reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dostałaś jakieś leki na zaparcia u dziecka ? Bo z tego co pamiętam to u Ciebie dziecko ma problemy, dobrze kojarzę?
Też jestem za zamkniętymi bo to już taki etap że robi się bardzo intymnie-wrażliwe informacje, zdjęcia czy historie. Może ktoś zrobi listę i robimy zamknięty?

Myśmy wrócili we wt ze szpitala. Walczymy z zaparciami i zumem. Wczoraj i dzisiaj była normalna kupa także sukces na maxa. Po tyg w szpitalu czuje się jakiś inaczej-Boże 1kg do góry w tydz po tym pobycie!
Za tydzień prenatalne i też jest strach. Bierzecie dzieci na to pierwsze ważne usg? Moja ma 3 lata w grudniu i z chęcią bym ją wzięła żeby troszkę zrozumiała?
 
U mnie też szybka akcja serduszka. Na wizycie muszę poprosić o skierowanie
Ja muszę mieć dodatkowe iść w 15-16 tyg ze względu na szybką akcję serduszka. Zamierzam zabrać 6 latka ze sobą bo ostatnio nie był i było mu przykro.

Dzięki za odp w sprawie sali. Ja chciałabym, żeby ze mną został. Starszaki zostaną wtedy u dziadków.
 
Hej dziewczyny, termin mam na 23.05. 16.11 ide na prenatalne, zwariuje do tego czasu:-( usg bylo 7.10 i od tego czasu nie wiem czy wszystko dobrze. Boje sie rozczarowania:( ale tlumacze sobie ze skoro jestem senna,zasypiam na siedzaco, mdli mnie,wtedy musze szybko cos zjesc i mam duzy bebzol to mam mala nadzieje ze ❤bije!.
Na koniec grudnia tamtwgo roku mialam usuwana ciaze pozamaciczna i jajowod:-( cieszylismy sie wiadomoscia 5 dni i zle sie to skonczylo, eh jakis dół się wkręca.
Trzymam kciuki za wszystkie dziewczyny dziś wizytujące i czekam na dobre wieści!!
 
Kiniakw
Bardzo dobre wyniki, przynajmniej możesz spać spokojnie.
Ja na prenatalne z logistycznego powodu jadę z mężem i córka ale oni na korytarzu będą czekać. Na bank będę mieć dopochwowe bo dużo tkanki tłuszczowej na brzuchu i wielki miesniak który rzuca cień na dziecko i bardzo słaba widoczność. Ale na polowkowe planuję że wejdą już oboje ze mną.
 
reklama
Do góry