reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witam się i ja ... Mam nadzieję że zostanę z Wami do końca, choć chyba nie zaczynamy ciekawie ... ost om 23 sierpnia. Starania od 31 do 5 września. Cykle miałam zawsze krótkie, choć dwa ostanie 26 i 27 dni. Z racji że dziś 29 dzień od kilku dni testuje niestety nic ... dziś beta pokazała 4.9 jak na złość norma od 5 ... Tylko czy to nie za mało, :( lekarz kazał powtórzyć za tydzień, brać duphaston i zastrzyki. W marcu Poroninie 6tydz. 3 lata temu ciąża pozamaciczna . Wcześniej jeszcze dwa poronienia i ciąża obumarla w 16tyg. Mam córkę 10 lat . Czy Waszym zdaniem jest jakakolwiek szansa?
Ja bym dała jeszcze sobie szansę. Wiadomo, mało, ale najważniejszy jest przyrost. Nie wiem czy czytałaś wszystkie posty, ale niech mój przypadek będzie dla Ciebie wsparciem. Sama nie wiem jak sytuacja się potoczy, ale zrobiłam pierw betę. Wyszła 2,35 no więc bardzo mało ale zrobiłam test dwa dni później i wyszły dwie kreski. Nie mam możliwości zbadania się teraz ani stesowania więc nie jest to wszystko potwierdzone ale myślę że ruszyła beta więc może u Ciebie również ruszy :) trzymam kciuki :*
 
reklama
Witam nowe majowe mamy :)
U mnie nikt prócz mojego tz jeszcze nie wie o ciąży. I niech tak zostanie do środowego usg dopóki nie będę miała jakiegoś większego info czy wszystko jest dobrze, i czy idzie w dobrym kierunku :)
 
Ja bym dała jeszcze sobie szansę. Wiadomo, mało, ale najważniejszy jest przyrost. Nie wiem czy czytałaś wszystkie posty, ale niech mój przypadek będzie dla Ciebie wsparciem. Sama nie wiem jak sytuacja się potoczy, ale zrobiłam pierw betę. Wyszła 2,35 no więc bardzo mało ale zrobiłam test dwa dni później i wyszły dwie kreski. Nie mam możliwości zbadania się teraz ani stesowania więc nie jest to wszystko potwierdzone ale myślę że ruszyła beta więc może u Ciebie również ruszy :) trzymam kciuki :*
Dziękuję, a w którym dniu cyklu wyszła Ci 2.35 ?
 
No wiec właśnie może za wcześnie ta beta. Jest moim zdaniem nadzieja:)
Dzięki dziewczyny :* trochę mi lepiej. Dobrze Jak ktoś podniesie na duchu . Niby nasz pierwszy cykl starań od marca ( w tedy też udało się za pierwszym razem niestety do 6tc) ale przy moich poprzednich poronieniach strach Co raz większy :(
 
reklama
Do góry