reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Wigma ja kupiłam dokłanie ten sam wózeczek, tylko w kolorze jasno-zielonkawym, na wątku z wózkami wkleiłam dokładnie jaki stoi w domku. Z tego co wiem to rózne sa opinie na jego temat, słyszałam wiecej pozytywnych, wiec dlatego kupiłam:-) Jak jestes z Zabrza to powiem Ci gdzie kupiłam i taniej niz na allegro, chyba ze byłas juz w "Boćku"?
 
reklama
Aurelia ale sie usmaialam...........ach te nasze chlopy.
Wigma na wateczku Wozki wczoraj podalam link na fajny wozek w stylu jak ten co ty pokazujesz ale z wygladu i jakosci wygl;ada na mocniejszy.Popatrz sobie i na cene:)
Pann_ Migotka ja nie podpowiem bo nie pracuje wcale...
 
Cześć Dziewczyny!:-)

U nas też ponuro i mało przyjemny dzionek, ale dobrze, że piątek.:-)

Kamilko - ja z piersiami mam ten sam problem, dlatego często zdarza mi się spać w staniku z wkładkami...
panna_migotka - lekarz może nie dać zwolnienia, jesli nie widzi potrzeby... ale ja tez trafiam raczej na takich jak Anusia i jesli tylko chce, to bez problemu, zreszta za kazdym razem pytaja, czy nie wole posiedziec w domu i odpoczac...

Miłego dnia!
 
Natala u mnie tez pochmurno juz sie robi a rano bylo takie slonko ladne :) Dzis pogrzeb o 15:00 a zapowiadaja deszcz...
 
Ja mam ten wózek i jestem niezadowolona, ciężko się prowadzi, jest strasznie cięzki i jak jest potem spacerówka to musisz cały wkład zdejmować a jest tego sporo żeby go złożyć i ja mam zamiar go sprzedac i kupić nowy... mam go od marca 2007
 
Migotko mi lekarz bez problemu dal L4 a tez pracowalam przy komputerze ale to wszystko zalezy od lekarza. Większosc lekarzy daje bez problemu. Mysle ze jak mu powiesz ze ciężko Ci sie juz pracuje to powinien dac
 
Aniusia80jestem z Zabrza gdzie kupilas ten wózeczek?
Moze spotatkamy sie kiedys na kawke? w bocku kosztuje 800zl
 
U nas nieciekawie:-( zaraz idę z Wiktorem do lekarza, w nocy miał 38 dostał ibufen spadła mu temperatura ale rano znowu to samo niestety:-( i zaraz jedziemy do lekarza, na dodatek miał jechać na weekend do moich rodziców bo mamy szkołę i egzaminy a okazało się że dzisiaj że moja mama ma półpaśćca i nie może być z dziećmi, i Teściowa przyjeżdża do nas. Mój m w nocy zabierał wszytskie rzeczy ze sklepu i zdawał klucze przyjechał o 2 i poszedł spać bo On jest zmęczony i rano idzie do pracy a ja zmęczona zbolała siedziałam z Małym bo nie mógł spać, jestem wykończona:-:)-:)-:)-(
OJ biedny Wiktorek:-(zdrowka zycze! :-)
 
reklama
Do góry