reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Mi jest trochę przykro, że nic dziś nie zobaczyłam prócz pęcherzyka bo znosiłam jajo do wizyty a jeszcze okazało się, że ciąża młodsza o tydzień niż z OM. Także czekam znów 9 dni.. Nie wiem jak to wytrwam [emoji28]
 
reklama
Niestety u mnie dużo osób też nie po
Mi jest trochę przykro, że nic dziś nie zobaczyłam prócz pęcherzyka bo znosiłam jajo do wizyty a jeszcze okazało się, że ciąża młodsza o tydzień niż z OM. Także czekam znów 9 dni.. Nie wiem jak to wytrwam [emoji28]
A który masz tydzień? Ja nie wiem czy iść 23 do gina to będzie 6t2d czy czekac do 4.10 żeby już napewno coś było widać a nie pecherzyk tylko.
 
Wg OM 5 tygodni + 5 dni. A wg USG wyszło, że jest 4 tydzien + 4 dni. [emoji849][emoji849][emoji18] No trudno.. Muszę czekać znów.. [emoji28]
 
Niestety u mnie dużo osób też nie po

A który masz tydzień? Ja nie wiem czy iść 23 do gina to będzie 6t2d czy czekac do 4.10 żeby już napewno coś było widać a nie pecherzyk tylko.

Też się zastanawiam, czy iść jak będzie 6t1d czy lepiej poczekać... Czemu to wszystko musi być skomplikowane i czemu to wszystko wymaga tyle czekania. :D
 
Ja chcialabym poczekać z usg, ale mi od razu skacze tarczyca na początku ciazy, po tylu stratach musze miec cos na podtrzymanie. Więc ide w 5+2, z synkiem tez tak szlam. Byl pecherzyk, po tygodniu juz serduszko.
Wg OM 5 tygodni + 5 dni. A wg USG wyszło, że jest 4 tydzien + 4 dni. [emoji849][emoji849][emoji18] No trudno.. Muszę czekać znów.. [emoji28]
 
reklama
Ja tez jak siadam czuje tam wszystko w srodku [emoji2356]

Dziewczyny czemu wy tak ciągnięcie na to L4 wiem ze to w Polsce popularne ale nie lepiej pracować? Ja zamierzam pracować aż do macierzyńskiego, tak samo mialam z synem i mam nadzieję, że teraz nie będzie inaczej.
Ja pracuję w szpitalu i też chcę pracować jak najdłużej. Zobaczymy, ile się uda.
 
Do góry