reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Witajcie!
Dołączam do grona, termin na 17 maja :)
Witaj! Jest nas juz 3 z terminem n 17 maja [emoji6] Ciekawe która będzie pierwsza [emoji16]

Co do wyprawki u nas 8 lat roznicy i tez wiele nam nie potrzeba bo dużo mam po synu, a przynajmniej pozbede sie wszystkiego ze strych jak drugie się urodzi bo 3 nie planuje [emoji6]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja też jeśli okaże się chłopiec na pewno coś dokupie. Lecz tym razem wszystko będę robić na spokojnie :) w pierwszej ciąży kupowałam na początku naturalne rzeczy. Pieluszki itp.
 
Jeżeli u mnie okaże się to chłopiec (a mam roczną córeczkę) to od razu będę kupować body, pajace i inne "męskie" ubranka [emoji4] resztę rzeczy mam pod ręką [emoji16] jedyne co to na finiszu kupimy drugie łóżeczko, komodę na ubranka. Jeżeli będzie dziewczynka to będę na bieżąco odbierać od przyjaciółki, którą 3 miesiące temu została mamą bliźniaczek nasze ubranka.

Ehhhh jak sobie przypomnę ile rzeczy kupiliśmy na przyjście Polci na świat i jak mało nam teraz potrzeba to doceniam tę małą różnicę wieku [emoji173]
Ja po synku mam łóżeczko i spiwor do wozka. Wózki, fotelik sprzedalam, ciuszki tez. Do łóżeczka tylko nowa pościel kupię. I musze kupic kołyske, bo bedzie kącik sypialniany w dwoch pokojach.
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało chciałam się przywitać. Ale jeszcze nic nie wiem. Ewentualny termin mam na 31 maj / 1 czerwiec ale do rzeczy. Może sobie wkręcam objawy, może nie. Mam już jednego synka i powiem szczerze czułam się na niego podobnie. Mam jeszcze do okresu 4 dni, ale jutro wyjeżdżam do Estonii i chciałam wiedzieć czy mogę pić. Zrobiłam betę i mam wynik 2.4. w normach pisze że kobiety niebędące w ciąży mają poniżej 1 ale trzeci tydzień jest od 5.8. no i nic nie wiem :(
Screenshot_2019-09-18-08-36-26-354_com.google.android.apps.docs.png
 
Cześć dziewczyny. Nieśmiało chciałam się przywitać. Ale jeszcze nic nie wiem. Ewentualny termin mam na 31 maj / 1 czerwiec ale do rzeczy. Może sobie wkręcam objawy, może nie. Mam już jednego synka i powiem szczerze czułam się na niego podobnie. Mam jeszcze do okresu 4 dni, ale jutro wyjeżdżam do Estonii i chciałam wiedzieć czy mogę pić. Zrobiłam betę i mam wynik 2.4. w normach pisze że kobiety niebędące w ciąży mają poniżej 1 ale trzeci tydzień jest od 5.8. no i nic nie wiem :(Zobacz załącznik 1023624Zobacz załącznik 1023624
 
reklama
U was też tak zimno ?
U mnie dramat wieje, pada a ja się już przeziebilam.
Cześć dziewczyny. Nieśmiało chciałam się przywitać. Ale jeszcze nic nie wiem. Ewentualny termin mam na 31 maj / 1 czerwiec ale do rzeczy. Może sobie wkręcam objawy, może nie. Mam już jednego synka i powiem szczerze czułam się na niego podobnie. Mam jeszcze do okresu 4 dni, ale jutro wyjeżdżam do Estonii i chciałam wiedzieć czy mogę pić. Zrobiłam betę i mam wynik 2.4. w normach pisze że kobiety niebędące w ciąży mają poniżej 1 ale trzeci tydzień jest od 5.8. no i nic nie wiem :(Zobacz załącznik 1023624Zobacz załącznik 1023624
Poczekaj do terminu @. Taka beta nie świadczy o ciąży ale może być jeszcze poprostu za wcześnie, mogłaś mieć chociażby później owulacje :) trzymam kciuki
 
Do góry