reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Ooo! Właśnie mam dokładnie tak samo jak Ty. Tydzień temu wyprawialismy synowi urodziny i była teściowa i moi rodzice. I po cichu planowałam wyskoczyć z pozytywnym testem. Ale jak usłyszałam jak moja mama z treściówką, zaczęły jechać na teraźniejsze matki z trójka dzieci..ze teraz po 3,trzeba szybko czwarte zrobić..itp dosłownie wrylo mnie w ziemię, po teściowej bym się spodziewala, ale po mojej mamie..takie coś..
Od razu mąż dostał zakaz odzywania się i w ogóle.
I szczerze mimo 34 l na karku, czuję się jak gówniara w panice jak przekazać im, że będę matką trójki.
Mąż się śmieje, bo my ciągle przed wizytą, więc jest szansa że może być więcej niż jedno.. I co wtedy? Dla swoich rodzicieli będę patolą hahahha..
ja tez nie powiedzialam mamie ani tesciowej. Ale ja czekam do prenatalnych, ale tez 3 i czuje sie jak gownoara hehe
 
Dzieci to jest WSZYSTKO co możemy mieć na tym świecie.
Zdrowie i Dzieci.
Robienie przytyków komuś z tego tytułu jest totalnie nie na miejscu i świadczy o ograniczeniu danej osoby albo zwyczajnie zazdrości.
Ja mam taki brzuszek że i bez ciąży jak założę obcisła kiecke to można pomyśleć że jestem [emoji14]
Ostatnio w wakacje jak jeszcze w tej ciąży nie byłam stałam w kolejce z Franiem i starsza "mila" Pani pod nosem burczała.
500 plus. Na mnie spojrzała z pogarda na wózek i na mój brzuch .
Uśmiechnęłam się do niej i życzyłam miłego dnia.
Na twarzy miała wypisane jakim jest człowiekiem .
Zgorzknialym
Smutnym
Nieszczesliwym.
Cóż .
no tacy kudzie to zenada. Ja tez mam brzuszek ze jak bym zalozyla obcisla bluzke to sie odznacza hehe
 
Dziewczyny Kochane!
Wlasnie nadrobilam 60str!!

Wszystkim nowym mamom gratuluję:-)

Wczoraj bylam na pierwszej wizycie 7+0 serduszko widac i słychac.

Dziękuję za odpowiedź w sprawie witamin - Pan Tabletka rewelka.

Mam 28 lat,
Bedzie to moje pierwsze dziecko.
Co do chwalenia sie.. z racji ze jestem gadula... ciezko sie nie chwalic. Jednak powiedziałam tylko najblizszym. Na razie


Podziwiam ze juz planujecie wyprawki. Moze to przykre doświadczenie... ale w pierwszej ciazy kupilam tylko ciazawa pizamke, po stracie w 3 mies... nie zalozylam jej juz nigdy więcej

Ale jak to mówi mąż TRZEBA MYŚLEĆ POZYTYWNIE. Wiec tez moze zaczne przegladac wozki...

Kolejna wizyta w 10tyg. Czyli 10.10
Termin mam na 7.05 czy ktos też tak ma?

Ściskam Was mocno i życzę dni bez mdłości

A jak wasza waga?? Rosnie? Czy tylko mi sie wydaje ze "puchne" w oczach?
Witaj i gratulacje!
Ja podobno wg aplikacji, czyli OM też mam termin na 7 maja.
 
reklama
Do góry