reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
witam

Dawno mnie tu nie bylo.Bylam bardzo zajeta przez ostatni tydzien i tylko na chwile zagladalam. Teraz jeszcze swieta i urodziny Ani juz za 3 dni. Tydzien temu u babci w krakowie byla impreza przed urodzinowa bo raczej nikt z tamtej rodziny nie moze przyjechac do
nas na wlasciwa impreze urodzinowa. Bylo fajnie ale Ania z nadmiaru wrazen zle spala w nocy. Budzila sie z placzem kilka razy.
 
Witam.U nas slonko ale zimno.....
Ja nie sprzatm,nie gotuje bo bedziemy w gosciach...Nie lubie tego,ale coz.......Tylko firanki odswierze bo to po zimie przy kominku to i tak trzeba.Zreszta przy Klaudii za duzo sie nie da zrobic...
 
Kwiateczek nie wolno odstawiać antybiotyku przed czasem :no:

Ja czekam aż Zosia wstanie. Ubieramy się i idziemy na spacer, potem zakupy i muszę rosół ugotować moim stworom :-)

Wzielam dzis,wczoraj na wieczor tylko nie wzielam:sorry:teraz znow mam niesmak w ustach i juz czuje sie niedobrze:baffled:

Witam.U nas slonko ale zimno.....
U mnie tez piekne slonko ale jest tez cieplutko:tak::tak:okna pootwierane,wiatru brak(w koncu):-):-):-)
Konradek usnal teraz,szkoda ze nie wytrzymal jeszcze godz to by zjadl i na dwor bysmy poszli:sorry:tak musze czekac na mojego szkraba:-)Dzis jest tu tzw.swieto Bank Holiday no i w poniedzialek tez:tak:nie maja Swiat innych prosz Wielkanocu i Bozego Narodzenia wiec od czasu do czasu maja taki Bank Holiday w poniedzialki sa zazwyczaj ale dzis jest Good Friday,zakupowe szalenstwo:baffled:Kroliczek prezenty w niedziele przynosi:nerd:Juz wyobrazam sobie te tlumy na miescie,przy takiej pogodzie nie da sie przejsc wozkiem:no::no::no:
 
Ze juz jakos nas tu malo sie odzywa przed swietami to chcialam Wam zlozyc zyczenia

wielkanoc.jpg

11709929yz2.jpg


Na stole święcone, a obok baranek,
koszyczek pełny barwnych pisanek.
I tak znamienne w polskim krajobrazie
w bukiecie serbrzyste, wiosenne bazie.
Wesołych Świąt życzy Iwona z mężem i dziecmi

paquesgif26bh8.gif


1021549fztj94bigx.gif
 
W E S O Ł E G O
A L L E L U J A
(`*•.¸ (`*•.¸ ¸.•*´) ¸.•*´)
?............(..(..(
?.............\..)..)._..-.._
?............__)/.,','.......`.
?..........,".....`......,--...`.
?........,"...@.........'....`...\
?.......(Y.............(...........;''.
?........`--.____,.....\..........,..;
?........((_.,----'.,---'......_,'_,'
?............(((_,-.(((______,-'
Z okazji świąt Wielkanocnych życzymy radości, której moc przysłoni troski codzienności, miłej atmosfery oraz mokrego dyngusa


Beata, Łukasz i Iga:-)
 
Witam.
Chyba brak mi entuzjazmu/sił, żeby szukać życzeń, obrazków itp. z okazji Świąt.
Afoks udanych Świat Wielkanocnych.
Jutro zapewne pierwsza święconka z maleństwem ( już nie takim maleństwem w zasadzie)


Zawsze mnie rozczulały malutkie dzieci z mini koszyczkami:happy:.

My razem zrobimy debiut dopiero w przyszłym roku. :-(
Nasza pediatra poleciła od czwartku robić krótkie spacerki i efektem tego jest zdecydowane pogorszenie się a było już tak dobrze.

Z plusów dnia dzisiejszego to powiem, ze udało mi się zwrócić ten badziewny termometr do apteki. Marne szanse miałam na zwrot kasy, bo to nie wina danej sztuki termometru tylko ogólnie faktu, że to głupi patent jest.
Jestem dużo kasy " do przodu", którą natychmiast wywaliłam na luksusy typu natramigen, krople i antybiotyk. Jak szaleć to szaleć;-)
Wklejam to cudo, bo jakby kogoś przypiliło i myślał, ze w czymś pomoże to - NIE POMOŻE! Ło takie Termometr elektroniczny do ucha i czoła Geartherm DuoTemp

Pozdrawiam więc tych co w świątecznym nastroju.
 
reklama
Do góry