reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Dotkass, tak wózio już obadany ze wszystkich stron i na razie mam wrażenie, że będę bardzo zadowolona! Za jakiś czas wypiorę obicie z gondolki "pierwszego" wózka i będzie sobie czekał :tak:
Powodzenia na zakupach!!

Aurelia, moim zdaniem właśnie po tym cc przydałby Ci się laktator, żeby pobudzać piersi do produkcji pokarmu bo po cc jest trudniej z rozpoczęciem karmienia. A tak to byś mogła sobie pracować nad mleczarnią ;-)
 
reklama
Dotkass - to juz widze, ze takie ostateczne, glowne zakupy przed Wami...:-)
My dalej nic nie mamy i w tym tygodniu raczej nic nie kupie, bo poza wawa jestem do niedzieli...

Aurelia - czy po cc czy silami natury to nie ma raczej wplywu na to ile mleka bedziesz miala... w sumie niewiadomo w przypadku kazdej z nas,,, ale ja chyba kupie jednak laktator, bo ponoc czesto juz w szpitalu sie przydaje, jak jest nadmiar mleka...
 
Ale sie rozpisaly majioweczki :)
Krzys jest sliczny!

Olu wlasnie jak ta moja szwgierka czy nie wiem jak sie mowi to juz w szpitalu jak urodzila to wlasnie tak w tym dziecko kapaly polozne,a taki noworodek to normalnie wyplywa do gory,oni go podtrztymywali tylko jakos pd glowa,no nie moge znalezc zdjecia zeby wam to pokazac.A podobno dobra jest taka kapiel bo dziecko czuje sie jak u mamy w brzuchu plywajac w wodach plodowych :)


Ja pojezdzilam sobie teraz po komisach dla dzieci,znalazlam monitor oddechu za 150zl ponad polowe taniej.Jeszcze nie kupilam ale chyba go zamowie u tej pani zeby mi odlozyla.Co do laktatorow elektrycznych to z tego co wiem to podobno dosyc glosno chodza ale nie wim czy to prawdziwa plotka.W komisach jest tez duzy wybor tych elektrycznych i wiele taniej niz nowy jak by ktos chcial i sie nie brzydzi. A znalazlam dwa duze komisy na targowku i brodnie
 
ja się na razie z większymi zakupami wstrzymuję znaczy mam taki plan:-) dzisiaj może pojadę kupić rożek ale to się jeszcze okaże a wózek też będę w komisie kupować bo większość wygląda jak nowe a są zdecydowanie tańsze:-) a laktator dopiero po porodzie będę kupować;-)
 
dobra ja teraz ide bo mam bajzel w domu! Ktora chetna i z werwa do sprzatania????? Bo ja ani troche.......ide sobie ugotowac kalafiorka i kupilam sobie tez makrelke wedzona bo nie moglam sie oprzec temu zapachowi
 
reklama
Do góry