reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

A co Was Majóweczki, wszystkie na porodówkę wywiało, że taka cisza? :-)

Karolq jak się czujesz? Jak Zuzia? Grzeczna? Na pewno grzeczna, Aniołek śliczny :-)
 
reklama
hej laski, widze ze jakos cicho sie zrobilo... ja chwilowo nie ma kompa noi oczywiscie tez coreczka mi zabiera wiekszosc czasu. w wolnej chwili odpoczywam albolatam i cos robie w domu jak opetana, heh

gratuluje karolq Zuzi, niech rosnie duza i zdrowa:) a reszta jak tam?
 
ja w dwupaku, ale strasznie męczą mnie przepowiadające, przy młodym latałam do samego końca a teraz nie daje rady, tylko ze ja czerwcowa
 
Witam, witam:-)
Ja tam jeszcze nie rodzę:-p pewnie dotrwam do terminu, bo z tego co się dowiedziałam to możliwe, że czeka mnie cc:-( ponieważ mała jest duża, mam wąską miednice i jest wysoko główką i nie wiem czy się wbije kanał jak to mi gin powiedział..:wściekła/y: więc czekam sobie cierpliwie:-)

asiorek jak tam u ciebie?? jak malutka..? no wszystkiego naj dla niej, bo dziś kończy miesiąc:tak: jaka już panna z niej rośnie:tak:

Pozdrawiam
 
Witam wszystkie obecne i przyszłe mamusie :)

Wprawdzie termin mam na lipiec ale niedawno przeprowadziłam się do Zielonej Góry i tutaj pewnie też będę rodziła. Dlatego proszę Was o kilka informacji odnoście porodówki w Zielonej Górze. Czy poród rodzinny kosztuje? Jak jest po porodzie czy pielęgniarki trochę pomagają i na ilu osobowych salach się leży? Czy jednoosobowe sale są płatne, jak tak to ile? Proszę również o informację co zabrać dla dziecka to szpitala. Słyszałam, że potrzebne są tylko chusteczki nawilżające bo wszystko inne zapewniają ale nie wiem ile w tym prawdy. Będę wdzięczna za wszystkie informację.

pozdrawiam
 
Mamka Witam;) porod z mezem jest darmowy chyba ze chcesz specjalna sale to 150zl kosztuje. po porodzie ja nie narzekam pielegniarki bardzo mi pomagaly. Ja lezalam na sali 3 osobowej i takie raczej sa. Pojedyncze kosztuja 250zl do 3 dob a 300 zl powyzej 3;) Ja dla dziecka zabralam tylko chusteczki nawilzajace reszte zapewnia szpital. Jesli chcesz uzywac kremu dla dziecka to bedziesz miala sudocrem w tych paczkach co dostaje sie po porodzie;)
 
Dziękuję kochana za odpowiedź. Napisz proszę jeszcze czy do porodu dają koszulę szpitalną czy mam się zaopatrzyć w swoją a i czy przed porodem standardowo robią lewatywę czy może tylko na prośbę pacjentki :) Pewnie i tak będę musiała się tam wybrać bo nawet nie wiem gdzie się znajduje oddział położniczy :)
 
reklama
Do góry