reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
A powiedzcie mi, pijecie kawę? Czy zrezygnowałeścię?
Ja piję dwie filiżanki kawy z ekspresu z dodatkiem mleka. To moja jedyna i najgorsza używkach. Pytałam jednego lekarza i powiedział mi że bez przesady… Najważniejsze aby nie pić wiadrami. A jakie wy macie opinie na ten temat?
Można pić jak najbardziej. Póki co mam obrzydzenie i mi nie smakuje a piłam po dwie dziennie [emoji477]
 
Nie chce panikować ale cały czas mam jakiś śluz taki dziwny. Mokro strasznie. Mam wrażenie ze mi cieknie po nogach. Latam do toalety ciagle spanikowana. Wiem ze w ciąży śluz jest ale czy aż taki wodnisty jakiś?
Ogólnie śluz jest normalny w ciąży. Taki przezroczysty lub kremowy. Żółty może świadczyć o infekcji , a wyglądający jak serek świadczy często o grzybicy. Ja też mam ciągle uczucie mokra. Spokojnie.
 
A powiedzcie mi, pijecie kawę? Czy zrezygnowałeścię?
Ja piję dwie filiżanki kawy z ekspresu z dodatkiem mleka. To moja jedyna i najgorsza używkach. Pytałam jednego lekarza i powiedział mi że bez przesady… Najważniejsze aby nie pić wiadrami. A jakie wy macie opinie na ten temat?
Ja też piję dwie kawy dziennie :) bez przesady, kawa nawet nie ma aż tyle kofeiny... Najważniejsze żeby energetyków i innego syfu nie pić. A poza tym ja mam niskie ciśnienie krwi, więc bez kawy jest ciężko. Jakby mi lekarz powiedział, że mam całkiem odstawić to bym go chyba wyśmiała ;)
 
Do tego czuje podbrzusze. Nie boli jakoś bardzo ale taki napiety od środka mam. Czy któraś z was tak ma? To 5 tydzień się zaczął.
To normalne. W ciąży jest większa ilość śluzu. Podbrzusze będziesz czuć, bo macica się powiększa :) to są normalne objawy, ja też tak mam i dużo innych dziewczyn też. Musisz się uspokoić i wyluzować :*
 
A powiedzcie mi, pijecie kawę? Czy zrezygnowałeścię?
Ja piję dwie filiżanki kawy z ekspresu z dodatkiem mleka. To moja jedyna i najgorsza używkach. Pytałam jednego lekarza i powiedział mi że bez przesady… Najważniejsze aby nie pić wiadrami. A jakie wy macie opinie na ten temat?
Ja od 1.5 tygodnia nie pije, odrzuciło mnie. Zupełnie mi nie smakuje, pamiętam że w poprzedniej ciąży miałam tak samo.
 
od zawsze piłam czarną kawę, najmocniejszą jaką ekspres dawał i to hektolitrami. Teraz poszłam w drugą skrajność - piję mleko z kawą najsłabszą jaką ekspres daje. Mleko 300ml/ Kawa 25ml :D na max 3 szt. takie sobie pozwalam. Koło kawy to to nie stoi, ale muszę sobie wmawiać, że ta smaczna kawka postawi mnie na nogi.
 
A powiedzcie mi, pijecie kawę? Czy zrezygnowałeścię?
Ja piję dwie filiżanki kawy z ekspresu z dodatkiem mleka. To moja jedyna i najgorsza używkach. Pytałam jednego lekarza i powiedział mi że bez przesady… Najważniejsze aby nie pić wiadrami. A jakie wy macie opinie na ten temat?
Ja nie pije bo mi nie smakuje, gdyby było inaczej to bym piła [emoji846]
Myślę że to tylko Wasza sprawa.. Jeśli czujesz się gotowa. To Twoj wybór. Ja córkę urodzilam jak miałam 21 lat, dla mnie był to odpowiedni czas..
Dokładnie :)
 
reklama
OMG jak się rozpisały [emoji23]

Fajnie że jest nas aż tyle!

Ja zostaje tu. FB grupy jakieś takie chaotyczne są. Poza tym pomimo wszystko cenię prywatność [emoji4]

Co do aplikacji... Testowałam wiele..

Preglife fajny ale info raz na tydzień.

HiMommy extra. Codziennie szczypta informacji plus inne co tydzień. Lubię te przypomnienia codziennie rano [emoji106]

A tak na 100% to używam Ciąża+ bardzo dużo ciekawych i przydatnych informacji każdego dnia. Piękne animacje dzieciątka tydzień po tygodniu. To już mój codzienny rytuał rano. Pierwsza rzecz która czytam [emoji4]

Ja mam 32 lata. 11 i 7 letnie córcie. Planowaliśmy jeszcze jedno. Wyszły 2 [emoji85][emoji854] i trochę nam skomplikowaly plany ale nic nie jest tyle warte co dzieci! Żadna materialna rzecz nie jest w stanie zastąpić rodziny miłości.
 
Do góry