reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Wielkiej Nocy czas nadchodzi,
Cały dzień się każdy głodził.
By móc dzisiaj o poranku
Siąść za stołem przyśniadanku.
Zjeść kosz cały z jajeczkami,
Zającami i kaczkami.
A już następnego ranka
Wiadrem wody zlać baranka!

wielkanoc_top4.jpg

Kochane majóweczki, życzymy Wam samych radosnych chwil spędzonych w rodzinnym kręgu...
chorym mamusiom i dzieciaczkom życzymy
dużo dużo zdrówka

Wczorajszym 11-miesięczniakom wszystkiego najlepszego,
dla Julianki na dzisiaj także,
a dla Ani na jutro słodkie buziaki i moc życzeń
na PIERWSZE URODZINKI:


Sto lat! Sto lat! - wujek krzyczy,
ciocia wręcza kosz słodyczy,
dziadek w nowej swej koszuli,
babcia Cię do siebie tuli,
mama torcik dekoruje,
tato wszystko to filmuje...
Skąd to całe zamieszanie?
Urodzinki masz kochanie!
c021e63b-5df6-42b3-9817-f5a13d3fa9e4_20090306022523_Zabawne-urodziny-zyczenia.pnghttp:
c021e63b-5df6-42b3-9817-f5a13d3fa9e4_20090306022523_Zabawne-urodziny-zyczenia.png



my dziś wyjeżdżamy, więc do wtorku pewnie do Was nie zajrzę, chociaż ostatnio i tak mnie tu mało...:-:)-:)-(
 
Ostatnia edycja:
Witam Was w pierwszy dzień Świąt :-)

Iwonko, Vanesska na pewno zadowolona, nie martw się ;-)

Ja cały czas nie mogę się wyleczyć. Wczoraj nafaszerowałam się aspiryną na wieczór i tak się wypociłam po kołdrą, że musiałam się 3 razy przebierać. Dzisiaj przyjeżdżają do nas 2 babcie - ale będzie harmider :eek::confused2:
Buziaczki i wypoczywajcie :-)
 
Wszystkiego najlepszego dla Izabelki i Julianny oraz Mateuszka i Dawidka:-):-):-):-)

Witam sie w Wielkanoc:-)
Z racji ze dzis radosny dzien nie bede smucic:sorry:
Pije kawke wlasnie,po sniadanku:tak:Tatus w pracy:baffled:Konradek wstal dzis o 8ej:szok:troszke mu pomoglam ale nie wiem czy nie pozno bo chcialam isc do kosciola a msza zaczyna sie o 12.30:baffled:ciekawe czy zdazy wyspac sie i zjecs:sorry:

Iwonka przytulam Cie:tak:Nie moge jakos sobie na dzien dzisiejszy wyobrazic nocy bez Konradka:no:Chyba jeszcze jest z maly a mama za opiekuncza:sorry:


Wesolych Swiat
Zobacz załącznik 127530
 
Wszystkiego najlepszego dla Izabelki i Julianny oraz Mateuszka i Dawidka:-):-):-):-)

Dziekujemy za zyczenia i przesylamy buziaki dla pozostalych solenizantow.
U nas Wielkanoc jak kazdy inny dzien, w pracy, nie ma roznicy, tylko ze dostalysmy od P jajeczka czekoladowe :-)
We wtorek do lekarza,zobaczymy co powie...:-(
 
witam was swiątecznie :-) Dziś mi się śniły posty i forum wiec musialam koniecznie zajrzeć :-D:tak:

Słodkich i radosnych pierwszych Świat Wielkiej Nocy z naszymi szkrabami dla kazdej mamusi i kazdego dzieciaczka

Ja szykuje obiad bo moja mama z babcia przyjada mieli być bracia ale wujek ich zabrał gdzieś szkoda bo tylko w swieta przyjeżdzaja bo daleko i babcia nie chodzi ale chyba bedzie fajnie tyle ze pogoda do bani:confused2:

Gloria -powodzenia
 
Dziewczyny ja dopiero dzis tyle bylo spraw ze zaniedbalam dlatego skladam zalegle zyczenia

Wesolych swiat Radosnych pelnych Ciepla i Milosci. smacznego jajka a teraz Jutrzejszego Mooookreeego DYNGUSA!!!:-):-):-)
 
reklama
Witam i ja sie.
Gloria 3mam kciuki
Migotka ano byla zadowolona,bo miala ciocie z ktora sie wsciekala caly czas,robila balagan wszedzie,skakala po lozku...A ja w nocy kilka razy z przyzwyczajenia patrzylam czy sie przypadkiem nie odkryla:sorry:ogolnie spalam zle przez to:zawstydzona/y:
 
Do góry