reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

panna migotka - nie koniecznie tak musi być. Moja koleżanka też póxno wykryła alergie u swojej córki i po pół roku już mogła stopniowo jej wprowadzać alergen. Mała już alergii nie ma:tak: Tak więc nie trać nadziei;-)
 
reklama
Całuski dla Nelki córeczki Kathy !!!!
 

Załączniki

  • machaa123901660467_art.gif
    machaa123901660467_art.gif
    110,8 KB · Wyświetleń: 18
Minka z okazji Waszej Rocznicy zycze duzo milosci na kolejne lata :-)
Polka jesli czytasz to z okazji urodzin zycze wszystkiego najlepszego ! :tak:

81531027pq3.jpg


Nelcia a dla Ciebie slodkie buziaczki na 11 miesiecy :-):-):-):-):-):-):-)
 
Witam
Na poczatek powiem ze jestem nie wyspana:no:boshhhh....
Dziewczyny maly od x czasu spal ladnie:tak:obudzil sie pare razy ale jakos sam usnal.Dalam smoczusia i ;-)dopiero ok 4 rano musialam wziac do siebie:sorry:chyba sie juz przyzwyczail:tak::baffled:
Powod nie wyspania to wlamanie do sklepu obok:baffled:ok 11.30 byl huk...wstalam,ogladam ogrod myslalam ze ktos znowu walna w nasz plot i nagle przejechal samochod dosc szybko:baffled:slysze glosy z drugiej strony,od ulicy(na przeciw sa chinskie knajpy na wynos)wszyscy stoja,patrzee policja,krzyki:no:nagle z ziemi podnosza goscia,wrzucili go do auta tego duzegoa on jeszcze w srodku sie zucal:no::szok::szok:to auto z tylu to chyba od niego bylo bo jezdzieli i szukali kogos:baffled:pozniej alarm......w sklepie:no:a na koncu cos jakby cieli-metal:baffled:chyba jakos peobowali zabezpieczyc sklepale dzis widze ze otwraty:tak:nie dawno tez bylo wlamanie:no:pozniej sie balam zasnac,caly czas myslam ze ktos nam sie wpakuje do domu:baffled::szok:boshh a G jakbym mu nie powiedziala to by nie slyszal:baffled:boshhh niech to mieszkanie szybciej buduja bo strach tu byc:no:
 
kwiateczek do urodzin konradka zostalo 25 dni :szok::szok: i wogole zaraz roczek sie bedzie sypal urodziny za urodzinami szok normalnie.
a z tym spaniem moze za duzo wrazen, dieta, zeby nie mam pojecia co bo szczeze ja niewiem co bylo z Darkiem jak w nocy budzil pomagal raz syrop raz woda koperkowa :eek: a teraz nawet sam zasypia od paru dni poprostu marudzi dostaje picie smoka i idzie do lozeczka czasami trzeba isc dac smoka albo jak ostatnio radio seignol z biurka :szok: ale jak chce spac kladzie sie i zasypia i z dnia na dzien jakby sie nawrocil :sorry:

Iwonka o ile pamietam Ty masz VW
http://www.media.wp.pl/kat,38154,wid,11023630,wiadomosc.html
 
Ostatnia edycja:
Wiki zlecialo,pamietam jak sie modlilam przy jego kolkach na poczatku:sorry:czekalam kiedy urosnie i to wszystko przejdzie:baffled::baffled:a w sumie jeszcze zostaly nocki do zmiany:sorry:tak jest ok:tak:Minelo tak szybko,zostaly praktycznie 3 tyg do 1ych urodzin:szok::szok::szok:No ale u Ciebie to tylko tydz pozniej:-):-)
 
reklama
Ja niby wyspana choc tak do konca to nie,bo ciagle sie budze,na szczescie dziewczynki spia ladnie.Ja mialam dzis straszne koszmary! Nawet glupio mi opowiadac,jakies jak z filmy sf.Na poczatku widzialam jak nadchodzi burza i wielkie pioruny walily,ktore normalnie widzialam jak trafaiaja obok mnie,w drzewa w domy i moj dom sie zniszczyl.Ciagle ucieklam(a wiecie jak sie ciezko ucieka pod czas snu) Potem jakas maszyna wielka chodzila i wszytsko niszczyla brrr..Ska d mi takie rzeczy w glowie jak ja nie ogladam takich filmow.

W warszawie zaczelo padac, a mialam isc z kurczakami na plac zabaw do Jordanka.
A i zapomnialam napisac ze wczoraj bylismy w tym przedszkolu zlozyc podanie,potem na otwarciu mini salonu gier bo tesc otowarzyl a potem na zakupach w M1.Kupilam sobie buty i wyobrazcie sobie ze moj R zostawil je tam .On placil i je niosl w reku.Poszlismy odebrac Vanesske z tego punktu zabaw i musial je tam zostawic!

Wczoraj tez dowiedzialam sie o smierci mojego dziadka......
 
Do góry