reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam wieczorkiem
Ja po robocie, dziecko położyłam, chatę ogarnęłam, stary śpi, cisza ...tylko kot w kuwecie grzebie!
A jutro na rano, co ja tu robię??

Mamita, oby Was przyjęli, odezwij się czasem. Jak neta nie bedziesz miała, to pusto tu bedzie.

Iwonka, ja staniory też w pralce piorę :baffled:

Miłego wieczorku.
 
Mamita dziekuje za pamieć:-) powodzenia:tak:
Aurelia widac trzeba kupic takie specjalne koszyczki do prania bielizny własnie:sorry2:
Dobranoc:-)
 
kwiat..JPG

Migotka, wszystkiego najlepszego z okazji imienin...dużo dużo zdrówka, szybkiego, bezproblemowego zakończenia studiów, obrony na 5 i spełnienia najskrytszych marzeń...


a Wam wszystkich kobietki, z okazji naszego święta życzę Świętego spokoju....
żebyście nie musiały męczyć się z zepsutym sprzętem agd, ŻEBY NIGDY NIE BRAKŁO WODY NA PORANNĄ KAWUSIĘ, żeby mężowie nie chorowali, zęby nie dawały w kość, a dzieci były grzeczne jak Aniołki...
c_big1098732..jpg

Mamita, pewnie jesteś już w szpitalu - trzymajcie się tam dzielnie, a sprzątaniem w łazience się nie przejmuj, może A się zaweźmie i posprząta....
a my weekend spędziliśmy u mojej mamy, spotkaliśmy się z rodzinką i 2 miesięczną Amelką - jak się tak napatrzyłam....w każdym razie było super...

OlaK, co się z Tobą dzieje??????? wracaj na łono BB
 
Zobacz załącznik 222370

Migotka, wszystkiego najlepszego z okazji imienin...dużo dużo zdrówka, szybkiego, bezproblemowego zakończenia studiów, obrony na 5 i spełnienia najskrytszych marzeń...


a Wam wszystkich kobietki, z okazji naszego święta życzę Świętego spokoju....
żebyście nie musiały męczyć się z zepsutym sprzętem agd, ŻEBY NIGDY NIE BRAKŁO WODY NA PORANNĄ KAWUSIĘ, żeby mężowie nie chorowali, zęby nie dawały w kość, a dzieci były grzeczne jak Aniołki...
Zobacz załącznik 222375

Przyłaczam sie do życzeń!

2542_24252542_669..jpg
 
Hej dziewczyny ,wszystkiego najlepszego dla dużych i małych kobietek:tak::-)

Dla Ciebie Migotko specjalne życzenia:-)
1802.gif


Na takie ogólne spotkanie też raczej by mi sie nie chcialo bo dziwnie tak z nieznanymi osobami ,ale my możemy sie jeszce kiedyś spotkać :tak:mi sie planuje wyjazd z Zuza do jakiegoś centrum zabaw ,ale to tak pózniej jak sie dowlokę z brzuchem to może sie spotkamy

Mamita pewnie już na oddziale ,wiecie co tak sobie myśle że jak musialabym z zuzka spedzic tyle w szpitalu to nie wiem co bym zrobila .Ja sie panicznie boje ,oczywiscie dla dziecka robi sie wszystko i jakoś musialo by być ,ale i tak podziwiam i trzymam kciuki aby Zuzi pomogli na tym oddziale.

Iwonka super ze pralka dziala ,ja tez wszystko możliwe piore w pralce ,reczne mnie dobija bo mi nawet w rekawicach od razu rece pekaja.A jaką miałaś zwykla czy ladowaną od góry Ja mam od góry i sie zastanawiam czy może sie tam cos przedostac

Bylam dziś na badaniach dla dermatologo a jutro rano ide na wizyte ,o dziwo szybko poszlo .Dziś mam jakąś mega energie i wybieram sie do kolezanki z dziewczynką jak zuzia i 3-miesiecznym chlopcem ,będzie sie śmiala że na Adasia sie zapatrzyliśmy jak mówili bo jakiś tydzień pózniej powstalo nasze malutkie ;-)
 
Dzień dobry! Przepraszam, że tyle czasu mnie znów nie było - ciągle miałam mnóstwo pracy i szczerze mówiąc już kompletnie mam dość komputera i wszystkiego, co z nim związane. Stąd moja nieobecność. Cały czas mam nadzieję, że jednak znajdę niebawem więcej czasu na BB.

Migotko, wszystkiego najlepszego z okazji imienin! :tak:

Mam nadzieję, że jutro lub pojutrze wpadnę i porządnie poczytam co się u Was dzieje! Pozdrawiam cieplutko!!
 
reklama
Migotko
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin

Majóweczki

wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet.
zepsulo mi sie pisanie z jakiegos powodu a chcialam wstawic na poczatku posta , ze witam. napisze tu ze WITAM.
 
Do góry