reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Sonia to sliczna dziewczynka i tak miło popatrzec jak u mamusi na raczkach sobie leży:-)

Kamilka to ty też niedlugo bedziesz trzymac malenstwo :happy:

Mnie też dzis skurcze dorwały wziełam magnez moze przejdzie a ogólnie dzis taka slaba jestem ze szok pewnie taki dzień
 
reklama
Trochę się też denerwuję bo na usg lekarz powiedział,że Julka ma ciut dużą wagę. Zaproponował żeby jeszcze raz zrobić cukier.Czy któraś z Was też piła 2 razy glukozę?? Pozdrawiam

Ja powtarzałam.
Najpierw wyszły mi kiepskie wyniki po 50g - lekarz kazal odstawic z diety sukier i po kilku dniach zrobic 75g.
Robilam i wyniki super, wiec od nowa sie zajadam słodkim, wypijam litrami kakałko, wcinam nalesniki z dzemikiem, knedelki ze słodka smietanką... :-p
Ale kilka dni miałam sajgonu....

Żeczywiscie podobno cukrzycowe płody są wieksze... Dlatego warto wykluczyc te ewentualnosc! Albo wiedziec i zareagowac póki jest czas!
Powodzenia.
 
dziewczyny wy tez chodzicie juz jak kaczki ?
Mnie nawala dalej ten bok biodra przy większym wysiłku
skóra na brzuchu momentami tak jakby pękała ..smaruje dla ulgi ale jakoś nie pomaga ..boli w jednym miejscu tam gdzie mała pcha sie główką :(
 
Natala, córeczka przesłodka :wink:

Ja właśnie wróciłam z pierwszych zajęć w szkole rodzenia - dziś był tylko wykład, a jutro będzie też gimnastyka. Fajnie było popatrzeć na inne brzuchatki :-) Tylko znowu jestem zdezorientowana i nie wiem, w którym szpitalu chcę rodzić :sorry2:
Babka opowiadała ciekawe rzeczy, np. jak to jeden mąż towarzyszący żonie podczas porodu skonsumował 16 kanapek z nerwów (jak on to sobie wcześniej przygotował :-D)
 
Witam Was, ja już po wizycie moja Zosia waży 1800 gr jest taka papuśna:-D oczywiście jej ulubiona pozycja to pośladkowa, zobaczymy jak dalej będzie. Mam brać nospę 2 razy dziennie bo mi brzuni się napina, dodatkowo 3 razy magnez bo obniża ciśnienie:tak:. Jestem szczęśliwa że z niunią wszystko ok. Mam nadzieję, że u reszty majóweczek też same pozytywy z dzisiejszych wizyt.
Natala, Sonia wygląda już jak normalny bobasek wcale bym nie powiedziała że to wcześniak super rośnie szybko, i oby tak dalej, mam nadzieję, że jednak da się coś zrobić żebyś niunię mogła karmić piersią.:-)
Asiaa27 ja miałam robioną glukozę 75 gr i miałam podwyższoną bo 150 teraz się kłuje codziennie i sprawdzam poziom cukru. Byłam w poradni w Szczecinie z tego powodu.
Lepiej kontroluj cukier:tak:
Kamilka to super że już niedługo będziesz 3 na liście rozpakowanych mam:-)
Pola wreszcie możesz odetchnąć z ulgą jak już ekipa wchodzi, powiedz Szymonkowi żeby sie tak nie spieszył bo remont pewnie troszkę potrwa:tak:
I jeszcze jedno czy Ty mądra:wściekła/y: dźwigać kontenery 20 kg:wściekła/y:nu nu ;-)
 
Polka27 dopiero zauważyłam że jesteś ze Stargardu:-D. Jak to miło, że tak blisko:) Ja byłam w Szczecinie w szpitalu na Unii na usg i tam właśnie kazali mi zrobić jeszcze raz ten cukier. Jutro idę na pobranie krwi.
 
reklama
Do góry