reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie porannie.U mnie bez zmian.Noc niespokojna, ale mąż mi nie pozwolił wyjać w nocy laptopa, żeby Was podglądnąć.Więc zawitałam teraz.
 
reklama
Witajcie majóweczki
Dawno nie zaglądałam jakos nie było czasu. Pare dni temu pobolewał mnie brzuszek na dole wzielam nospe i odpoczywalam. Od wczoraj na szczęscie nie boli. Myśle ze to dzidzia chyba uciskala bo wyniki moczu mam dobre
 
Witajcie dziewczynki!
Iwonka, ja to wczoraj z kolei miałam akcję z moim J, bo proszę go od dwóch tyg, żeby powiesił na drzwiach makatkę, bo mi świeci z przedpokoju światło. I tak proszę i proszę...i nic. A wczoraj to mi powiedział, że młotka nie ma, no i to był jego błąd. Zadyma była taka, że makatka zawisła w ciągu 10 minut. :crazy:

Kamilka, to masz już nieźle z tymi wyciekami z piersi...Ale to chyba normalne. Mi jakoś minęły i puki co sucho:-).

Pogoda do bani, zimno i siedzę w domku, dokończyłam wczorajsze pączki:tak::tak:.
 
Hej hej :) Czy możecie mi napisać jak to jest ze zwolnieniami lekarskimi z pracy? Czy jeśli ciąża przebiega prawidłowo, lekarka może odmówić mi zwolnienia, nawet jak jej powiem, że już ciężko mi siedzieć tyle godzin z brzucherm przed komputerem? Czy w razie jakiejś kontroli mogą być jakieś kłopoty jeśli stwierdzą, że nic mi nie jest? Bo zastanawiam się, czy nie poprosić lekarki o takie zwolnienie.
 
Kamilka ja spię z wkładeczkamibo inaczej wszytsko było by mokre... wiec radzę staniczek bawełniany bez uszczywnień i wkładeczki, ostatnio kupiłam dla sprawdzenia wkładki penatena i powiem że całkiem chłonne i z przylepcem ;-)
 
U nas nieciekawie:-( zaraz idę z Wiktorem do lekarza, w nocy miał 38 dostał ibufen spadła mu temperatura ale rano znowu to samo niestety:-( i zaraz jedziemy do lekarza, na dodatek miał jechać na weekend do moich rodziców bo mamy szkołę i egzaminy a okazało się że dzisiaj że moja mama ma półpaśćca i nie może być z dziećmi, i Teściowa przyjeżdża do nas. Mój m w nocy zabierał wszytskie rzeczy ze sklepu i zdawał klucze przyjechał o 2 i poszedł spać bo On jest zmęczony i rano idzie do pracy a ja zmęczona zbolała siedziałam z Małym bo nie mógł spać, jestem wykończona:-:)-:)-:)-(
 
Czesc Dziewczynki:-)
panna_migotka u mnie jak państwowo poszłabym do lekarza po L-4 to nie dostane, bo lekarze twierdza ze ciąża to nie choroba, ja chodze prywatnie i od samego poczatku mam L-4... i daje mi bez zadnych zbędnych komentarzy.
 
reklama
Do góry