reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dzięki Iwonko, będziemy w kontakcie. Mam nadzieję, że jednak zamelduję się jszcze dziś na BB :tak:
Mój synuś wczoraj mi zakomunikował: "będę za tobą płakał jak pojedziesz do szpitala". No nie mogę mu tego zrobić na razie ;-)
 
reklama
Dzień dobry Majóweczki!

Oleśka - powodzenia i szybkiego jak najmniej bolesnego porodu!

Olu - no to trzymam kciuki, zeby Cie nie zostawili na patologii... i zdeby Ci sie cisnienie unormowalo...

My wczoraj sie seksilismy ale nie za dlugo,bylam na tyle bezczelna ze zapytałam sie mojego meza kiedy skonczy:szok::szok::szok::szok::szok: i sie wziął i obrazil :sorry2::-D:-D:-Dno ale jak mi to wrecz nie podchodzilo to co mialam sie zmuszac...takze u mnie z seksu nici,odczuwam dyskomfort :crazy:

Iwonka - hehe, tez tak kiedys mezowi powiedzialam, to afera byla.:-D

A mnie wczoraj Maz dopadl i nie powiem zby bylo zle.;-) Martwi mnie jedno - juz trzeci dzien mam strasznie napiety brzuch prawie non-stop, a chyba nie powinno tak byc...
Maz kazal mi dzis spakowac torbe do szpitala, ale z porodem i tak kazal sie wstrzymac, bo dzis ma wyjazd, a pozniej znow w piatek i sobote kolejny... Mam zalecenie od niego - lezec i nic nie robic, zeby nie urodzic.:-D

Milego dnia!
 
Melduję się z rana, idę posprzątać domek i troszkę powkuwać, bo egzaminy tuż tuż.;-)

Oleśka
czekamy na relacje i zaciskamy kciuki.
 
Witam.
Bedę chyba następna do rozpakowania
Oleśka trzymam kciuki, żeby poszło szybko i bezproblemowo :tak:.

No wydaje mi się ,że Kamilka się rozpakowała............
Zniknął nawet opis z gg, żeby Adaś wychodził bo mamusia zmęczona (czy jakoś tak), wczoraj jeszcze był. Trzymam kciuki :tak:.

Sorki ,że się rozpisałam jak pewna pani P......
:-D:-D:-D:huh::rofl::rofl:

Dziś w nocy miałam mały horror.
Oj, współczuję, dobrze, że przeszło.

A u mnie od wczoraj lekka jazda. Wczoraj miałam wysokie ciśnienie przez cały dzień
No nieźle, trzymam kciuki, żebyś na patologii jednak nie musiała zostawać.
A może to taka pogoda była skacząca? Zaraz idę sobie zmierzyć ciśnienie, bo to nie ma żartów.
 
U nas 15 st. w cieniu, zaraz biorę małą na dwór i opalamy się :-).

Miłego dnia...


.... i czekam na radosne wieści ze szpitali w różnych stron Polski :tak::tak::tak:
 
jeju, dziewczyny, caly dzien mnie nie bylo wczoraj, hasalam po gdyni, hehe, ostatnie zakupy..

i nie mam jak czytac, ale chce powiedziec, ze chyba cos sie zaczelo u mnie :tak:

nie wiem jeszcze, ale dziwnie sie czuje, mam przeczucie, ze to juz.. odchodzi mi czop, mega hektolitry sluzu sie ze mnie wylewaja, od wczoraj boli bardzo krzyz i brzuch na samym dole, ledwo chodze..

ale moze to jeszcze falszywy alarm.. ;-)

tak czy siak sama w domu siedze na razie, nie mam nawet jak sie umyc i wykapac, bo mlody wstal o 9.40 i dlugo spac nie pojdzie, a z nim sie nie da inaczej, jak uspic i sie kapac.. bo on zaraz ze mna bedzie w tej wannie, hehe ;-)
 
OK. KONIEC NADAWANIA.STOP.
ZARAZ BEDZIE PIOTREK I SZWAGIER Z SAMOCHODEM.STOP.
NIE CHCE MI SIĘ JECHAĆ DO SZPITALA.STOP
BO OPRÓCZ WYLEWU WÓD NIC SIĘ NIE DZIEJE.STOP.
DO RYCHŁEGO ZOBACZENIA NA FORUM.STOP
POWODZENIA WAM ZYCZĘ, NO I MOŻE PRZYŁĄCZCIE SIĘ DO MOJEGO ŁAŃCUSZKA PORODOWEGO I TEŻ ZACZNIJCIE.STOP:-D
PAPAPAPAPAPA, TRZYMAJCIE KCIUKI:tak:

TRZYMAMY KCIUKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POWODZENIA!!!!!!!!!!:-):-):-)

Iwonko -szkoda ,że jescze nie pora na ciebie ja też się poopalam i pojade po południu do teściów(teśc kupił nowa kosiarkę -pokoszę i może się ruszy na wieczór!:-D)

Olu -współczuje ci z tym cisnieniem co ty się masz:szok:Powodzenia Ci życze:tak::-)

Madamagda-powodzenia na egzaminach!

Wiecie u mnie jest tak ,że mąz to najlepiej by się rano seksił a ja w dzień najbardziej -jak go ni ma!!!!:angry::angry::angry:A pozatym u mnie nie raz było tak ,że on juz prawie dochodził a ja z niego schodziłam bo już nie mogłam albo w trakcie mi się odechciało:baffled::sorry2::-D:-DAle broń boziu -nigdy się nie obraził bo rozumie :-D(choć co tam sobie myślała nie wiem do końca)Mam takjie dni i co zrobisz ....
Ale dziś jak mi nie pomorze to ja mogę się wkurzyć i na siłę go zgwałce :-D:-D:-DDawaj spermy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Powiem i wyjscia nie bedzie miała hehe bo go zwiąże!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:tak::-D:-D:szok:Ale by było......Fajnie tak pomarzyć :-p:laugh2:

Ja też się troszkę :cool2::cool2::cool2::cool2::cool2:wczoraj mnie nawet na buzi nieżle wzięło-no i dobrze już taka blada po zimie byłam ,że :szok:

Madamagda się uspokoiła to ja zacznę-DZIŚ NA OBIADEK ROBIE PULPECIKI W SOSIE KOPERKOWYM Z KASZA GRYCZANĄ I BURACZKAM!!!!!!!!!!:-):-):-)
 
Hej u mnie też nic sie nie dzieje mimo wczorajszego dopadniecia męzusia po 2 miesiącach i co sie okazało ze na poczatku bylam tak twarda że szok ale pozniej nie powiem przyjemnie bylo no i nawet porozmawialiśmy powspominaliśmy i tak fajnie bylo jednak bliskosc wyzwala coś w ludziach:-)

No w koncu nastepny majowy dzieciaczek bedzie bo jakis zastój nam sie zrobil:tak:

U nas też gorąco sie zrobiło a wczoraj jeszcze padalo

Łania ja też od kilku dni mam taki twardy brzuch zwłaszcza wieczorem mialam od tego przerwe ale teraz znów powróciło

Ola oby z twoim cisnieniem bylo dobrze tzymamy kciuki

Dotkass Kathy jakiej firmy kupiłyscie moskitiere bo ja tez zamuwilam i jakos jeszcze jej nie ma moze dzis pewnie przez ten dlugi weekend

A Kamilka tez cos czuje ze urodzila a jej meżus pewnie taki zaaferowany ze jeszcze nas nie zawiadomił:laugh2:
 
reklama
Ola trzymam kciuki, żeby z ciśnieniem wszystko się uspokoiło


Kathy ja dziś robie kopytka, ale jeszcze nie wiem z czym
 
Do góry