reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Ja miałam jedną wizytę dopiero (w 10 tc, tydzień temu). Jeszcze nie miałam żadnego USG. Pierwsze będzie dopiero 12 listopada. (jedno z dwóch, które mi zrobią) A kolejną wizytę mam po 20 lutym . (w 28 tc) Ciekawe jak to wytrzymam psychicznie .
Masakra! Ja bym się nie nadawała do takiego systemu :/ 3mam kciuki - będzie dobrze :)
Mnie też nie ma na liście.
Może nie piszę mega regularnie no ale piszę.
Proszę o dodanie :)
Proszę napisz mi priv wiadomość, bo odpalam później i dodaję. W wątkach na forum bym się na bank pogubiła.
Moj syn od kilku dni budzi się w nocy i wrzeszczy jakby go ze skóry obdzierali. Już costam mówi ale jak się obudzi to tylko płacze i nie chce powiedzieć co mu jest:/
Wcześniej było różnie, od 3 miesięcy śpi w swoim pokoju, czasem się budzil 2-3razy, czasem całe noce przesypial (bo ponad 2 lata po kilkanaście razy się budzil[emoji57])
No ale ostatnie 2 tygodnie zwykle nawet jak sie obudzil to kilka sekund "płakał " i zasypial...
A teraz masakra, wczoraj go pol godziny nosilam, przytulam, glaskalam a ten tylko płacz, w końcu jak zasnął to do rana spal... nie wiem o co chodzi
Przerabiałam to - do tej pory nie mam pojęcia czy był to skok rozwojowy (teoretycznie teraz go kończymy), czy trauma po szpitalu czy co... samo przeszło po kilku nocach.
 
reklama
Co do starań to ja zaszłam w ciąże z byłym mężem przez przypadek i ją straciłam przed ślubem. Córeczka też jest niespodzianką najlepszą jaką w życiu od losu dostałam :D
3 ciąża to był 1 cykl starań i właściwie taki od niechcenia, no ale niestety nie udało się ... no a teraz obecnie to również niespodzianka bo nie spodziewałam się, że po poronieniu od razu się uda ponownie :D

Ja na moderatora się nie nadaje - mam córkę i teraz mam niby czas ale nie zawsze tak będzie :)
 
Też tak myślę. To nawet nie był mój pomysł ale ucieszyłam się [emoji4]
Chociaż nie wiem jak wytrzymam do tego czasu. Na grupie wszystkie mamusie już będą wiedziały
O szczerze to nawet nie zwróciłam uwagi, ze w grudniu jest znowu piątek 13. Ja tydzień wcześniej mam urodziny to muszę coś wykombinować na ta okoliczności.

Super pomysł z ta impreza i poznaniem płci dzidzi :) takie wcześniejsze baby shower:)
 
Ojej ale naskrobalyscie :) ledwo nadrobiłam , u nas cały dzien poza domem spędzony rodzinnie , padam na twarz normalnie .
U mnie całe szczęście nikt nie wyskoczył z tekstem że w ciazy nie można na cmentarz :)

U nas pierwsza ciąża po roku starań wizyta u lekarza monitoring , kilkumiesięczną stymulacja i udało się po 3 inseminacji
2 ciąża złoty strzał
3 ciąża 1 cykl :)
a kiedyś usłyszałam od lekarza że naturalnie dzieci nie pocznę a jeden naturalny cud śpi właśnie w łóżeczku a drugi rośnie pod sercem :)

Uciekam spać :) Milego wieczorku
 
@Moni_89 Dasz rade :) A w jaki fajny i oryginalny sposób się dowiesz:)

Ja kolejna wizytę mam dopiero 27go wiec tak tez się jeszcze naczekam. Choć na prenatalnych lekarz stwierdził, ze wstępnie może byc dziewczynka, ale to tak bardzo ostrożnie. Ja marze o dziewczynce, ale najwazniejsze, żeby zdrowe bylo:)
 
Właśnie zaczęłam liczyć i kurczę możliwe, że nie poznam płci do imprezy. Z tego co czytałam to poznać można tak od 17 tygodnia wzwyż A najlepiej na polowkowyxh.
Ja na imprezie będę wchodziła w 18 tydzień..
14.11 Mam prenatalne dopiero.
Kurczę nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie policzyć [emoji57]
@Moni_89 Dasz rade :) A w jaki fajny i oryginalny sposób się dowiesz:)

Ja kolejna wizytę mam dopiero 27go wiec tak tez się jeszcze naczekam. Choć na prenatalnych lekarz stwierdził, ze wstępnie może byc dziewczynka, ale to tak bardzo ostrożnie. Ja marze o dziewczynce, ale najwazniejsze, żeby zdrowe bylo:)
 
Ja w pierwszej ciąży kupilam nie-ciążowa. Taka na górze węższa, na dole szeroka, miala na dole sznurek ktory wiązałam i udało mi się przechodzić całą ciążę. Mimo dużego brzucha dopiero około 8 miesiąca zaczelo być ciasno ale wtedy juz nie była potrzebna:)

Też właśnie taką mam, wyglądam w niej jak beza ale przynajmniej cieplutko ‍♀️ mam już wielki jak na mnie brzuch i mieszczę się w garstkę rzeczy z szafy [emoji23]
 
Dziewczynki a ja mam pytanie, jak dlugo sie starałyście sie o dzidzie? :) czy to byly niespodzianki?

U nas było około 6 cykli ale trudno dokładnie określić. W styczniu przestałam brać tabletki anty i dopiero wtedy ujawniło się PCOS, zaczęłam brać duphaston i od tej pory 5 cykli i fasolka zakiełkowała [emoji4] mazurskie powietrze zrobiło co trzeba [emoji23]
 
reklama
Nam tym razem zajęło 4 cykle starań. Ale staram to u nas seks dzień w dzień. Przez 13 dni owulacji i co dwa przed i po ( zaokrągliłam sobie te owulacje by nie przegapić ) do tego stopnia, ze mój K miał w Aleksandrowie Łódzkim ( koło 120 km ) festiwal to jeździł tam i wracał po koncertach byle tylko mnie bzykać. Wracał koło 3 budził mnie seks i przed wyjazdem znów. Szaleństwo;)
 
Do góry