reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Dziewczyny szalenstwo, dopiero nadrobilam.
Caly dzien na cmentarzach. Ja tez w szpilach..
Co odczułam wieczorem. Nic nie poradze, kocham buty[emoji177]Wszyscy mówią ze w ciąży zrezygnuje z obcasów, wiec na razie korzystam[emoji41]

Widzę ze każdy na swoją historię.

Ja juz dawno bym myślała o bobasku jednak prawie 2lata nie moglam ze wzgledu na leki itp.

Zaczelo sie w lutym - pierwszy miesiąc starań, jeden raz... zapytałam męża czy chce - on tak i sie udalo. Niestety... na prenatalnych dowiedziałam sie ze serduszko przestało bić.
Potem w lipcu stwierdziliśmy ze dajemy sobie luz.. to było juz po owu, i co? Znowu cos sie wydarzylo! Beta jednak niska i po tygodniu przyszlo krwawienie..

W sierpniu znowu zloty strzal.
I na razie jest dobrze, 13+2... oddycham juz spokojniej bo jakby jestem juz w momencie w ktorym wcześniej się nie udalo[emoji7]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mnie tylko zastanawia jedno jak ja bede spacerować z brzuszkiem z wózkiem, czy siegnę do rączek :-D a później z Zuzia i wózkiem z gondolą..pisalyscie o dostawkach ale no właśnie moja lubi drzemać, bedzie wyzwanie. Z bratanica w zeszłym roku ona 4 lata moja w gondoli jeszcze to sadzałam bratanice na kierownicy wozka bo w drodze po lody po 20 min. byla zmeczona i tak się dokulałyśmy do domu. Taka 4 łatka sie szybko meczy to dwulatek z pewnością potrzebował by dostawki z siedziskiem. Są takie ?

Są z siedziskiem. Tez o takim myśle.
Czuje ze skończy się ze na rodzinne spacery będziemy po prostu chodzić na dwa wózki a tak w tygodniu będę zasuwać z dostawka albo kupię te duże wózki rok po roku jak się nie sprawdzi
 
U mnie na wsi też plotkuja... wiecie tyle lat po ślubie. Pewnie mam problem.
Dodatkowo jak przytylam prawie 20kg to pewnie dla nich w ciąży byłam.[emoji1787]

Ostatnio zreszta sie dowiedziałem że ponoć mam 2latka i jestem z drugim w ciąży ludzie widza co chca. [emoji23]

Choc w sumie jak wszystko będzie dobrze 1 maja mamy 5 rocznicę slubu. [emoji7] A termin na 7
 
U mnie na wsi też plotkuja... wiecie tyle lat po ślubie. Pewnie mam problem.
Dodatkowo jak przytylam prawie 20kg to pewnie dla nich w ciąży byłam.[emoji1787]

Ostatnio zreszta sie dowiedziałem że ponoć mam 2latka i jestem z drugim w ciąży ludzie widza co chca. [emoji23]

Choc w sumie jak wszystko będzie dobrze 1 maja mamy 5 rocznicę slubu. [emoji7] A termin na 7

Małe miejscowości i te plotki to najgorsze.
Ja tak się cieszę, ze mnie choć to omija :)
 
Co do wózków, jakis czas temu wspominałam że znajoma mówiła że na Black Friday mega przeceny. Ona 1000zl taniej kupiła.

Ja szczerze myślałam o uzywanej gondoli a potem jakas fajna spacerowke. Bo widzę ze większość osob narzeka na 2w1.
Wiec z ciekawości weszlam do smyka w czwartek.. Jezu wszystkie te wózki takie same [emoji33] ogromne[emoji33] bedzie trzeba poczytać.. dobrze że Was mamy! Doświadczone mamusie[emoji7]
 
Co do ciuchów, ja przed ciążą lubiłam kupować w Lidlu, ale ciążowe jakoś wybitnie mi nie leżą - niby rozmiar dobry, ale albo spodnie za niskie na tyłku, albo część dla brzuszka wydaje mi się zbyt opinająca, albo materiał śmierdzi... Planuję spróbować jeszcze z kurtką od nich - dam znać co z tego wyjdzie :)
Będą w lidlu ciążowe kurtki?
Mnie tylko zastanawia jedno jak ja bede spacerować z brzuszkiem z wózkiem, czy siegnę do rączek :-D a później z Zuzia i wózkiem z gondolą..pisalyscie o dostawkach ale no właśnie moja lubi drzemać, bedzie wyzwanie. Z bratanica w zeszłym roku ona 4 lata moja w gondoli jeszcze to sadzałam bratanice na kierownicy wozka bo w drodze po lody po 20 min. byla zmeczona i tak się dokulałyśmy do domu. Taka 4 łatka sie szybko meczy to dwulatek z pewnością potrzebował by dostawki z siedziskiem. Są takie ?
Są dostawki z siedziskiem. Na twoim miejscu bym poczekała z zakupem bo każde dziecko jest inne i np moja sztuka drepcze po całym osiedlu przez godzinę bez problemu. To się szybko zmienia
 
Właśnie zaczęłam liczyć i kurczę możliwe, że nie poznam płci do imprezy. Z tego co czytałam to poznać można tak od 17 tygodnia wzwyż A najlepiej na polowkowyxh.
Ja na imprezie będę wchodziła w 18 tydzień..
14.11 Mam prenatalne dopiero.
Kurczę nie wiem jak mogłam wcześniej tego nie policzyć [emoji57]
Szczerze to nie wiem, jak to jest i kiedy można poznać płeć tak już w miarę pewnie. Ja miałam prenatalne 11t4d i lekarz niby stwierdził, ze nic „nie dynda” między nóżkami, wiec wstępnie może byc dziewczynka, ale powiedział, ze bardziej pewniej bedzie podglądać na następnej wizycie za miesiac.
Moze jak bedziesz miała usg przed sama impreza to już bedzie coś wiadomo :)
 
reklama
Dzień dobry.
Mnie tylko zastanawia jedno jak ja bede spacerować z brzuszkiem z wózkiem, czy siegnę do rączek :-D a później z Zuzia i wózkiem z gondolą..pisalyscie o dostawkach ale no właśnie moja lubi drzemać, bedzie wyzwanie. Z bratanica w zeszłym roku ona 4 lata moja w gondoli jeszcze to sadzałam bratanice na kierownicy wozka bo w drodze po lody po 20 min. byla zmeczona i tak się dokulałyśmy do domu. Taka 4 łatka sie szybko meczy to dwulatek z pewnością potrzebował by dostawki z siedziskiem. Są takie ?
Są takie - teraz praktycznie jest wszystko :)
Ja kupuje Joolz Day 2 ale chyba tylko gondole - zobaczę kogo mam w brzuszku :) Bo jak dziewczynkę to już spacerówkę mam :D
 
Do góry