reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Zimno. Szłam z młodym do przedszkola to powietrze zimne i mroźne. W dodatku, że mi ciągle jest zimno to odczuwam to chyba x2 mocniej [emoji849][emoji28]
 
reklama
Z innej beczki, chcialam się pochwalić [emoji23] - Odebrałam dzisiaj kartki zdrapki. Jedna dla taty, jedna dla mamy. Pod serduszkami jest napis 'zostaniesz babcią' i 'zostaniesz dziadkiem'. Chciałam jakoś inaczej ich poinformować, już nie mogę się doczekać ich reakcji. Co myślicie o tych kartkach ? Nie sa zbyt infantylne ? [emoji2368][emoji85]
Chciałabym żeby było chociaż pęcherzyk dziś widać u gina . [emoji120]
20190918_074929.jpeg
 
Ja sprawdzalam na apce i dwoch kalkulatorach internetowych. Z apki wychodzi 17 maja, z jednego kalkulatora 20 maja a z drugiego 23 maja[emoji16]
A kiedy mialas ostatnia miesiączkę?
U mnie wychodzi 17.05 tak samo z kalkulatora jak i u mojej lekarki.


@szewczuka świetny pomysł [emoji16] My za daleko żeby móc w takj sposób rodziców informować ale można też bylo wyslac ale to nie to samo nie widzieć reakcji.


A ja się dzisiaj poraz pierwszy wyspałam od kad dowiedzialam się o ciąży. Mąż stwierdził że zawiezie syna do domu wiec mam sie wyspać i spalam cale 8h! Z jedna przerwa ba siusiu [emoji23][emoji23][emoji23]
Czy wy też tak sikacie?
 
@martabunia u nas pogoda jakby był koniec października...

Co do rzeczy to mam 4 miesięcznego bratanka więc fotelik,wózek,wanienke, chustę będziemy mieć po nim. Ubranka mam już sprawdzone bo testowałem przy synku różne i moje ulubione to Newbie z Kappahla. Można nowki sztuki w lumpeksach upolować :) Liczę na dziewczynkę... :)
 
Hej dziewczyny. Chciałam nieśmiało dołączyć, chociaż termin @ jutro i już raz w tym roku przejechałam się na robieniu testu przed terminem. Wtedy testy wychodziły słabo. Teraz odpuscilismy starania i wczoraj coś mnie tknelo na zrobienie testu. Jestem już mamą dwóch chłopców 7 i 5 lat
 
Hej dziewczyny. Chciałam nieśmiało dołączyć, chociaż termin @ jutro i już raz w tym roku przejechałam się na robieniu testu przed terminem. Wtedy testy wychodziły słabo. Teraz odpuscilismy starania i wczoraj coś mnie tknelo na zrobienie testu. Jestem już mamą dwóch chłopców 7 i 5 lat
 
@koni co do reakcji to wiem że moja mama to już będzie wózka szukać, od zawsze powtarzała że wózek to jej działka i koniec kropka, A tata będzie mi chłopaka alkoholizować [emoji1787]

A co do wyspania to nic nie mów nawet, spałam 12h, czuje się jak nowonarodzona [emoji23]
Jak tylko wróciłam wczoraj z pracy to w kimę poszłam.
 
reklama
Do góry