reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

spokojnie, na każdą z was przyjdzie pora:p, każda będzie nie długo w domu z dzieciątkiem, chociaż wiem, że te ostatnie tygodnie są najgorsze - ciągną się w nieskończoność, jednak warto czekać.
 
reklama
aaasiorek85 śliczna
karolq trzymam kciuki

Baby mieliście zwiekszone upławy na końcówce, bo ja sie zastanawiam czy to tak ze mnie leci
 
asiorek oj teraz mi się strasznie dłuzy.. do 30 tyg. zleciało jak z procy... Teraz.. Heh.. Czas się wlecze;] Ale i tak przyjdzie pora:tak:
ppatqa tak.. od jakiegoś czasu też mam większe upławy... Wkładkę trzeba zmieniać co chwilę..;-)

A Ja dziś wizyta u gina.. Ktg, wymaz i sprawdzenie szyjki.. troszkę sie boję co powie, bo mam zagrożony przedwczesny poród.. Wezmę wypis ze szpitala i zobaczymy ...
 
Cześć dziewczynki :)
cisza się coś zrobiła na tym wątku...
Asiorek jak tam mała?
ciekawe co u karolq i u agi_biedronki...
mam nadzieję, że niebawem się zameldujecie wszystkie!
pozdrawiam cieplutko :-D
 
Melduje sie juz jestem w domu;) Cesarka straszna rzecz ale do przezycia;P Tzn moze nie sama cesarka a stan po niej;P Malutka wazyla 3750 i mierzyla 58cm wiec chyba nie taka mala;P
 
Karolqa - nie taka małą -a całkiem spora:):)Gratulacje i wiele radości z córeńki:) Pozdrawiam ciepło - jednak nasze dziewczyny kwiecień sobie upodobały:)
 
Pewnie, ze lepszy ;-)
Piękny kwiecień był,a maj... No cóż :-) Mam nadzieję, że więcej śniegu nie będzie!! ;-)

Jeszcze raz wielkie gratulacje!! :-)

A Córcia Wasza wcale nie wielkoludek :-) malutka jest :-) Wszystkie takie maluszki są maleńkie :-)
Doczekać się nie mogę aż w końcu będę tulić moje Maleństwo :-)
 
reklama
Do góry