reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Czesc.Wlasnie przeczytalam wiadomosc o Tolce na watku ciaza po poronieniu,na ktory czasem zagladam.Nie wiem czy powinnam o tym pisac bo moze Tolka sobie tego nie zyczy.Ale w sumie nie jest to watek zamkniety wiec kazdy moze to przeczytac,a kazda z nas czeka na wiesci z badania usg serduszka.Post Dlaczegotak ze str https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronoieniu-3780/index255.html
Tolka mam nadzieje,ze mi wybaczysz ze to zamiescilam ale wszystkie sie tu marwtilysmy o Ciebie i Twojego synka.Na wszelki wypadek przepraszam i trzymam mocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie sytuacji.
Jejku....Tolka, trzymam kciuki, żeby było dobrze, musi być. Jak będziesz miała chwilkę to się odezwij do nas.
 
reklama
Czesc.Wlasnie przeczytalam wiadomosc o Tolce na watku ciaza po poronieniu,na ktory czasem zagladam.Nie wiem czy powinnam o tym pisac bo moze Tolka sobie tego nie zyczy.Ale w sumie nie jest to watek zamkniety wiec kazdy moze to przeczytac,a kazda z nas czeka na wiesci z badania usg serduszka.Post Dlaczegotak ze str https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-po-poronoieniu-3780/index255.html
Tolka mam nadzieje,ze mi wybaczysz ze to zamiescilam ale wszystkie sie tu marwtilysmy o Ciebie i Twojego synka.Na wszelki wypadek przepraszam i trzymam mocno kciuki za szczesliwe rozwiazanie sytuacji.

Kurcze nie fajnie :-( Tolka jesteśmyz Tobą, trzymam kciuki i czekamy na wieści od Ciebie
 
Hej dziewczyny

Tolka, trzymam kciuki za Waszego dzidziusia, trzeba być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze. Tulę Cię kochana...:-(



U mnie chyba wszystko w porządku, oprócz tego, że szybko się męczę przy byle wysiłku i ciągle chce mi się spać. A... i podczas chodzenia trochę mnie boli, tak ciągnie brzuch. W piątek wybieram się na wizytę do gina więc mu o tym powiem.
Czytam Was co dzień, ale ciężko mi wysiedzieć przy komputerze także zmykam się położyć, całuski w brzuszki kochane....;-)
 
Jakiś okropny dziś dzień. Przed chwilą się jeszcze dowiedziałam, że moja koleżanka w 4 mc ciąży trafiła na patologię, bo ciąża obumarła w 10 tc...Jutro ma zabieg.
 
Toluś
przeczytałam wiadomość o chorobie serduszka twojego maleństwa, trzymaj się kochana, dobrze że tak wczesnie wykryli i jest możliwość operowania. Modlę się za zdrówko twojej dzidzi
 
niesia ja też ostatnio szybko się męczę i też jak chodzę dłużej niż 20 minut to brzuch mnie ciągnie i robi się twardy Wizytę mam dopiero 28.03, ale usg wcześniej, więc też wspomnę o tym. Trzymaj się i odpoczywaj jak najwięcej, nie ma co się przemęczać, jeszcze będzie na to czas ;-)
 
Ta wiadomosc o Patryczku Tolki tak mnie rozbila,ze nie wiem co ze soba zrobic.Az nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazic jak Tolka i jej maz musza sie czuc.Mialam dzis jechac z mama kupic posciel dla maluszka a teraz mam juz wszystko w d....Ale to zycie jest czasem okrutne dla nas.
 
reklama
Mnie też rozbiła ta wiadomość, ale trzeba być dobrej myśli. Nasi znajomi mieli taką sytuację w zeszłym roku, ich córcia będzie miała w lipcu rok. Tylko sprawa wyglądała tak, że wada serca została wykryta dopiero po urodzeniu, a mała urodziła się w 7 miesiącu, więc była bardzo malutka :-(, miała już kilka operacji, a na nieszcęście, jeszcze coś z żołądkiem, wogóle straszne, ale już wszytsko jest dobrze, operacje się udały, więc trzeba wierzyć, że i u Toli będzie wszytsko dobrze. Trzeba się modlić, żeby było i woerzyć w to głeboko :tak:
 
Do góry