reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiki, zazdroszczę Ci takiego śpiocha :tak:, moja to do spania mało chętna, czasem się zastanawiam skąd Ona tą energie czerpie na cały dzień wygłupów :eek::sorry:

Iwonka, ja też mam nadzieję, że pogoda się sprawdzi, mam już dość siedzenia w domu, no i ten cholerny US, muszę pojechać, a tak mi się nie chce :confused2:
 
reklama
Mnie bolec beda jutro nogi bo dzis troszke po cwiczylam.;-)Musze zrobic cos ze swoim brzuchem,bo tak to ja szczuplutka jestem tylko ten brzuch uch uch uch:sorry:
Cale szczescie ze nie musze isc po Vanessce tylko R ma sie ponoc wyrobic i ja odebrac.Ale od jutra znowu z rana w pogode czy nie zaprowadzic Vanesske trzeba do przedszkola.:tak:A w sobote starsza idzie na bal Halloweenowy ,zapisalam ja i jej kolege z podworka.Bal bedzie w domu kultury:tak:2 godziny zabawy za 5 zl :-D:-)
 
Witajcie.
My już po spacerku, pogoda jest przepiękna. Oczywiście Iga mi scenę w parku zrobiła i musiałam z twardą miną znosić obstrzał ludzkich spojrzeń, gdy jak bezduszna matka stałam i patrzyłam, jak moje dziecko pokłada się po ziemi i wyje, że aż jej ślina cieknie :confused2:
Kupiłam nocnik, taką zwykłą kaczuszkę, może z tym nam pójdzie lepiej, bo FP coś nie bardzo podchodzi.

Iwonka, to Vanesska się wybawi. Jakiś kostium będzie miała?
 
Hej ja w końcu sie zbiore i napisze bo Zuze wziął dziadek na chwile . Przedtem próbowałam ale moje dziecko gotowe było zrzucić komputer i zmasakrować drukarke, skakając po niej :wściekła/y: Teraz przy niej nie moge siedzieć na kompie a że Zuza ostatnio odpuszcza sobie spanie w dzień albo śpi 10 min czasem godzine to zdąze obiad ugotować i tyle Ja też sie pytam skąd w niej tyle energii?
Wiki też bym sie chciala zastanawiać co mam robić ,ja chyba wysoce niezorganizowana jestem Jak chodzisz do pracy to teraz pewnie ci dziwnie

A teraz jeszcze kilka moich wspomnień z ostatniego weekenu Jak pisałam na wz poszliśmy na dwudniowe wesele do naszych przyjaciól przez których sie poznaliśmy Było tak rewelacyjnie że chyba najlepsze wesele na jakim byliśmy:-):-):tak:Zuzie wzieliśmy w poprawiny na 2 godziny Wybiegala sie wszędzie nawet do kuchni zachodziła Wszyscy zachwyceni nią a rodzice mlodych tylko marzyli kiedy taka bedą mieli :happy:Wrzuce zdjęcia to zobaczycie

Ja u gina byłam w czerwcu teraz wiec na razie sie nie wybieram choć przedtem mialam kontrole obowiazkowa co pól roku bo niestety historie z kobiecymi chorobami mam nieciekawa i stala kontrola była teraz wyniki wyszly dobrze i po ciązy mi sie nic nie dzieje To chyba jak nie bedzie potrzeby to na wiosne sie wybiore A @ mam mniej bolące niż przed ciązą choć też zależy Np. ten ostatni tak mnie bolał pprzed że myślałam że coś zlego sie dzieje ale mam nadzieje że to incydent

Wszystkiego najlepszego dla ostatnich solenizantów teraz mam nadzieje być na bieżąco

Migotka dobrze robisz jak sie nauczy że nie reagujesz to przestanie ale wiem mi też czasem głupio przy ludziach ale co tam Widze że zatrzymaliście sobie słonko w Krakowie bo do nas mu tak ciężko sie przebić ;-) ale nie jest tak zle ,przynajmniej nie przerazliwie zimno
 
Witajcie dziewczyny, mogę się dołączyć?. Pewnie nikt mnie nie pamięta, ale kiedyś byłam tu na forum, tylko potem nie miałam internetu i dopiero teraz mogę coś napisać. Tomasz miał wykluć się 16 maja, ale poczekał jeszcze 3 dni i pojawił się na świecie 19:-) Jest za to dzieckiem bardzo żywym i pełnym energii, co za tym idzie też wielkim urwisem, ale jak trochę poczytałam to te majowe dzieciaczki same urwiski.
Pozdrawiam wszystkie mamusie:-)
 
czesc, ja znowu jak po ogien..

ma ktoras z was moze doswiadczenia z przepuklina? dokladniej - mosznowa? moj Masiek ma.. kurde, dzis dopiero sie dowiedzialam, zauwazylam wczoraj..
nie powiem, jestem przerazona, chociaz malego poki co nic nie boli..
 
reklama
Czesc Miska:-)cos mi twoj nik mowi ale duzo majoweczek pisalo i zaraz przestalo znami pisac i czlowiek juz nie spamieta:sorry:.Mam nadzieje ze juz nas nie opuscisz i bedziesz sie w miare czasu udzielac i klikac z nami bo sa tu same fajne kobietki:tak::-p:-)

Ja dzieciaczki juz umylam,teraz dobranocke ogladaja i zaraz spac ich klade.Zdazylam sie sciac ze swoim R. Ale mu nagadalam:sorry:

Migotka miesiac temu tesciowa kupila dwa stroje aniolka i jakis rozowy tez ze skrzydlami itd,jakis miotylek czy cos,wiec nie bede leciala kupowac jakiegos kosciotrupa .Nie wiedzialam wczesniej ze taki ow bal bedzie bo by sie kupilo jeden stroj inny.Ale pytalam sie pani z domu kultury powiedziala ze stroj dowolny i na ogol dzieci przychodza na ten bal halloweenowy w strojach jak na zwykly bal.:tak:
 
Do góry