reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Hej wrześniowa koleżanko [emoji4][emoji4][emoji4]
To ja może coś o nas na początek
Martabunia mnie zna[emoji8]
My 4 ciąża [emoji16]
Planowana. Trzy starsze córeczki
14,10 lat i roczna .
Hm..co jeszcze
Do lekarza idę po 21.09 bo narazie nie będzie serduszka słychać i mój dr mnie pogoni.....
Cóż
Zawroty głowy z rana i faza na majonez....
 
reklama
A ja mam taki mały problem. Mam córki 11 i 7 lat.. O ile ta młodsza kiedyś podczas rozmowy w stylu a co by było gdybysmu mieli jeszcze jednego maluszka ucieszyła się i zdecydowanie stwierdziła że ona będzie pomagać to starsza niestety wystrzeliła z tekstem "nigdy w życiu" i mocno się poirytowała.. No i tak się zastanawiam jak ja im mam to powiedzieć. Powiem szczerze że przykro mi ze tak zareagowała i mam stres co będzie teraz.. Moje dziewczyny niestety często sobie dokuczają chociaż jakby przyszło co do czego to obie będą za sobą murem..
Nie wiem naprawdę jak to rozegrać.. [emoji848][emoji853]
 
Tego się nie przeskoczy :) rozmowy i jeszcze raz rozmowy, albo czekać aż będą musiały to przyjąć czy tego chcą czy nie :) ja mam tylko co prawda syna który ma 5 lat ale jak go ostatnio podpytalam czy chciałby rodzeństwo, był wrzask i płacz, że on nie chce. Także mnie też to czeka mimo iż syn jest młodszy i jako jedyny... Też się obawiam jak to będzie ale musi to przyjac i koniec bo tak będzie, że pojawi się rodzeństwo :)
 
Tego się nie przeskoczy :) rozmowy i jeszcze raz rozmowy, albo czekać aż będą musiały to przyjąć czy tego chcą czy nie :) ja mam tylko co prawda syna który ma 5 lat ale jak go ostatnio podpytalam czy chciałby rodzeństwo, był wrzask i płacz, że on nie chce. Także mnie też to czeka mimo iż syn jest młodszy i jako jedyny... Też się obawiam jak to będzie ale musi to przyjac i koniec bo tak będzie, że pojawi się rodzeństwo :)
To prawda, myśle że im wcześniej powiecie tym lepiej. Dzieciaki będą miały więcej czasu na oswojenie się z tematem i przepracowanie tego, że będą miały rodzeństwo.
 
To ja może coś o nas na początek
Martabunia mnie zna[emoji8]
My 4 ciąża [emoji16]
Planowana. Trzy starsze córeczki
14,10 lat i roczna .
Hm..co jeszcze
Do lekarza idę po 21.09 bo narazie nie będzie serduszka słychać i mój dr mnie pogoni.....
Cóż
Zawroty głowy z rana i faza na majonez....
No nie źle [emoji16] gratulacje [emoji7]
 
Też mam obawy przed tym jakie będą relacje w rodzeństwie. Moja córka jest dość zazdrosna i to nie chodzi tylko o zabawki, ale też o inne dzieci. Kiedy biorę jakieś maleństwo na ręce to wpada w histerię. Mam nadzieję, że to tylko kwestia wieku i przejdzie (za chwilę kończy dwa lata).
 
Co do starszych dzieci to nie podpowiem, ale sama martwię się jak to będzie z moją Helenka. Jak bobo się urodzi to ona będzie miała 17-18 miesięcy. [emoji854]

Fajnie ,że grono się powiększa. To już mój drugi raz z tym forum. W pierwszej ciąży próbowałam się zaklimatyzowac na grupie na FB , jednak to nie ten klimat ;)

Jeśli nie które z was nie wiedzą , to jest aplikacją tego forum.
 
Dokładnie bardzo wygodna
Co do starszych dzieci to nie podpowiem, ale sama martwię się jak to będzie z moją Helenka. Jak bobo się urodzi to ona będzie miała 17-18 miesięcy. [emoji854]

Fajnie ,że grono się powiększa. To już mój drugi raz z tym forum. W pierwszej ciąży próbowałam się zaklimatyzowac na grupie na FB , jednak to nie ten klimat ;)

Jeśli nie które z was nie wiedzą , to jest aplikacją tego forum.
Bardzo wygodna tak apropo
 
reklama
Poza tym każdy ma prawo udzielać się gdzie chce[emoji6]
Co do starszych dzieci to nie podpowiem, ale sama martwię się jak to będzie z moją Helenka. Jak bobo się urodzi to ona będzie miała 17-18 miesięcy. [emoji854]

Fajnie ,że grono się powiększa. To już mój drugi raz z tym forum. W pierwszej ciąży próbowałam się zaklimatyzowac na grupie na FB , jednak to nie ten klimat ;)

Jeśli nie które z was nie wiedzą , to jest aplikacją tego forum.
Wdrozycie się i tyle. Jak nie jedna mama przed nami
 
Do góry