reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja juz wrocilam od fryzjera :) Vanesska byla bardzo grzeczna i siedziala w jednym miejscu :)Potem poszlysmy na plac zabaw a teraz ide sadzic kwiaty.Pogoda cudna choc wietrzna.
Wigma witaj w domku! :))))))
 
reklama
Jade z tym słoneczkiem to różnie bywa, ja siedzę na słoneczku z bardzo niskim faktorem nasmarowana i żadnych plam nie mam, ale to wszystko zależy...indywidualan sprawa jak pisała anulaaa, jednym wyskakują nawet, gdy się nasmarują a innym nic nawet bez kremiku :tak:
 
Jade - ja też słyszałam że plamy wychodzą jak się kobieta opala w ciąży. Ale ja myślę, że to zależy od skóry. Niektóre z nas się opalają i nie mają problemów z plamami. Ja jednak nie ryzykuję.
 
Witam Majóweczki!
Przepraszam, że mnie tu nie ma regularnie, ale jeszcze nie wiem, na jakim świecie żyję!!:-) Dni tak szybko mi lecą z dzieciątkiem u boku, że szok.

Mikołajek jest zdrowy,rośnie sobie. Tylko tego czasu wciąż za mało. Ciekawa jestem, jak tam u Was, w miarę możliwości zaraz sobie poczytam, puki synek śpi.
A to my wczoraj na pierwszym spacerku!
 

Załączniki

  • S6304274.JPG
    S6304274.JPG
    374,1 KB · Wyświetleń: 54
dzieki dziewczyny - chyba nie bede ryzykować, poczekam jeszcze sobie, ale szczerze mówiąc to się już doczekać nie mogę, ale czy potem będzie czas?:-):-) pewnie nie, hihi.

no iwonka to pewnie masz lepszy humorek od razu, ja też chyba się przejadę po jakieś kwiatki. na ogródku nic nie mam, bo jakoś nie mam do tego ręki, ale lubię ladne ogródki. mama przyjedzie, to coś wymyśli:-)
 
Witam Was słonecznie
Byłam dzisiaj u gin i już wiem że w dwupaku zostanę jeszcze jakieś 3 tyg :wściekła/y::-(. Tak więc ja o spacerze z wóziczkiem mogę narazie zapomnieć. najgorsze że te moje bóle i małe skurcze są po nic :wściekła/y:. A mialam nadzieję że może jakieś rozwarcie....
Nic, ja czekam i będę tu zaglądać jako wieczna ciężarna :dry:. Jak urodzę w maju to będzę szczęśliwa.
Teraz spróbuję nadrobić co pisałyście.
 
jade dzisiaj w "pytaniu na śniadanie" właśnie o tym mówili. Był lekarz dermatolog, który mówił, że to zalezy od konkretnej osoby, ale ogólnie to nie powinno się opalac ani w ciązy, ani jak się bierze leki hormonalne, bo mogą pojawić się przebarwienia

Moje dzisiejsze bóle są nie do zniesienia :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:, ale już na nic nie liczę, chociaż nie mogę ani siedzieć ani chodzić :baffled: do tego doszedł mi ból kręgosłupa, ale dopóki nie odejdą mi wody, to nawet nie zaczynam myslec o porodzie... WYĆ MI SIĘ CHCE!!!!!

a teraz ide sadzic kwiaty.Pogoda cudna choc wietrzna.
Wigma witaj w domku! :))))))

też ide zaraz posadzic resztę kwaitków... może wysiłek i pozycja kucąca mi "pomoże"

A to my wczoraj na pierwszym spacerku!
Ale masz fajnie..... Buziaki dla Mikołajka i trzymajcie się cieplutko:-)
 
Witajcie. Ja wciąż się nie mogę pozbierać ani zorganizować. Wydaje mi się, że z niczym sobie nie radzę. Źle mi idzie karmienie, bo mała się broni przed przystawieniem i płacze, kąpanie wychodzi marnie i dzidzia cały czas płacze, a czasem też płacze jak jest nakarmiona, przewinięta, wyprzytulana. Zupełnie nie mogę sobie poradzić. A do tego ma jeszcze żółtaczkę, mimo, że ma już 10 dni i strasznie wrażliwą, łuszczącą się skórkę :-( A siedzę w domu sama, bo wszyscy pracują, więc ciężko mi nawet coś samej zjeść, a co dopiero przeprać :no: Jestem w totalnej rozsypce.
 
Cześć Aurelko, jak się patrzy na to zdjęcie to wogóle nie wiedać, że jeszcze niedawno w ciąży byłaś...chudzinka z Ciebie :tak: Oczywiście nie mamy do Ciebie pretensji (tak myślę :sorry2:), że tak żadko zaglądasz, jest to zrozumiałe, że poświęcasz się dziecku :-)

Ming współczuję, chociaż nigdy nie wiadomo, może poród zacznie się wcześniej i wcale nie będziesz musiała chodzić trzy tygodnie z brzuchalem jeszcze...moja siostra tak miała, nic się nie działo...każdy myślał, że ja urodzę wcześniej, a tu proszę, którejś nocy wody jej odeszły...fakt rozwarcie na 2 cm i więcej nie chciało nawet po podwójnej dawce oksytocyny drgnąć, więc miała drugie CC, ze względu na bezpieczeństwo...a lekarz powiedział, że jakby tak rodziła sn to rodziłaby ze 2 dni :baffled:
 
reklama
Do góry