reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majoweczki 2011

Ja glukoze miałam jakoś w 10 tc i mam nadzieję, ze już jej nie bedę mieć:tak:

Oj wiem jak to jest pracować 12 godzin.. Jeszcze stojąc:sorry: Nic mi się nie chciało mając dzień wolny..
 
reklama
paulineczko - a jak tam Twoje kichanko? bo mi grypka trochę już odpuściła i to chyba zasługa oscillococcinum, jutro wizyta u gin i usg już nie mogę się doczekać :-)
 
aga już jest lepiej..:-) nie chciało mi się wychodzić do apteki, bo tak zimno..:wściekła/y:
A jutro z Ł. zamierzamy jechać na zakupy to zajadę do jakiejś apteki i kupię na wypadek jakby się pogorszyło:tak:
A ty do gina chodzisz co 2 tyg.?? I będziemy czekać na wieści z wizyty:-)
 
do gina chodzę raz w m-cu ale zdarza się że podczas mojej wizyty jest tyle pacjentek że gin nie ma czasu od ręki zrobić mi usg (aparat stoi w innym gabinecie) a w tedy umawiam się z nim na inny termin tylko na usg już bez wizyty
 
Ja usg mam robione co 2 miesiące.. A co miesiąc mi sprawdza szyjke czy się nie skraca i czy serduszko dzidzi bije:tak:
I widzisz jak ten czas leci, że już tylko tyle zostało..:tak:
 
ojej, a właśnie policzyłam i mi zostało jakieś 65dni:)...

mi w ten mróz też się nie chce nigdzie wychodzić, nawet do sklepu po bułki, w szczególności, że już się nie mieszczę w kozaki :( żeby było śmiesznie to tylko lewej stopy nie mogę wsadzić, bo mam bardziej spuchniętą niż prawą:p hehe.

Leczcie się mówię wam bo to że wy się męczycie z chorobą to dzidzie też.
 
a mi lekarz wczoraj powiedział że mam się szykować na wcześniejszy poród i raczej rozwiązaniem będzie cesarka jeśli dzidza nadal będzie tak rosła, ja jestem b.szczupła i dzidza raczej się nie przeciśnie...
 
asiorek Ty to tutaj jako pierwsza nam się rozpakujesz:tak:
Dobrze, ze mi nogi nie puchną:happy:
aga no to ciekawie..:tak: ale dzidzia może w pewnym momencie mniej rosnąć..
A ile już waży?? bo mi lekarz też przy każdym usg mówi, że dzidzia szybko rośnie.. też jestem bardzo szczupła, a brzuch ledwo widoczny:tak: ale czas pokaże jak to będzie z porodem..:tak:

A ja idę robić obiadek i zmykam do endokrynologa.. mam nadzieję, że moje wyniki będą w normie:tak:
 
reklama
no ja myślę że nie będę pierwsza, bo Aga ma małe "problemy" i może urodzić mc wcześniej. Ja mam termin na 1.05 wg miesiączki więc sama nie wiem jak to będzie. A może razem się na porodówce znajdziemy, hehe, ale by było :)

Paulineczko, powodzenia u endokrynologa daj znać jak wyniki.

a co do usg, to ja nie raz słyszałam że ono wcale nie pokazuje prawidłowej wagi, takiej 100%.
 
Do góry