reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

my mamy taki stolik drewniany z ikei czerwony a krzeselka niebieskie, dosyć drogie to było bo stolik chyba 79.99 a krzesełko 49.99 czy jakoś tak... Kupowane w styczniu
 
reklama


Kwiateczek, wróciłaś z miasta???

Matuś dostał pod choinkę od chrzesnej https://www.babyboom.pl/forum/item883810296_drewniany_zestaw_ikea_kritter_stolik_1_krzeselko.htmlstolik i dwa krzesełka też z ikei ale nie widzę ich teraz na stronie - może dziewczyny, które częściej zaglądają do Ikei będą wiedziały - czerwony prostokątny stolik,krzesełka czerwone z pomarańczowymi kotkami w oparciach - strasznie mi się podoba - jest drewniany, stabilny a nie bardzo ciężki
znalazłam na allegro ...

:-D:-D:-D:-D:-D:-Dwrocilam ale nikogo tu nie bylo wiec co mialam sama siedziec a potem musialam jechac na to przeswietlenie i wrocilam po 20ej bo autobusem bylam:baffled:masakra przez wszystkie wsie:no:co do stoliczka to super ale tu nie mam gdzie taki kupic.ogladalam bardzo podobny na jajkiejs stronie int ale za wiele wieksze pieniadze niestty obecnie brak auta wiec nie ma jak kupic a ciagle dodowu nie ma:wściekła/y:

Witam sie u nas znowu zasypało .w dodatku zimno jak diabli.Jak szłyśmy na spacer myslalam że sie popłaczę .Ileż można??/:wściekła/y:Tyle że Zuzka poprawila mi humor bo była strasznie zbulwersowana że brudno na drodze czyt. plug sypal żwirem na ślisko . Mówi mi droga brudna ,tatuś przyjdzie pozamiata:-D
Co do kolczyków to dzieki za odpowiedzi ,na razie zuzia ostała się bez ,a już byliśmy w gabinecie kosmetycznym . Ale okazalo sie że moja mądra mama nie zarezerwowalą terminu i musielibyśmy długo czekać.Chyba jakis znak:confused:. Tzn tak zauwazyłqam że zuzka próbuje ubierać moje kolczyki takie wiszące i jak jej sie pytam to mówi ze chce .Nie wiem ile z tego rozumie co to naprawde będzie ,tlumacze jej.Pewnie jej przebije na ta wiosne, w sumie mi mama też przebila jak bylam taka malutka i jestem jej wdzieczna ,bo nie pamietam. ale powiem wam ze i tak mi jakoś tak dziwnie bylo jak ją tam zaprowadziliśmy.
No a w niedziele,jeżeli w ogóle pojedziemy to chyba niestety Zuzki nie zabierzemy ,tylko zostanie z dziadkami a pojada moi bracia .zabierzemy ja jak bedzie cieplej ,bo nie wiem jak na tych termach jest w zimie a tam 3 godziny trzeba byc +4 godziny drogi .W sumie ja też nie bede w tych gorących wodach siedzieć tylko w zimnym basenie i na leżakach ,zeby nic malutkiemu nie stalo sie.No ale chcemy wziasc mame na te jej urodziny bo nigdy nie byla i ogólnie nigdzie nie jezdzi.

Dobre z tym zamiataniem:-D:-D:-D:-D:-D:-D
co do kolczykow to potraktuj to jako szczepionke,to ulamek sekudy bedzie no ale ulamek zawsze:sorry2:

Zaraz G bedzie,ma dzis imieniny.Rano zauwazylam.dobrze ze mam kalendarz:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:kupilam mu ultraviolet bo ma bzika na tym punkcie:sorry2:a Konndzio skarpetki:-D:-D:-D:-D

Bylam sie tez odchaczyc a wczesniej w banku,dzwonilam tez w sprawie pracy i mam kolejne spotkanie,w poniedzialek:baffled::sorry2::sorry2::sorry2:jestem zalatana troche od wczoraj:sorry2:ale jutro z dziewczynami wychodzimy na balety:tak:sponione dzien kobiet:sorry2:przeze mnie bo te szwy mialam,tzn jeszcze jeden sie nie rozpuscil ale dam rade;-);-);-)a w niedziele moj bratanek ma 2 latka:tak:imprezowe 2 tyg mamy:sorry2:
 
Witam:biggrin2: dopiero weszliśmy do domu,bylismy cały prawie dzień na sali zabaw z dziewczynkami,ale miały radoche tyle godzin szaleństwa:-D:-D:-D zrobiłam im w ten sposób moje urodziny:-p obiad tez w marketowej restauracji ,na koniec zakupki wiec luzik:tak:Było miło:biggrin2: A wogole jechaliśmy na nowe kulki ,ponad 20km i już byliśmy pod budynkiem gdy Vanesska zwymiotowała w samochodzie i musieliśmy wracać spowrotem:sorry2: potem nam sie juz nie chciało jechać znów tam wiec pojechaliśmy gdzie indziej:tak::tak::tak:

A was gdzie wywiało :confused::confused::confused:
 
a ja wpadam na szybko bo wlasnie mi sie przypomnialo ze Iwonka ma dzis urodziny a ja caly dzien sie motam i zapomnialam:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Iwonka 100 lat

Widze juz napisalas sama:zawstydzona/y:

Tak w ogole to dzis wychodze z dziewczynami i jestem troche zaltana bo przeciez zanim wyjde to musze wszystko zrobic:baffled:wyszlam z wanny i tak wpadla mi Iwonka do glowy i ups.....
 
Ostatnia edycja:
Witam sie na głównym.
Iwonko-
sto lat.
Birthday-Cakemale-strippersCelebration-Cakes.jpg


Dziewczyny ile płacicie za godzinę na sali zabaw ( chodzi mi o te wszystkie brykolandie, jak zwał tak zwał). U nas na zadupiu otworzyli wreszcie ale cena za godzinę - 9 zł. Uważam , ze sporo.
pencil.png
 
Iwonko wszystkiego najlepszego :-)

Szopku niezły tort upiekłaś :-D
Niedaleko nas są dwie sale.Jedna ma mały basenik z kulkami i tylko zabawki natomiast w drugiej jest super konstrukcja, taki tor przeszkód, można się na to powspinać, są dwie zjeżdżalnie. Chyba w obydwu miejscach za godzinę płaci się 12zł, a w tej fajniejszej w weekend jest 15zł.
 
Witam i dziekuje bardzo za życzenia..... do 30tki jakos wolno szło a po 30tce to jakos przyśpiesza tez czas:sorry2:

Szopek tort super a 9 zl to taniocha .W Warszawie srednio 12 -16 zl w tyg a w weekendy drożej ,ja wczoraj zaplacilam za dwie 48 zl i bilet na cały dzien.:tak: że mozna bylo wyjść i tam wrócić znów. Z dwojka dzieci to juz ten wydatek wiekszy niestety:baffled: ale zabawa super a Klaudia nie chciała wyjsć, Właziła na samą górę sama! I sama zjeżdzala z tych zjeżdżalni i z tuneli kręconych:tak::-D:-D Najlepiej isc rano albo w tyg kiedy nie ma tych dzieci dużo bo biegają jak szaleni:szok::tak:

Idę piec ciasta:tak:
 
reklama
IWONKA STO LAT Kochana! A ja będę oryginalna i życzę Ci małego Kochanego syneczka :tak: (kiedyś mówiłaś, że byś chciała ;-))

szopek u nas też 12zł... wybierasz się w tym roku do Sosnowca? ;>
 
Do góry