reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

No właśnie, co szpital, to inne wymogi [emoji44]

Ja niby wiem, gdzie chce rodzić, ale nie widzieli mnie tam na oczy i też nikt ze znanych mi lekarzy czy położnej tam nie pracuje. Ale jest najbliżej i jest najlepszy. Może mnie przyjmą, albo i nie [emoji23][emoji23][emoji23] Będę się martwiła, jak dostanę skurczy[emoji12][emoji12][emoji12]

Dlatego dzisiaj byłam na badaniach, wszystkich pod kątem porodu,wymazy GBS, HIV, WR, HBs, morfologia, mocz. Chcę mieć święty spokój [emoji12]

Przyjmą Cię, inaczej chyba kwestia CC, bo to dostajesz skierowanie i nie wpadasz do szpitala „hello mam mieć dzisiaj CC” [emoji6] a oni skaczą koło Ciebie, żeby zrobić Ci cięcie. Z porodem SN gdzie nie pojedziesz tam urodzisz [emoji28]
 
reklama
Ja tez nigdy nie lubiłam spać w koszulach. Zawsze koszulka i majtki, a najlepiej spodenki. Ale po każdej ciąży było mi w nich przez okres połogu wygodnie. Później szły w zapomnienie. Teraz kupiłam 4, rozpinane właśnie od szyi do piersi po bokach. Ale jeszcze weszłam w M [emoji23]
Ja też mam M jeszcze w domu, ale do szpitala biorę L i M 🤷🏼‍♀️🤦‍♀️
 
Mialam coś pisać, ale zapomniałam co 🤣🤣🤣 moze pozniej mi się przypomni...
Bylam dziś w sklepie innym niż spożywczy, ale piękne uczucie. U nas na ulicach wszyscy już normalnie , chodzą. Młodzi, starzy, dzieci. W parka pikniki zobaczymy czym to zaowocuje.
Kupilam parę pierdół do szpitala batoniki z musli, cukierki , krakersy takie zeby byly w szafce pod ręką .
Dla małej wzięłam smoczki takie śliczne 🙈😍
Takiego węża na nosidełko nie mogłam się oprzeć , szukałam ośmiornica takiej dzierganej ale nie było , chciałam do szpitala do zdjec wziac . Zamówię na necie pewnie. Sklepy odzieżowe jeszcze zamkniete , więc online trzeba zamówić parę ciuchów 50 jak księżniczka chce być taka kruszynka ☺️
Fajnie było wyjść i zobaczyć ludzi. Następny wypad jak otworzą ciuchy bo chciałam coś na sesję noworodkowa sobie kupić ładnego 😊
 
Mialam coś pisać, ale zapomniałam co 🤣🤣🤣 moze pozniej mi się przypomni...
Bylam dziś w sklepie innym niż spożywczy, ale piękne uczucie. U nas na ulicach wszyscy już normalnie , chodzą. Młodzi, starzy, dzieci. W parka pikniki zobaczymy czym to zaowocuje.
Kupilam parę pierdół do szpitala batoniki z musli, cukierki , krakersy takie zeby byly w szafce pod ręką .
Dla małej wzięłam smoczki takie śliczne [emoji85][emoji7]
Takiego węża na nosidełko nie mogłam się oprzeć , szukałam ośmiornica takiej dzierganej ale nie było , chciałam do szpitala do zdjec wziac . Zamówię na necie pewnie. Sklepy odzieżowe jeszcze zamkniete , więc online trzeba zamówić parę ciuchów 50 jak księżniczka chce być taka kruszynka [emoji5]
Fajnie było wyjść i zobaczyć ludzi. Następny wypad jak otworzą ciuchy bo chciałam coś na sesję noworodkowa sobie kupić ładnego [emoji4]

Zazdroszczę, ja jeszcze się kiszę w domu. Mam już straszną ochotę na wędrówkę chociażby po sklepach. Tym bardziej, ze my codziennie jesteśmy bardzo aktywni [emoji22]
No ja mam tylko rozmiar M, z tej firmy, co mi tu polecałyście i są naprawdę super i rozmiar M idealny, bo luźniejszy.
Ja tez muszę męża na większe zakupy wysłać, raz na tydzień jeździ. Chce wziąć ze sobą jakieś herbatniki, batoniki musli, biszkopty etc.
Wszystko inne przez internet, ale ja i tak zawsze często przez neta kupowałam, wiec tu się nie zmieniło za wiele.
Super, ze macie lepiej, w Szwecji ludzie tez normalnie funkcjonują i zachorowalność troszkę większa niż w Polsce, a u nas rośnie ciagle, a już zaczynaja zmniejszać rygor.
Tez planujemy sesje, ale w domu, będzie mi wygodniej [emoji28]
 
Mi sie te smoczki tez tak podobaja, ze masakra, ale postanowilam nie kupowac przynajmniej na poczatku. Cala moja trojka zreszta smoczka nie chciala, wiec pewnie nie bedzie inaczej.
Mialam coś pisać, ale zapomniałam co [emoji1787][emoji1787][emoji1787] moze pozniej mi się przypomni...
Bylam dziś w sklepie innym niż spożywczy, ale piękne uczucie. U nas na ulicach wszyscy już normalnie , chodzą. Młodzi, starzy, dzieci. W parka pikniki zobaczymy czym to zaowocuje.
Kupilam parę pierdół do szpitala batoniki z musli, cukierki , krakersy takie zeby byly w szafce pod ręką .
Dla małej wzięłam smoczki takie śliczne [emoji85][emoji7]
Takiego węża na nosidełko nie mogłam się oprzeć , szukałam ośmiornica takiej dzierganej ale nie było , chciałam do szpitala do zdjec wziac . Zamówię na necie pewnie. Sklepy odzieżowe jeszcze zamkniete , więc online trzeba zamówić parę ciuchów 50 jak księżniczka chce być taka kruszynka [emoji3526]
Fajnie było wyjść i zobaczyć ludzi. Następny wypad jak otworzą ciuchy bo chciałam coś na sesję noworodkowa sobie kupić ładnego [emoji4]
 
Wiem co mialam napisać. Mamy czy wsze dzieci z reguły mialy ten sam rytm co w brzuch to i po urodzeniu?
Mój syn tak mial , sprawdziło się co do joty. Ogólnie w brzuchu byl spokojny i aktywny wieczorami po porodzie to samo, autem uwielbiał jeździć jak bylam w ciąży wystarczyło ze wsiadlam i odrazu spal, do tej pory tak ma czasem 2 km nie ujade on juz spi.
A ta mała księżniczka no ona całymi dniami nie śpi, w aucie tak buszuje, że mam ochotę sama ją wyciągnąć 🙈🤣 jak mi da tak popalić po porodzie, tym nie spaniem to ja w 2 tyg schudne bo nie będę miała czasu na nic 😁😁😁
 
Wiem co mialam napisać. Mamy czy wsze dzieci z reguły mialy ten sam rytm co w brzuch to i po urodzeniu?
Mój syn tak mial , sprawdziło się co do joty. Ogólnie w brzuchu byl spokojny i aktywny wieczorami po porodzie to samo, autem uwielbiał jeździć jak bylam w ciąży wystarczyło ze wsiadlam i odrazu spal, do tej pory tak ma czasem 2 km nie ujade on juz spi.
A ta mała księżniczka no ona całymi dniami nie śpi, w aucie tak buszuje, że mam ochotę sama ją wyciągnąć 🙈🤣 jak mi da tak popalić po porodzie, tym nie spaniem to ja w 2 tyg schudne bo nie będę miała czasu na nic 😁😁😁
To ja się martwiłam cała ciążę że mały się nie rusza a teraz ostatnio czuje go jak się wierci jak nigdy 😅 i cos czuję że daje mi znać że due zbliża wielkimi krokami 😅😁 i miałam spokojne ciąży to poza brzuchem coś czuję że sobie odbije 😁😁😅
 
Wiem co mialam napisać. Mamy czy wsze dzieci z reguły mialy ten sam rytm co w brzuch to i po urodzeniu?
Mój syn tak mial , sprawdziło się co do joty. Ogólnie w brzuchu byl spokojny i aktywny wieczorami po porodzie to samo, autem uwielbiał jeździć jak bylam w ciąży wystarczyło ze wsiadlam i odrazu spal, do tej pory tak ma czasem 2 km nie ujade on juz spi.
A ta mała księżniczka no ona całymi dniami nie śpi, w aucie tak buszuje, że mam ochotę sama ją wyciągnąć [emoji85][emoji1787] jak mi da tak popalić po porodzie, tym nie spaniem to ja w 2 tyg schudne bo nie będę miała czasu na nic [emoji16][emoji16][emoji16]
Moja calkiem na odwrót, jak całe dnie kopała i balowała, to po porodzie tylko spała, az czasem położne były zaskoczone, bo obudzic sie jej w szpitalu nie dało na karmienie, wstawała dopiero jak sama się obudziła. Szybko też zaczęła przesypiać całe noce. I nic jej nie budziło, potrafiła sie zafajdać i zasikać (a była na tetrówkach), mnie 'aromat' budził, a ta nawet przewijana się nie budziła.
Gorzej jak skończyła roczek, wulkan energii i to wszyscy stwierdzają, nawet szwagier mówi, że jego dwójka ma mniej energii i pomysłów niż moja jedna [emoji2962]
 
reklama
Wiem co mialam napisać. Mamy czy wsze dzieci z reguły mialy ten sam rytm co w brzuch to i po urodzeniu?
Mój syn tak mial , sprawdziło się co do joty. Ogólnie w brzuchu byl spokojny i aktywny wieczorami po porodzie to samo, autem uwielbiał jeździć jak bylam w ciąży wystarczyło ze wsiadlam i odrazu spal, do tej pory tak ma czasem 2 km nie ujade on juz spi.
A ta mała księżniczka no ona całymi dniami nie śpi, w aucie tak buszuje, że mam ochotę sama ją wyciągnąć 🙈🤣 jak mi da tak popalić po porodzie, tym nie spaniem to ja w 2 tyg schudne bo nie będę miała czasu na nic 😁😁😁

U mnie się w ogole nie sprawdziło :)
 
Do góry