reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Ja już też po wizycie i wyniki mam w porządku wiec następna wizyta i badanie dopiero 18 kwietnia i mogę większość leków odstawić co mnie bardzo cieszy teraz tylko witaminki mam brać żelazo i jakieś tabletki na rozszerzenie żył żeby dłonie mi tak nie puchły i w końcu KAMIEŃ Z SERCA:-):-):-):-)
 
reklama
Hey Majóweczki mam pytanko ostatnio mam dość niski poziom hemoglobiny we krwi 11,4 i nie moge w żaden sposób podnieść tego wyniku żelaza za to mam duzo i w normie wiec pani doktor nie daje mi zelaza w tabletkach bo nie ma takiej potrzeby ale martwi mnie troche ta hemoglobina łykam witaminki i nic moze któraś z was tak ma lub miała :-)
 
Dzięki aniusia może nie potrzebnie sie tym martwiłam jutro odbieram wyniki badań a w czwartek zasuwam do gin mam nadzieje ze wszystko bedzie ok moje maleństwo ciągle jest w położeniu pośladkowym ale może juz sie przekręciło w sumie to ma jeszcze troszke czasu wiec sobie jeszcze bryka jak chce :-D
 
Moja gin mówiła że teraz wszystko w badaniu krwi będzie troszkę spadać i nie mam się czym przejmować a poziom hemoglobiny też mi powoli spada
 
To ja .wpadłam na chwilke bo mąż mnie dopiero do kompa dopuścił!!Jestem szczesliwa -moja córnorunia urosła 400 g i wazy sobie 1700kg jak na 33 tydz.to chyba nieżle?Powiedział mi gin ,że bedzie tak jak przypuszczał ,że może to być"small baby"tak to lekarze określają .I super zaprezentowała dzis swoja bużke normalnie jesteśmy w szoku bo zawsze sie z tym kryła i spójrzcie na to drugie zdjecie normalnie lekarz był sam w amoku takie usta jak u mnie! wykrój tak było widac ,że klikną zdjątko!:-D:-):tak:super nie potwierdziło się najgorsze a to zasługa tego ,że mnie wspierałyście -dziękuje wam majowe mamusie!!!:-)

Sorki ale zdjecia mi nie wchodza jak dam rade to wrzuce taka jestem zeźlona hoho :crazy:
DOBREJ NOCKI ŻYCZE!!!!!!
 
Ja tylko na chwilkę. Idę do szpitala, czekam tylko na telefon od lekarza, jak będzie miejsce. Prawdopodobnie koniec tygodnia lub początek przyszłego. No i chyba już do rozwiązania.:sad:
 
reklama
Aurelko z powodu szpitala przykro bo to jednak nic miłego ale myśl Kochana tylko o tym że to dla Waszego dobra i bezpieczeństwa i już dużo nie zostało Ty silna kobieta jesteś dasz radę a teraz duży uśmiech dla Twojego maleństwa niech nie czuje że mamusia się martwi :tak::tak:
 
Do góry