reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Iwonko zobaczyłam ze na wątku lista majowych dzieciaczków jest błąd bo wstawiłaś zdięcie mojej Zuzi jako dziecko kejko . I jak byś mogła poproawć i wogóle nas wpisać
 
reklama
No to chyba jednak sie zbiore do szpitala... skurcze mam od 2h co 3 minuty, dodatkowo mnie przeczyscilo.. zbieram sie powoli, zeby dzwonic do poloznej, ale jakos mi sie nie chce... Maz juz w drodze do domu, kaze mi sie zbierac, a ja niebardzo mam ochote.. to samo Mama, tez dzwoni i mowi, zebym juz jechala, a ja chyba poprostu wole jak najdluzej byc w domu niz w szpitalu. Pozatym jest jeszcze prawdopodobienstwo, ze wszystko ustanie to po co jechac...
I na ZZO napewno sie zdecyduje, bo momentami juz teraz bol jest nie do zniesienia...:baffled:
 
Witam kochane majoweczki :)
Ja dopiero teraz bo byla u mnie pediatra na wizycie prywatnej.To osoba ktora leczyla tez mojego meza gdy byl dzieckiem.Super kobieta,ma kolo 60 lat ale jestem bardzo zadowolona! Bierze 100zl zle jest tego warta.Pokazala mi jak cwiczyc z dzieckiem po 3 razy dziennie i wogole mam pol zeszytu zapisanego z zaleceniami a co najlepiej mi sie podobalo to to ze jako jedyna nie krytykowala za podawanie dziecku smoka,Choc moja Klaudia i tak go nie chce ech...No ale babkia na poziomie,pielegnowala dzieci znanych ludzi i mi troszko opowiadala jak to jest w ich domach.Ogolnie dziecko jak na razie mowi ze dobrze rozwiniete co najwazniejsze :-)
Łaniu mi czop nie odchodził w zadnej ciazy.A teraz moje pierwsze skurcze byly bardziej przypominajcae jak na @ tyle ze i na kregoslup mi promieniowalo i tez mialam co 7 minut i nawet co 5 po czym ustepowaly.A potem jak mnie nagle zlapalo po przerwie 2 godzinnej to juz byly co 2-3 minuty,.
Vanessa zaraz przeprawie a jesli ciebie tam nie ma to podaj mi jeszcze raz date bo ja nie pamietam wszystkiego a szukac tez nie mam czasu ;-)
 
Witajcie. Wczoraj udało mi się wyrwać z mężem do kina na Indiane Jonesa z okazji naszej drugiej rocznicy ślubu. Odciągnęłam 150 ml mleka i co się okazało, było to troszkę za mało na 4 godziny, ale mała przeżyła :szok: Ależ żarłoczne to moje dziecko :-D Moja mama dopiero wczoraj zobaczyła, jak wygląda każdy nasz wieczór, gdy Iga ma kolkę - ręce jej już odpadały od noszenia, gardło się zdarło od śpiewania :confused: Mam nadzieję, że to już niedługo minie, bo codziennie ze strachem oczekuję na wieczór :zawstydzona/y:
PS. Łaniu, powodzenia!!;-)
 
Łania wez prysznic czy kapiel sobie moze,ale jak cos to daj odrazu znac bo bedziemy sie tu niecierpliwic no i powodzenia zycze! :-)
 
Panna Migotka po pierwsze wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy slubu! No a z ta kolka wspolczuje,statystycznie mowia ze do 3 miesiecy trwa ale oczywiscie mam nadzieje ze skonczy sie jak najszybciej.:tak::tak::tak:
 
No to chyba jednak sie zbiore do szpitala... skurcze mam od 2h co 3 minuty, dodatkowo mnie przeczyscilo.. zbieram sie powoli, zeby dzwonic do poloznej, ale jakos mi sie nie chce... Maz juz w drodze do domu, kaze mi sie zbierac, a ja niebardzo mam ochote.. to samo Mama, tez dzwoni i mowi, zebym juz jechala, a ja chyba poprostu wole jak najdluzej byc w domu niz w szpitalu. Pozatym jest jeszcze prawdopodobienstwo, ze wszystko ustanie to po co jechac...
I na ZZO napewno sie zdecyduje, bo momentami juz teraz bol jest nie do zniesienia...:baffled:
Łania trzymam za ciebie, może ty rozkręcisz tę garstkę pozostałych majówek. Czekamy na nowiny!!!!:-)
 
reklama
Czesc
Na szczesciem moja skora juz duzo lepiej,prawie nie boli a co najwazniejsze dam rade karmic tym poparzonym cycem. Niedawno sie cieszylam ,ze mam ladny brzuch bo nie mam zadnego rozstepu to teraz mam ladny wisniowy pas wielkosci dloni rozciagajacy sie od piersi po pepek.

Ola szkoda,ze sie wyprowadzasz bo mialam nadzieje,ze czasem sie spotkamy na spacerze.
Wspolczuje alergii ,moj maz ma na pylki i ciagle chodzi i kicha albo jest spiacy po lekach.

Lania nie ma nie chce mi sie.Masz dzis urodzic. Szybko na porodowke.Trzymam kciuki.
 
Do góry