reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Co do starszych dzieci to nie podpowiem, ale sama martwię się jak to będzie z moją Helenka. Jak bobo się urodzi to ona będzie miała 17-18 miesięcy. [emoji854]

Fajnie ,że grono się powiększa. To już mój drugi raz z tym forum. W pierwszej ciąży próbowałam się zaklimatyzowac na grupie na FB , jednak to nie ten klimat ;)

Jeśli nie które z was nie wiedzą , to jest aplikacją tego forum.
Ja teraz czuję że będzie Helenka, imię wymarzylam sobie już kilka lat temu [emoji23]
A jak nie Helenka to Gniewko lub Mieszko.
U mnie w rodzinie same dziewczyny więc nie zakładam że coś się zmieni... I brzydne ale wiem że to zabobony. Jestem pryszczata [emoji23]
 
reklama
Ja teraz czuję że będzie Helenka, imię wymarzylam sobie już kilka lat temu [emoji23]
A jak nie Helenka to Gniewko lub Mieszko.
U mnie w rodzinie same dziewczyny więc nie zakładam że coś się zmieni... I brzydne ale wiem że to zabobony. Jestem pryszczata [emoji23]
Witaj w klubie pryszczatych [emoji23][emoji23][emoji23]
 
A co do brzucha... Moja teoretycznie druga ciąża 8 tydzień a brzuch jak w 20... Może przez wzdęcia ale na codzień tak nie wygląda [emoji23] w sumie to mnie cieszy ze jest haha
 

Załączniki

  • AirBrush_20190907181127.jpeg
    AirBrush_20190907181127.jpeg
    55,5 KB · Wyświetleń: 182
@helenka_22 My mówiliśmy dzieciom już wcześniej, że chcemy więc jak już się okazało,że to ciąża to nawet nie byli zaskoczeni. Nasi mają 9,7,6
Pewnie córka musi sobie jakoś to ułożyć w głowie,że pojawi się jeszcze jeden maluszek. A jak już się pojawi to będzie szczęśliwa:)
 
reklama
Przecena z kosmosu [emoji1787]

Ja już rozglądam się za ciuszkami. Latem łatwiej . Jednak nie chce jak dresiarza wyglądać zimą;)
IMG_20190912_161332.jpeg
 
Do góry