reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Ja też się witam.
Juz po kawusi, piłam o 6 :-p.
Zaraz znikam, jade po Miśkę.
Dzisiaj mam labę na uczelni, bo zmienili mi plan i mam tylko matme , a na nia nie chodzę, bo mam zaliczenie z innej uczelni.

Może uda mi sie później poczytac co u was, jak mi Miśka pozwoli;-), bo jeszcze mam do wklepania dane kontrolne:sorry2:
 
Witam,ja dopiero dotarłam do domku,bylam w przedszkolu,potem na poczcie ,potem w przychodni,sklepie,administracji:sorry2:
 
hej dziewczyny widze ze wszystkie zabiegane .Ja też od 5.40 na nogach .zuza pobila rekord wstawania .obudziła nas przed budzikiem na 6 bo mielismy iśc do dentysty i dermatologa. dziadek z nia został na 2 godziny ,to byla przeszczęsliwa.teraz śpi jak zabita po spacerze a mi sie nioc nie chce ,nawet obiadu .mam w sumie zupe z wczoraj to sobie odpuszcze
Przy okazji bylam jeszcze u pediatry Zuzi, wykluczyliśmy calkiem skaze .pozostałe badania wyszly ok .wracamy w sumie do wiekszosci jedzenia powoli i obserwować ,na razie jednak odpuścić sobie mleko i czekolade .Diagnoza dalej ten zespól drazliwego jelita ,z uwaga na to że może sie odnawiać.Mam nadzieje że będzie dobrze. mi wysypka na brzuchu sie zabliznia ,wyniki dobre i raczej na pewno byla to sprawa dermatologiczna.Tylko zla jestem strasznie bo znowu zapomniałąm sie spytać o moje pękające ręce.
wczoraj byliśmy u tej kolezanki bylo naprawde super ,pierwszy raz dziewczynki super sie bawily a zuza jak zobaczyla malego dzidziusia to ze szczęscia chcialą oszaleć .Nawet kąpala malego ,tzn patrzylą sie z przejęciem.Jak dla mnie to uświadamiam sobie jak dużo sie już zapomniało.
aha mój cudny mężczyzna przypomnial sobie pod prysznicem o dniu kobiet ,koło 20 :sorry2:i tak cud że sobie przypomniał.Wiedzialąm że tak będzie ale mialam po wyjezdzie dobry humor wiec mial szczęście.A tulipana mialam sobie sama rano kupić :-D
zuza wstała trzeba sie wziąsć za coś..
 
Witajcie dziewczyny:-:)-:)-:)-(

Ja dzis na smutno bo dzis rano zmarl moj kochany dziadzius::-:)-:)-:)-:)-:)no2::no2::no2::no2::sad::sad::sad::sad::sad:

nie mam sily na nic wiecej dopiero wrocilam na chwile do domu i zaraz mykam na spowiedz:-:)-:)-(
 
reklama
Witam!!

Kamilko, bardzo mi przykro z powodu śmierci Twojego Dziadka :-(

Kochane, u mnie śliczne słoneczko, a ja przykuta do komputera, co zrobić! A tak mi się nie chce ostatnio pracować.... dopiero za kilka tygodni trochę wolnego.
Miłego dnia!
 
Do góry