reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Kathy no ja wczoraj kosilam i nic,tylko mnie pozniej krzyz starsznie bolal i tyle ze sie na cierpialam.Tearz wl;asnie posprzatalam lazienke i kuchnie.Musze jeszcze po dokurzac i ide do fryzjera a co! I to z dzieckiem mam nadzieje ze wytrzyma.
Milego dnia !
 
reklama
Oleśka trzymaj się dziewczyno, ale Ci zazdroszczę, no i oczywiście życzę bezbolesnego i szybkiego porodu, trzymam kciuki

No wydaje mi się ,że Kamilka się rozpakowała............
A dziś obstawiam Olesie :tak::-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D
No czekamy co bedzie dalej....................
[/LEFT]

Też mi się wydaje, że Kamilka już Mamusią została...no i spapuguję po Tobie, ale też obstawiam Olesię jako następną :-D:-D:-D

Dziś w nocy miałam mały horror. Obudziło mnie uczucie że zaraz zemdleje, gorąco mi było i niedobrze a do tego ogromny ból, takie kłucie po prawej stronie podbrzusza. Zwlekłam się na ziemię i doczołgałam do balkonu. Otworzyłam go i zimne powietrze utrzymało mnie przy życiu. Brzuch twardy jak kamień a ból promieniował do nogi. Wszystko uspokoiło się po 20 minutach. Wyglądało to jak taki mega bolesny i mega długi skurcz. Ale nawet z porodówki nie przypominam sobie tak wielkiego bólu, a poród miałam wywoływany i skurcze były bolesne, ale nie aż tak....

Normalnie łączę się w bólu, w czoraj miałam podobnie, byłam z siostrą na krótkim spacerku, ona szła zarejestrować Małego w przychodni i nagle taki cholerny ból w prawym boku, co jakis czas schodzący niżej, aż musiałam przystawać...takie coś jak strasznie boląca kolka :szok:

A wiecie co.... zapomniałam Wam napisać co mi się śniło. Śniło mi się, że rzuciłam się na męża żeby się ze mną poseksił. A wiecie co on zrobił? oczy zrobiły mu się takie :szok: i .... uciekł:-D

:-D:-D:-D ale się uśmiałam...przepraszam, ale wyobraziłam sobie tą sytuację i mało co się nie posikałam :-D:-D:-D

mam nadzieję, że zaczniejsz kolejną falę porodów :-):-)

Oj ja też mam taką nadzieję, a jeszcze jedna nadzieja to ta, żebym w tej fali była ja :-D:-D:-D nawet nie czuję, że rymuję :-D:-D:-D:-D

Olu Kochana, trzymaj się daj popalić temu ciśnieniu :tak:, będzie dobrze

Ja też się troszkę :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:wczoraj mnie nawet na buzi nieżle wzięło-no i dobrze już taka blada po zimie byłam ,że :szok:

Madamagda się uspokoiła to ja zacznę-DZIŚ NA OBIADEK ROBIE PULPECIKI W SOSIE KOPERKOWYM Z KASZA GRYCZANĄ I BURACZKAM!!!!!!!!!!:-):-):-)

Oj ja to Wam powiem, że w ciążu to tak szybko łapie mnie słoneczko jak nigdy, a zaznaczę, że zawsze łapało w miarę szybciutko, ale zawsze zaprawiałam przed wakacjami kilkoma sesjami na solarium, a teraz bez i :szok: łapie tak szybko, że muszę uważać co mam na sobie, żeby sobie dziwnie ciałka nie opalić:-D;-)

A na obiadek mam pierogi z mięskiem robione przez moją Mamcię, wczoraj byłam u niej i przywiozłam trochę...pychota


Dotkass Kathy jakiej firmy kupiłyscie moskitiere bo ja tez zamuwilam i jakos jeszcze jej nie ma moze dzis pewnie przez ten dlugi weekend

Firmy MAMO-TATO PRAKTYCZNA MOSKITIERA / BALDACHIM OD MAMO-TATO (353364552) - Aukcje internetowe Allegro oraz stelaż do tego STELAŻ DO BALDACHIMU LUB MOSKITIERY OD MAMO-TATO (349806795) - Aukcje internetowe Allegro
 
Kathy - ja chyba właśnie tak reaguje na skurcze (że mi słabo i niedobrze) bo na porodówce też tak miałam - odpływałam od czasu do czasu.

Dziś brzuch boli jak na @, ale ja za wszelką cenę chce jeszcze wytrzymać troche, żeby mała nadrobiła z wagą. :-(Pocieszający dla mnie jest fakt, że wiele z Was odczuwa takie bóle i nic się nie dzieje. Oby i u mnie tak było, chociaż wiem, że Wy akurat chciałybyście odwrotnie.

Iwonka, Kathy - zazdroszcze Wam, że robicie coś z włosami - ja nie mam siły ich nawet umyć, a musiałabym sie zmobilizować.:baffled:

Ola - ani mi się waż robić synkowi takie numery i iść do szpitala - no chyba, że zamierzasz iść tylko po to aby urodzić ;-)
 
Madamagda się uspokoiła to ja zacznę-DZIŚ NA OBIADEK ROBIE PULPECIKI W SOSIE KOPERKOWYM Z KASZA GRYCZANĄ I BURACZKAM!!!!!!!!!!:-):-):-)
Mnie już opuścił apetyt i ochota na gotowanie, bo tesciowa wróciła i spędza 3/4 życia w kuchni, a ja nie lubię robić jak ona obserwuje.


Własnie sprzątam, odkurzłam na leżąco:-D:-D pod łóżkiem bo z tym bimbałkiem się inaczej nie da.
 
Witam dziewczynki melduję się nadal w dwupaku
Wczoraj byłam na ktg zapis piękny mały szalał, akceleracje prawidłowe więc czekamy następne ktg w piatek i w poniedziałek.
W madurowiczu nie ma już miejsc na OCPiE Ale podobno na porodówce jest płynność i jakoś przyjmują, na szczęście jak coś mi Pani DOktor załatwi miejsce ale...
O czym to świadczy..nasz wspaniały prorodzinny kraj ehhhh
Miłego dnia kochane

hej anulaa, co to jest to OCPiE? rodzisz w madurowiczu rozumiem? ja tam pojade jak w koperniku nie bedzie miejsca, bo od poczatku chcialam w madurowiczu, ale jakos mi sie odwidzialo.

Oleska, strasznie zaluje, ze rano nie zajrzalam na BB zeby Cie wspierac i pogadac, a teraz juz za pozno, pojechalas. trzymam kciuki!

 
Witajcie dziewczyny
Jestem juz z malutką w domu i czuję sie coraz lepiej.
Niestety musialam miec cesarke bo Alicja nie mogla przejsc przez kanal rodny. Wazyla 3190 i ma 55cm. Teraz wiem jak wygląda poród naturalny i cesarka. Jak tylko bede miala czas bede zaglądac
 
hej kochane ... ale fajna pogoda
nadrobilam co napisalyscie ale polowe zapomnialam
Olesce zyce szybkiego i bez bolesnego porodu

Ola K to odpoczywaj i nie denerwuj sie a jak cos to dzwon... mi skacze cisnienie jak od wysilku czasami to potrafie godzine lezec jak chce wstac to serducho wali. Co do masowania szyjki to zycze powodzonka

Co do Kamilki tez mi sie wydaje ze juz po wszystkim albo sie zaczelo :-)

Wigma to super ze juz jestem po wszystkim tzn ze jak nie mogla przejsc to rozwarcie mialas male czy jak ?


Ja chyba zaraz pujde po truskawki tak mi sie cos chce

Madamagda no ja tez nie lubie jak moja tesciowa w domu albo moja mama nalepiej mi u siebie gotowac a jak u nich to wole ziemniaki obrac cos pokroic a ostatnio to prawie nic nie gotuje bo mi sie niechce chyba ze mam napad to cos uszykuje
 
reklama
Wiktorio z jednej strony kosc kanalu rodnego mam lekko skrzywioną i dlatego glowka nie mogla sie przecisnąc.
 
Do góry