reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam:-)
Madamagda gratuluję córeczki, coraz wiecej dziewczynek, nareszcie jest równowaga!!
Wiecie co, po dwóch dniach w miarę dobrego samopoczucia, dziś czuję się znowu gorzej. Znów mam stan podgoraczkowy. Dobrze, że idę do lekarza na 16, bo jestem już zmeczona tym przeziebieniem.:-(Oby na Święta była jakaś poprawa.
Dużo zdrówka dla Was:-).
 
Madamagda jak tam wynik iz toxo IgM???
Ja dzis bylam na pobraniu krwi na bad ale wyniki z toxo bede miec dopiero po swietach :(
Mialam tez ten test z piciem glukozy.Nawet nie bylo tak zle.A teraz wreszcie moglam zjesc sniadanko.
Aurelia wspolczuje Ci z powodu przeziebienia.Ja od listopada co chwile choruje.Jak jest juz dobrze,to mam kilka dni przerwy i znowu mnie cos dopada.Wczoraj tez mnie zaczelo rozkladac i mialam stan podgoraczkowy,.Na szczescie jeden apap wystarczyl plus te leki homeopatyczne i dzis czuje sie juz troche lepiej.
 
reklama
Dziewczyny wy mnie nie znacie, ale ja was często poczytuje :) Cieszę się że wszystko z waszymi bąbelkami dobrze. Ja dziś ide na usg na 14.30 i bardzo sie boje. Dzis mam 18t6d a ostatnie usg miałam 10t6d, czyli daawno. Mam pytanie: czy jeżeli na zwykłym rutynowym badaniu ginekologicznym lekarz stwierdza,że wszystko ok, pisze,ze trzon macicy + - 19tydzien to czy to znaczy, że dzidzia się rozwija odpowiednio jak na dany tydzien ?
 
Do góry