reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wigma – ogromne gratulacje super że maluszek już na świecie
Maja – w sumie kochana masz jeszcze czas do porodu hi hi może to przepowiadające, kurcze jak tak sobie przypominam to przy oliwci nie miałam żadnych skurczy dopiero porodowe
Kathy – tak znieczulica jest okropna, ja zawsze staję nad taką babcią i sapię wymownie, lubię je wkurzać, chociaż mi przeważnie ustępują, często spotykam się z komentarzami typu „ Ale pani biedna, małe dziecko zakupy i brzuch o matko…” A mnie krew zalewa.

Mój nawet nie chce o sexie słyszeć, ja nie wiem, przecież dzieciak go nie ugryzie w wacka, czemu oni takie pomysły dziwne mają, ja na prawde nie rozumiem :crazy:
Pola - zazdroszczę tej terapii mi pozostają jakieś wisiołki i malinki i schody i roboty domowe ;-)
 
reklama
Ja wlasnie wrocilam do domu po basenie i zakupach... padam, a musze isc do kuchni obiad robic... u mnie ziemniaki mlode, kurczak w sosie smietanowym no i warzywka jakies...

Słuchajcie odebralam wyniki i mam za malo plytek krwi mam -122
babka powiedziala ze mam przyjsc w piatek i powturzyc ile wynosi norma mowila tez ze w ciazy moze byc tak ze one sie sklejaja
napiszcie co wiecie prosze bo sie martwie

Tak jak Ola pisala - kwas foliowy pomoze.. a mi sie jeszcze cos kojarzy, ze jak jest za malo plytek, to jest problem ze znieczuleniem i nie chca robic, ale nie wiem czy dobrze kojarze temat.:baffled:
 
u mnie pogoda w miarę ładna.
Tak sobie patrze na majowe dzieciaczki i dość sporo sie ich juz pojawiło na świecie :-) no dziewczyny reszta od jutra tak? :-):-):-)
 
witam:happy:

Ja dzisiaj już po badaniach spędziłam w przychodni jakieś 2 godzinki i miałam dosyć słuchania emerytów jak dobrze było za komuny:baffled: ale przeżyłam jakoś

Co do płytek to mi cały czas spadały ale na ostatnim badaniu mi wyszło o prawie 100więcej niż na poprzednim a nic nie brałam żeby mi się podniosło

A poza tym dzisiaj miałam takie kłucie w podbrzuszu i pochwie że iść nie mogłam musiałam stanąć poczekać aż mi przejdzie i dopiero dalej iść ale takiego mocnego bólu to jeszcze nie miałam:dry: mam nadzieję że jeszcze rodzić nie zaczne mimo że z jednej strony bym już chciała ale z drugiej to wydaje mi sie że nie jestem w ogóle przygotowana mam nadzieję że jeszcze moja Niunia troszkę w brzuszku posiedzi

Ja się żegnam bo pewnie w długi weekend za często nie będę zaglądać dlatego WSZYSTKIM MAJÓWECZKĄ ŻYCZĘ UDANEGO WEEKENDU Z ŁADNĄ POGODĄ
 
Cześć dziewczyny

Wigma gratulacje dla Ciebie i całej rodzinki również dla maleństwa :-D

Dzisiaj dostałam wiadomość że kuzynka męża urodziła synka też przez cesarkę. Co się dzieje, że tyle tych cięć? Aż zaczyna mnie to martwić :-(.

Bylam dzisiaj na zakupach i jakies skurcze mnie zlapaly az w pachwinie bolalo. Potem takie dziwne klucia byly. Ale przeszlo. Az mnie ciekawi czy cos sie juz dzieje a wizyta u gina dopiero za tydzien.
 
Wigma gratuluje coreczki.Czyzby zrobila Wam prezent i urodzila sie w rocznice slubu???Ja mialam nadzieje,ze moja Ania tak zrobi i sie urodzi 28 kwietnia ale sie pospieszyla.

Ming rzeczywiscie wiekszosc z juz rozdwojonych majowek mialo cc.Az sie dziwnie czuje,ze ja rodzilam sn bo duzo tych cc.
 
ja dzis zalatwilam zmiane danych w banku i w US, sporo lazilam na piechote bo bylo bardzo ladnie. potem obiadek i na wieczor super deser : jabluszka podduszone z cynamonem beda posypane kruszonka, zapieczone a potem na wierzch lody waniliowe-czyli to co najlepsze z szarlotki :-) czekam z tym na meza, ale nie wiem czy wytrzymam. straszne jest to obzarstwo, jak my bedziemy wygladac po ciazy? boje sie, ze tak szybko nie wroce do formy (choc tylko 13kg na razie, ale mimo wszystko w czasie porodu pewnie strace z 5-6 a co zreszta?)
 
Dziewczynki gratuluje Maluszków. Wspaniale ,że długo majowy weekend spędzicie juz razem.
Ja melduje się nadal 2 w 1. Już trochę mnie męcze z tymi bólami okolozebrowymi , ale cóż...
Całuję majowo...:-);-)
 
reklama
Magali szybko zrzucisz zbedne kg. Ja urodzilam 17 dni temu a zostalo mi juz tylko 5 kg z ok 16.5. W szpitalu stracilam 9kg.
 
Do góry