reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wiki tak wiem VW Passaty szczegolnie kradzione(to byla nasza aopcja zakupu) ale my w koncu kupilsmy Seata Alhambre,ktory jest blizniakiem VW Sharona.Te auto co my mamy jest bardzo popularne i wszedzie je widac,szczegolnie duzo taksowek ma teraz takie auta bo sa duze.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwonka przykro mi z powodu dziadka:-(Kurcze nie doczekal Swiat:-(KIlka lat temu mojego kolegi z podstawowki ojczym zmarl w wigilie,tuz przed paasterka,przed kosciolem sie przewrocil:no::no::no:

Kurcze musz is cpo kawusie,bo braklo parzuchy:sorry:
 
Witam Was. Ciekawe czy Ktoś zauważył moją nieobecność i tęsknił hihi?.
Strasznie dużo napisałyście i tylko część przeczytałam. Ja dziś tylko na chwilkę. Może niedługo zacznę, normalnie znowu tu pisać.

Wiem, że do Świąt jeszcze kilka dni, ale...

Z okazji Wielkiej Nocy
- miłości mocy.
Jajka smacznego,
tyłeczka mokrego.
Smacznej babeczki,
dwa litry wódeczki.
Słodkiego baranka,
imprezy do ranka.
 
Witam.
Iwonka współczuję :-(
mamy wysypkę!!!!!!!!!:-):tak: nie spodziewałam się że będę się kiedykolwiek cieszyć z wysypki.
Będziesz robiła małemu jak skończy rok testy alergiczne???
Gratuluje wysypki, ja tez nie sądziłam, że kiedyś będę trzymała kciuki, żeby kogoś zsypało i ze będę potem gratulować :-p
Dziubek nie będę robić testów na razie - chyba, ze na wyraźne życzenie pediatry.
Czytałam i rozmawiałam z jedną doktor, ze do 3 roku życia nie ma sensu robić, bo mogą wyjść błędnie. Dziecko szybko się rozwija, może wyjść z uczulenia i wejść w inne ( lub oczywiście całkiem wyjść z alergii).
Nie wprowadzałam cytrusów muszę przyznać, ryb też nie dawałam jeszcze. Jeśli coś jest silnym (potencjalnie) alergenem wolę wprowadzić nieco później czyli ok roku.
 
Witam.
Iwonka współczuję :-(

Gratuluje wysypki, ja tez nie sądziłam, że kiedyś będę trzymała kciuki, żeby kogoś zsypało i ze będę potem gratulować :-p
.
:-D:-D:-D:-D:-D:-Dno ale fajnie ze jest:sorry:

co do testow to moja bratanica miala i nie byly bledne:no:ale tak dawno bylo ze musialabym pytac.Jesli chcecie to zapytam:tak:ona nie mogla mleka,uczulona na bialko i wogole.Caly czas na soji byla:baffled::baffled::baffled:

Panistepelek,pamietamy o Tobie tylko czesem sie chce cos napisac i sie zapomina a ja mialam dzisiaj:tak::tak:czemu Cie tak dlugo nie ma:nerd:

My dzis znow po dlugim spacerku.Konradek teraz wstal ale chyba lewa noga bo placze i wogole marudny:baffled:cos sie kroi,chyba zeby:baffled::sorry:Tatus wzial go na chwile na dwor by go uspokoic bo placze niewiadomo czego:eek::no::no:

Cos ciuchutko teraz sie zrobilo,pogoda ladan i wszystkie mamy na dworze:-)
Zagladajcie bo niedlugo urodzinki beda dzieciaczkow,musimy sobie doradzac:tak::tak::tak::tak:Moze jakies fajne pomysly z ktorych mozemy skorzystac:sorry:

Shanty tez dawno nie bylo:eek:Ciekawe co tez u reszty mamusiek ktore nie zagladaja:baffled::baffled:
 
Cześć dziołszki :-) Widzę, że przygotowania świąteczne idą pełną parą :-p
Ja na razie sprzątam na raty, ale nie gotuję nic ani nie piekę, bo moja mama tradycyjnie się tym zajmuje. Jutro też przyjeżdża teściowa :eek: A w niedzielę może zrobimy sobie małą wycieczkę do dolinki kobylańskiej, bo szkoda siedzieć w domu w taki piękny dzień.
Wczoraj byłam na stepie, spociłam się jak prosię, ale nie jestem taka beznadziejna jak mi się zdawało. Samochód już naprawiony - z holowaniem 520 zł :szok::wściekła/y: Musieli wymienić coś tam jeszcze, bo pod spodem się wszystko sypie i nie było jak rury przykręcić. Teraz to idzie taka kasa na tego grata, żeby jeździł, że się w pale nie mieści.
 
Witam w Wielki Piątek. Pewnie wszystkie mamuski ostatnie zakupy robią i ciacha pieką. Ja się lenię. Po trochu jeszcze sprzątam. mała nie daje za jednym razem wszystkiego robić. Wysypa nadal jest. pojawiła się teżna buzi:baffled:Myslałam że ta wysypka to tylko brzuszek i plecki.Ech ciągle wyje z byle powodu. Mąż stwierdził że jak się wspina na mnie mała tzn,. ż chce żeby ją prowadzać. No ale ona nie może być prowadzana za rączki więc marudzi. Dobrxze że mąż urlop po świętach ma bo oszaleję z moją marudą.
 
witam u nas nocka w pozadku ale w nocy krzyk jakby sie mu cos przysnilo strasznego :szok:
dziubek ja tez nic wielkiego nie robie jedziemy do rodzicow moich bo tesc do T jedzie ja jutro ciacha popieke i zrobie salatke :eek: M chce juz dzis jechac ale niewiem chyba bym wolala zrobic zawiesc a tak wozic i tam sie krzatac :baffled:
 
witam
ja też się lenię. w tym roku siedzimy z NM w domu. Dziadkowie - moi rodzice zabierają małą do mich dziadków.. Zgodziłam się, bo my jechać nie możemy, a oni już bardzo długo małej nie widzieli. NM nie jest w stanie "imprezować". Jada tylko nieprzyprawione rosoły i owsiankę dziecka.
dziubek ja słyszałam, że dziecko może mieć też i buźkę zsypaną.
 
reklama
Witam sie tez w Wielki Piatek:-)
U bas nocka nawet choc nie obylo sie bez wstawania.Potem tatus juz wstawal:-)wczoraj udezylam sie w lokiec i tak mnie dzis boli ze ledwo zginam no ale zginam wiec chyba tylko obtluczony jest:baffled:W piersi cos mnie dzis boli,boshhh nie wzielam wczoraj tego antybiotyku bo sie zle po nim czuje no ale dzis musialam:baffled:
Co do swiat to ja tez duzo nie robie bo bede sama:no:salatke i obiad jak zwykle:sorry:kto bedzie to jadl:baffled:
Maly wstal dzis o 8ej wiec chyba predko spac nie pojdzie:no:
 
Do góry