reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny podlamalam sie bardzo ...nie wytrzymalam i dzis po tygodniu zrobilam bete hc tydz temu w piatek byla 230,20 dzis urosla do 2322,00 :( niby w normie ale rtak sie boje ze jest bardzo niska jestem w dzis zaczelam 6 tc, ostatni okres 9 sierpien, w tamtych poeroniionych ciazach tez mialam niska bete :(
 
reklama
Dziewczyny podlamalam sie bardzo ...nie wytrzymalam i dzis po tygodniu zrobilam bete hc tydz temu w piatek byla 230,20 dzis urosla do 2322,00 :( niby w normie ale rtak sie boje ze jest bardzo niska jestem w dzis zaczelam 6 tc, ostatni okres 9 sierpien, w tamtych poeroniionych ciazach tez mialam niska bete :(
Jeśli jest w normie to nie powinnaś się denerwować. Poniżej normy to ja rozumie. I może ciaza jest młodsza niż ta liczona od om
 
Siedze teraz i placze, ja juz trace nadzieje...jest w normie ale taka mala boje sie, ze to zle wrozy...i znowu sie wszystko powtorzy...nie umiemk sie uspokoic, trzymajcie kciuki dziewczyny
 
Siedze teraz i placze, ja juz trace nadzieje...jest w normie ale taka mala boje sie, ze to zle wrozy...i znowu sie wszystko powtorzy...nie umiemk sie uspokoic, trzymajcie kciuki dziewczyny
Naprawdę nie denerwuj się. Wszystko będzie dobrze. Postaraj się nie myśleć o tym. Będziesz miała usg pewnie. Lekarz powie co u jak. Często na forum dziewczyny pisały ze beta na granicy i na dniach zostaną matkami. Chyba liczy się najbardziej przyrost.
 
Naprawdę nie denerwuj się. Wszystko będzie dobrze. Postaraj się nie myśleć o tym. Będziesz miała usg pewnie. Lekarz powie co u jak. Często na forum dziewczyny pisały ze beta na granicy i na dniach zostaną matkami. Chyba liczy się najbardziej przyrost.
dzieki :* bedzie co ma byc juz nic nie zmienie trzymajcie kciuki
 
Dziewczyny podlamalam sie bardzo ...nie wytrzymalam i dzis po tygodniu zrobilam bete hc tydz temu w piatek byla 230,20 dzis urosla do 2322,00 :( niby w normie ale rtak sie boje ze jest bardzo niska jestem w dzis zaczelam 6 tc, ostatni okres 9 sierpien, w tamtych poeroniionych ciazach tez mialam niska bete :(
Dlatego na nie robiłam bety. Żeby uniknąć takich sytuacji. Ja kilka ciąż straciłam i mam jednego synka i w tej ciąży stracha ogromnego i Beta by mnie dobijala do reszty. Trzymam kciuki i nie denerwuj się, bo nerwami sama dobie szkodzisz
 
I jak nigdy nie piłam alkoholu, jedynie na jakiś weselach urodzinach i to jeden drink max tak teraz z chęcią bym otworzyla butle wina. To chyba hormony...bo zapewne gdybym w ciąży nie była to bym nawet o tym nie myślała...
Ja też. Taka wódkę owoca bym se golnela. Mimo, że przed ciąża tego nie piłam.
 
reklama
Do góry