reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Majóweczki 2008

Doczytałam wsjo

Wypatrzyłam kolejną majóweczkę w ciąży na kwietniówkach, możecie nie pamiętać, bo niedużo pisała - agapaszko22, mama Wiktorka. ;-)
Aga udziela się ze mną na zupełnie innym forum ;-)

Witam.

Na obiad dziś wyciagnełam schabik,beda tradycyjne kotkety z ziemniakami,obowiązkowo koperek i fasolka szparagowa.Ale bez beszamelu bo mi sie
Byłam na zebraniu w przedszkolu.Trwało ponad 2,5godziny:baffled: nerwa miałam jak nie wiem,szczególnie na kilka osób nowych z pierwszych grup,zreszta nie tylko ja miałam dośc kilku osób.Były dyskusje ,głosowania:sorry2: to wszystko na sali głównej .Potem wszyscy poszli do swoich grup i tam nauczycielki gadały swoje. Były listy rózne i sie podpisywało np czy na religie zezwalamy aby dziecko chodziło.Czy zgadzam sie na uczestnictwo dziecka w programie anty nikotynowym,czy zgadzam sie na jakies badania logopedyczne..Głosowania czy chcemy wycieczki dla dzieci,czy chcemy zakupić dla dzieci zestaw 6 książek przygotowujących ich do szkoły.cena prawie 80zl itd ,itd... dużo by pisać...

I tak w tym miesiacu za przedszkole zapłace 630zł:szok::angry::sorry2:

no ja tez zapłaciłam przedszkole, komitet, składkę, za książki, potem wykupiłam leki młodemu i mnie wyrwało z butów... jeszcze niebawem będa dzieci do teatru jechac i następny wydatek... przydałaby się maszynka do robienia pieniędzy...
 
reklama
aa Wy spiochy :-p

cosmo duzo zdrowka zycze, angina jest straszna moja skonczyla sie zastrzykami ale jakas porazka. Najwazniejsze zeby ja wygrzac i wyleżeć :tak:

kwiateczek my teraz nie mamy w sypialni telewizora to tak wczesnie chodzimy spac ze szok.. bo tak to jeszcze sie w łóżku oglądało :sorry2:
 
hej hej, co tu tak cichutko???
czyżby u Was była lepsza pogoda niż u mnie???

u nas niby ciepło ale raz pada raz nie, chmurzy się i jakoś tak mało optymistycznie...
dobrze, ze chociaż wszyscy zdrowi...

Cosmo zdróweczka..a jak gdzie uda Ci się nabyć maszynkę do robienia pieniędzy daj znać....
Panistępelek, ty też odpocznij troszkę...a nie możesz pójść na troszkę na zwolnienie?

w tym roku tak dużo grzybów, a my jakoś nie możemy się wybrać :-(a Wy byłyście? PaniStępelek chyba tak, co potwierdzają fotki ;-)
 
Hej!
Kwiateczek, Ty już pewnie po kawce. Ja sobie colę piję i jem tosty.
Byłyśmy u lekarza, znów zapalenie gardła i antybiotyk i tydzień siedzenia w domu. Chyba oszaleję, jak ja nie lubię w domu siedzieć :baffled: A w pracy podatki są, wszystko leży i czeka na mnie.
 
Migotka ja juz bylam po kawce,w biegu wypilam bo kolezanka zadzwonila czy ide do banku(mialam KOndzia jej zaprowadzic)i szybko ewakuacja z domu byla:sorry:
wspolczuje choroby,nie mowicie ze zaczyna sie sezon chorobowy:no:Jak graczki nie ma to moze mozna wyjsc na chwile na dwor:tak:

A ja mam dziwna dolegliwosc,bola mnie nogi w pachwinach,czy miednica,sama nie wiem ale az mnie rozrywa:dry:dziwny bol:baffled:jakbym rodzic miala:sorry:

Kondzio spi,chya poleze:tak:
 
Eh Kwiateczek, u nas ciągle sezon chorobowy odkąd chodzi do klubu malucha. Od ostatniej choroby wytrzymała 6 tygodni. Ty to masz też z tymi bólami, jak nie plecy to miednica :no: A próbował Cię ktoś podeptać, ponaciągać? Ja to zawsze całą rodzinę deptam po plecach i chyba trochę pomaga skoro chcą, żebym ich deptała. Tylko trzeba uważać, żeby nie po nerkach.
 
Witam.Ja tez z tostami z szynka i serem oraz colą:-D:-platam od rana załatwiam sprawy,mówie wam że juz mam dosc!Skoczyłam tez jeszcze do CH Arkadia ,chciala sobie kupic kurtke jakąs ale albo ceny od 699zl:baffled: albo za małe cos,Jak rękawy dobre to w biuscie na styk(choc nie mam go za wiele) a miejsce na sweter gdzie? Byłam z Klaudią w płatnym przedszkolu,pobawiła sie troszkę.,Ogólnie było ok.Nawet grzeczna była:tak: Na szczescie druga w przedszkolu więc luzik.
Zaraz znów zmykam w sprawie remontu:baffled::baffled::baffled:
 
reklama
Dobry dzień

iwonka - Tak się zastanawiałam czy te chomiki co pisałas o nich to te same z reklamy ale już doczytałam, że tak :p

cosmo - Wiesz, jakbyś już znalazła ta maszynkę to pieniążków to też się podczepię :p

anusiasac - Zwolnienie odpada... wiadomo, że wtedy dostałabym groszowe pieniądze a niestety nie mogę sobie na to pozwolić. Pozatym u mnie to nie tak łatwo iśc na zwolnienie.
Co do grzybków to ja osobiście nie chodzę... te ze zdjęcia to przez moją mamę były zebrane w naszym lasku :p

A na koniec melduje, że kaszel jak był tak jest... mąż jak mnie wkurzał tak wkurza a córcia jak gadała tak gada :p
 
Do góry