reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

A jaki to wózek???
A ja nie mam nic [emoji33]

Pozbyłam się wszystkiego.. Także zapupy od początku mnie czekają łącznie z meblami.. I to wszystko x2 [emoji28] a jeszcze na zwolnieniu jestem przez te Mdłości i wymioty więc i mniej kasy wpadnie.. [emoji53]
Wózek który mi się podoba kosztuje 3000.. Będę szukała używanego chyba. Dajcie znać gdybyście miały coś wśród znajomych. Jestem w stanie dojechać w sumie gdziekolwiek.
 
reklama
A ja nie mam kompletnie nic z racji tego, ze to moje pierwsze dziecko... W dodatku w ogole sie na tym nie znam [emoji50] Te wszystkie rozmiary, wielkosci itp... Czeka mnie porzadna lektura i wypytywanie znajomych i rodzinki jak sie za to wszystko zabrac :p
W dodatku pokój dla malenstwa stoi pusty, stwierdzilismy, ze nie bedziemy go urzadzac odrazu po przeprowadzce tylko zaczekamy na nowego czlonka rodziny. Teraz zaluje, ze chociaz szafy tam nie wstawilam, bo czeka nas mnostwo wydatkow :p
 
Ja też już nic nie mam. Moje dzieci ze wszystkiego powyrastały niby planowaliśmy 3 dziecko, ale Nam się nie udawało. 1 ciąża pozamaciczna, 1 biochemiczna. Zobaczymy co będzie teraz.. Trochę się boję z moim Hashimoto. Jak gin potwierdzi to muszę wbić się jakoś do endokrynologa.
 
A jaki to wózek???

Tako Junama
IMG_5704.JPG
 
Wiesz ,że weszła ustawa że w każdej przychodni mają obowiązek zapisać cię do lekarza specjalisty w ciągu 7 dni ?

Tak samo mamy prawo do pierwszeństwa w aptece.
Ja też już nic nie mam. Moje dzieci ze wszystkiego powyrastały niby planowaliśmy 3 dziecko, ale Nam się nie udawało. 1 ciąża pozamaciczna, 1 biochemiczna. Zobaczymy co będzie teraz.. Trochę się boję z moim Hashimoto. Jak gin potwierdzi to muszę wbić się jakoś do endokrynologa.
 
reklama
Do góry