie 2586 ciezarnych i co tyle kobietek jedno dzieciątko ma wadę genetyczną.. Więc nie ma co się zamartwiac
 
No to mnie pocieszyłaś, bo z tamtego nie dało się słowa wycisnąć, a wizytę u mojego lekarza prowadzącego mam dopiero na koniec listopada, więc bym się zamartwiała
Miałaś rano genetyczne? Wszystko w porzadku? :)
Ja ten swój wynik 1:2586, rozkminiam tak, że ustawiam obok siebie 2586 ciezarnych i co tyle kobietek jedno dzieciątko ma wadę genetyczną.. Więc nie ma co się zamartwiac
 
Nie. Czwarte[emoji12]Dlatego chyba jednak warto poczekać i mieć wątek dla dziewczyn, które trochę się już znają, a nie potem dodawać wszystkich jak leci, bo się spóźnili i teraz chcą być na zamkniętym[emoji13]
Tak samo teraz mamy watek dla dziewczyn które sie znaja ale nowe są rowniez mile widziane. Możemy zrobic zamkniety i później jak będą nowe dziewczyny to rowniez przyjac...


U nas jak pojawił sie temat wątku zamkniętego to nagle pojawilo sie kilkanaście nowych dziewczyn w jednym dniu...
 
reklama
Do góry