reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Hej.melduje sie.koMp bedzie jutro albo w srode.jutro jade do ortopedy wiec trzymajcie kciuki.dosc daleko bo2 godz drogi.mam nadzieje ze ko.dzio da rade.az sie boje.
Dotkass fajnie ze juz jestes.
Mamita juz na tur.usie,trzymam kciuki.
Iwonka Vaneska i tak dziel.a.mi tez by lezka poszla a co dopiero dzoecku.
Trzymakcie soe.pa
 
reklama
kwiateczek bez kompa jak bez reki :baffled: no to trzymam kcuki bo nasz za długo w aucie to sie denerwuje.

Maly ma jutro urodziny zastanawiam sie nad daniem cukierków do zlobka jak myslicie ? mam akurat galaretke w czekoladzie .. wiem alergie itd ale ostatnio kazdy z maluchów dostał zajaca czekoladowego wiec ... no niewiem sama
 
Wiktoria dla
Dariuszka
Aenye
dla
Maksia
dzieci_215.gif
Agusiaa dla
Amelki

wielkie słodziaśne buziaki
szybka_mycha.jpg

pencil.png

to tak na dzień dobry
Wiki, pewnie i tak podjęłaś decyzje - ale ja bym wzięła cukierki, dała je wychowawczyni i powiedziała, ze Daruś ma urodzinki i niech podejmą decyzję - może po śniadaniu niech rozdadzą po jednym, jeśli się boją więcej....
 
anusiasac dziekuje za życzenia a i tak tez zrobilam i dałam Malemu a jak go dawalam na sale powiedzialam zeby dał Pani a Pani ze ma urodzinki i przyniosl cukiereczki

Wszystkiego najlepszego dla Maksia i Amelki z okazji drugich urodzin
 
Witajcie dziewczyny

i Ja zycze Maksiowi Amelce i Darusiowi Duuuuuzo Zdrowka ogromnej Radosci :-):-)

u nas ok Adas od wczoraj w zlobku po chorobie chyba jest ok bo idzie z radoscia i wraca z placzem:baffled::baffled:
A tak po za tym to nie zagladam bo mam problemy osobiste i narazie nie moge sie skupic na bb
 
Witam. Maj już się rozpoczął więc i czas na urodzinki Naszych Dzieciaków.
Przepraszam, że nie składałam życzeń na bierzącą ale narazie nie mam głowy i chęci do pisania.
Tak w ramach nadrobienia tego przyjmijscie spóźnione ale szczere życzenia dla Dzieciaków które swój dzień mają już za sobą. Niech rosną zdrowo, mało łobuzują i zawsze dużo się uśmiechają.
Dzisiejszym solenizantom również życzę wszystkiego dobrego
A gdybym znowu nie zaglądała i nie pisała to wszystkim nastepnym Dwulatkom przesyłam wcześniejsze życzonka zdrówka i słonka.

Pozdrawiam Was
 
reklama
Hej
wszystkiego najlepszego dla Darusia.
wiki bez kpmpa jak bez reki ale ile czasu.
Panistepelek trzymasz sie?
My dzis po ppdrozy.kondzio byl super,poerwszy raz.ja za to zla bo dwa razy jeszcze musze jechac.na przeswietlenie i wynik.nie wiele sie dzis dowiedzialam.
komp bedzie jutro,pani powiedziala ze maja problem bo windows ktory dalam jest polski haha.no ni mam nadzieje ze bedzie gotowy.pa
 
Do góry