reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Dzień dobry. Piękna, słoneczna niedziela u mnie się zapowiada :)
Kociaki biegają od rana, cieszą się słońcem, tylko spać nie dają ;)

Moja ulubiona pozycja do spania jest na brzuchu. Jak żyć?
Dokładnie, ja też uwielbiam na brzuchu, ale niestety już mi jest niewygodnie :( jak żyć, właśnie, jak żyć? ;)
 
Witam się niedzielne. My już po śniadanku. Moja pozycja do spania jedyna ukochana sprzed ciąży to oczywiście brzuch.. Teraz na lewym boku z reguły ale ciężko jest, na prawym to zaraz zgaga mnie dopada..... I przyznam że próbuje jeszcze na pół brzuchu z podwinieta noga... Hahahah, jak żyć. Miłego dzionka :)
 
Dziewczyny, czy często spicie na plecach? :)
To moja ulubiona pozycja do spania a czytałam, że w ciazy niekoniecznie jest odpowiednia...
Bardzo często, ale przed ciążą spałam na brzuchu. Po tym, jak miałam krwawienie to boję się spać na brzuchu. Wkręcam sobie, że to może zaszkodzić ;)
A jakie są normy w tym tygodniu?

U mnie bylo 152 w 12+1. Na dolnej granicy ale nadal w normie, gin nie widziała zastrzeżeń
Nie zapytałam o to...
Moja ulubiona pozycja do spania jest na brzuchu. Jak żyć?
Pamiętam jak w poprzedniej ciąży było mi ciężko na końcówce
Najlepiej mi się spało, jak opierałam brzuch o męża ;)
Śmigam coś zjeść
 
Dzień dobry w niedzielę !
Pogoda u nas barowa.
Dziecię dalo pospać do 9, na śniadanie jajecznica standardowo w niedzielę :)
Na obiedzie dziś mamy teściów, także bez odpoczynku powiem wam , że ja w ciąży nie lubię ludzi w domu haha nie wiem dlaczego, drażnią mnie. Normalnie na codzień uwielbiam jak ktoś wpada , ale w stanie błogosławionym ludzie mnie drażnią, bo się patrzą, głupoty grają i te swoje mądre rady, tysiące pytań, jakie imię, płeć,co teraz , jak mlody zareaguje na rodzeństwo, jak bym tylko ja byla na świecie w ciąży :D
 
reklama
Ja w ogóle nie lubię gości, na szczęście mamy ich mało [emoji2960]
Dzień dobry w niedzielę !
Pogoda u nas barowa.
Dziecię dalo pospać do 9, na śniadanie jajecznica standardowo w niedzielę :)
Na obiedzie dziś mamy teściów, także bez odpoczynku powiem wam , że ja w ciąży nie lubię ludzi w domu haha nie wiem dlaczego, drażnią mnie. Normalnie na codzień uwielbiam jak ktoś wpada , ale w stanie błogosławionym ludzie mnie drażnią, bo się patrzą, głupoty grają i te swoje mądre rady, tysiące pytań, jakie imię, płeć,co teraz , jak mlody zareaguje na rodzeństwo, jak bym tylko ja byla na świecie w ciąży :D
 
Do góry